Szymon Hołownia, Urszula Brzezińska-Hołownia, żona
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER
Z OSTATNIEJ CHWILI

Szymon Hołownia został po raz drugi ojcem! Zdradził imię i płeć dziecka

Polityk opublikował piękną fotografię z maleństwem

Konrad Szczęsny 13 stycznia 2022 13:25
Szymon Hołownia, Urszula Brzezińska-Hołownia, żona
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Szymon Hołownia potwierdził radosną nowinę! Były prowadzący „Mam talent” wraz z żoną zostali po raz drugi rodzicami. Polityk zdjęcie z maleństwem zamieścił na swoim profilu na Instagramie. W komentarzach zaroiło się od gratulacji...

Drugie dziecko Szymona Hołowni. Płeć i imię

W zeszłym roku ujawnił, że wraz z małżonką spodziewają się drugiej pociechy. Okazuje się, że drugie dziecko Szymona Hołowni przyszło na świat w czwartek 13. stycznia nad ranem. Dumny tata poinformował o tym za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na Instagramie. Opublikował fotografię, na której pozuje z noworodkiem. Przy okazji zdradził, że wraz z ukochaną doczekali się córeczki, której nadali imię Elżbieta.

„Dziś o świcie przywitaliśmy z Ulą na świecie naszą cudowną, drugą córeczkę, Elżbietę Wandę. Moje obie Bohaterki odpoczywają i nabierają sił. Z całego serca dziękujemy Wszystkim za wszystkie dobre słowa, jakie kierowaliście do nas w tych dniach i tygodniach, prosimy - trzymajcie kciuki za Elę i za Ulę. No i za Manię, która od dziś jest dumną starszą siostrą - też! :)”, poprosił swoich sympatyków Szymon Hołownia.

I dodał, że najbliższe dni i tygodnie spędzą w rodzinnym gronie.

„Potrzebujemy teraz chwili tylko dla nas, to bardzo nasz czas, wiem, że to doskonale rozumiecie, a ja wrócę do Was tak szybko, jak się da. :)”, zapewnił.

Czytaj także: Niedługo znów zostaną rodzicami... Tak kochają się Szymon Hołownia i Urszula Brzezińska-Hołownia

Internauci gratulują Szymonowi Hołowni

W komentarzach zaroiło się od gratulacji. Internauci składają najlepsze życzenia zarówno Szymonowi Hołowni, jak i jego małżonce oraz dziecku.

„Gratulacje! Dużo zdrówka”, „gratulacje dla całej rodzinki <3”, „Ogromne gratulacje tatusiu ❤️ zdrowia dla dziewczyn ❤️”, „Gratulacje dla mamy i taty oraz pozdrawiam nowego członka rodziny Elę Wandę 👧❤️”, „Niech rośnie zdrowo!”, czytamy.

My również dołączamy się do gratulacji!  

Czytaj także: Szymon Hołownia uwielbia spędzać czas z córką! „Trzy godziny składania i bawienia... Mania zachwycona”

Szymon Hołownia, Urszula Brzezińska-Hołownia, żona, EN_01431611_0115
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.