Magda Gessler i Tadeusz Müller
Fot. Marta Wojtal
Z życia gwiazd

Tadeusz Müller pokazał zdjęcie z tatą. Tak wygląda pierwszy mąż Magdy Gessler! Była przy nim do końca

Syn restauratorki wspomniał Volkharta Müllera

Marta Nawacka 29 maja 2023 09:04
Magda Gessler i Tadeusz Müller
Fot. Marta Wojtal

Przed laty Magda Gessler związana była z niemieckim dziennikarzem, Volkhartem Müllerem, z którym doczekała się syna, Tadeusza. Niestety ukochany restauratorki przegrał walkę z rakiem... Żona była przy nim do samego końca, choć do dziś nie pogodziła się z tym, że nie zdążyła się z nim pożegnać. Teraz syn małżonków udostępnił w mediach społecznościowych zdjęcie ze swoim tatą. Jak wygląda pierwszy mąż Magdy Gessler? Internauci nie mają wątpliwości, że Tadeusz Müller jest do niego niesamowicie podobny!

Magda Gessler i Volkhart Müller byli małżeństwem. Doczekali się syna

Po raz pierwszy słynna restauratorka wyszła za mąż, gdy miała 24 lata. Jej ukochanym był Volkhart Müller, niemiecki dziennikarz, z którym doczekała się syna, Tadeusza. Dziś Magda Gessler ma z nim bardzo dobre relacje, lecz okazuje się, że nie zawsze tak było. W latach 90. prowadząca „Kuchenne rewolucje” była bardzo pochłonięta pracą. Syn jednak nie ma jej tego za złe. „Nie mam do niej żalu. Jesteśmy z Larą wzmocnieni życiowo, ona też ma super doświadczenie. Doceniam to, że nie była matką Polką, tylko kobietą, która robiła coś wspaniałego. A my też na tym skorzystaliśmy, bo jesteśmy twardsi”, wyznał Tadeusz Müller w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Czytaj też: Aneta Kręglicka pokazała zdjęcie dorosłego syna. Aleksander ma 23 lata

Magda Gessler i Tadeusz Müller
Fot. Marta Wojtal

Magda Gessler i Tadeusz Müller w sesji dla magazynu VIVA!

Pierwszy mąż Magdy Gessler przegrał walkę z rakiem. Tadeusz Müller wspomina Volkharta Müllera

Kiedy syn Magdy Gessler i Volkharta Müllera był jeszcze bardzo młody, jego ojciec przegrał walkę z rakiem. Restauratorka do samego końca była przy ukochanym, nie zdążyła się jednak z nim pożegnać... Z czym nie może się pogodzić do dzisiaj. W swoich mediach społecznościowych Tadeusz Müller postanowił upamiętnić tatę i zamieścił pełen emocji wpis. Wspomniał w nim zasługi dziennikarza, który pracował w Angoli, Mozambiku, Peru, dokumentował upadek reżimu Francisco Franco, a także portretował rodzinę.

„Był człowiekiem oddanym sprawom ludzi, fascynowała go hiszpańska kultura prowincji. Dziękuje @magdagessler_official za niekończące się opowieści o Volko”, pisał Tadeusz Müller. Pod postem syn Magdy Gessler zamieścił także archiwalne zdjęcie, na którym pozuje wraz ze swoim tatą. Jak wygląda pierwszy mąż Magdy Gessler? Internauci nie mają wątpliwości, że Tadeusz jest do niego niesamowicie podobny! I trudno się z nimi nie zgodzić.  

Zobacz także: Marcin Wójcik poruszająco o sytuacji Michała Wójcika: „Nie wiem, czy bym tak potrafił”

Magda Gessler, Tadeusz Muller, jesienna ramówka TVN 2019
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Magda Gessler, Tadeusz Muller, jesienna ramówka TVN 2019 

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.