Księżna Meghan i książę Harry popłakali się w Australii gdy zagrano ulubiony hymn Diany
Fot. Rex Features/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Są problemy z porodem Meghan. Księżna nie będzie mogła urodzić w domu!

Lekarze podjęli przełomową decyzję. Chodzi o życie dziecka

Rafał Kowalski 6 maja 2019 12:00
Księżna Meghan i książę Harry popłakali się w Australii gdy zagrano ulubiony hymn Diany
Fot. Rex Features/East News

Wielka Brytania wciąż czeka na powitanie na świecie kolejnego członka rodziny królewskiej. Mowa oczywiście o pierwszym dziecku księcia Harry’ego i księżnej Meghan, które mimo terminu porodu wyznaczonego na koniec kwietnia, jeszcze się nie narodziło. Co więcej, sprawa rozwiązania ciąży skomplikowała się… Lekarze musieli podjąć przełomową decyzję, związaną z troską o zdrowie i życie dziecka.

Poród Meghan niemożliwy w domowym zaciszu

Jednym z marzeń Meghan było, by poród odbył się naturalnie, najlepiej w domowym zaciszu. To dlatego ona i Harry przeprowadzili się kilka tygodni temu do posiadłości Frogmore Cottage, którą specjalnie dla nich wyremontowano w ekspresowym tempie. Niestety, prawdopodobnie to nie tam urodzi się książęcy potomek...

Poród Meghan zostanie sztucznie wywołany? Chodzi o zdrowie i życie dziecka

Według ekspertów, którzy wypowiedzieli się dla portalu Metro.co.uk, poród tydzień po terminie w domowych warunkach byłby zwyczajnie niebezpieczny. Ich zdaniem, jeżeli księżna nie urodzi naturalnie dziś, to trzeba będzie przewieźć ją do szpitala i tam sztucznie wywołać poród. Ten, w przypadku Meghan, miałby odbyć się w klinice Frimley Park w Surrey - 25 mil od posiadłości Frogmore Cottage. Bezpieczeństwo 36-latki i niemowlęcia jest w tej chwili najważniejsze.

Najbliższe godziny powinny dać nam wszystkim odpowiedź na pytanie, czy Meghan już urodziła. O tym, że dziecko musi przyjść w najbliższych dniach na świat świadczyć też ma najnowsza decyzja Harry’ego. Książę skrócił bowiem dwudniową podróż do Holandii… Wszystko, by być przy ciężarnej żonie w ostatnich godzinach przed wielką chwilą.

Czekacie na informację o kolejnym królewskim potomku?  

Fot. EAST NEWS

Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Rex Features/East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Nauczyciel, autorytet, mistrz”, mówi o JANUSZU JÓZEFOWICZU NATASZA URBAŃSKA. A które z nich jest… mistrzem w życiu prywatnym? ŚCIBAKÓWNA i ENGLERT, STUHROWIE, CICHOPEK i HAKIEL, OLBRYCHSCY, CHOTECKA i PAZURA – pary z najdłuższym stażem w polskim show-biznesie. PRZEMYSŁAW KOSSAKOWSKI – pan od rysunków, podróżnik, dziennikarz, a może wkrótce... art terapeuta. OTYLIA JĘDRZEJCZAK o tym, czy marzy o sportowej karierze dla dzieci i o partnerskim związku z narzeczonym Pawłem. W cyklu Extra: DORA MAAR, GALA, MARIA BALOWA, JADWIGA VON UNRUNG… – muzy genialnych malarzy.