Jaki ojciec, taki syn? Przekonaj się!

Damian Duda 30 stycznia 2018 09:50

Niedaleko pada jabłko od jabłoni? To stwierdzenie nie zawsze się sprawdza. Synowie gwiazd kina i sportu sami urastają do rangi celebrytów, których życiem interesuje się cały świat. Media śledzą ich każdy krok, a obserwatorzy wróżą karierę na miarę ich sławnych rodziców. Jednak czy dzieci osób znanych — z tzw. nazwiskiem — mają łatwiej? Nie zawsze. Dzieci celebrytów często w wywiadach przyznają, że posiadanie sławnego rodzica wcale nie pomaga. Wręcz przeciwnie — utrudnia. Ciągłe porównania oraz presja ze strony mediów jest nie do udźwignięcia.

Postanowiliśmy przyjrzeć się synom... sławnych ojców. Czy dzieci gwiazd mają szansę na podbicie show-biznesu? Sprawdźcie!  

1/7
Jude Law i Raffert Law
Copyright @East News
1/7

Rafferty Law nie jest tak przystojny jak ojciec Jude Law. Uważacie, że mimo to syn aktora podbije show-biznes?

2/7
synowie znanych ojców
Copyright @East News
2/7

Czy 16-letni Paris Brosnan pójdzie w ślady ojca? Jeśli, oprócz urody, odziedziczył także zmysłowy uśmiech  Pierce'a Brosonana nie oprze mu się ani żadna dziewczyna ani Hollywood. 

3/7
Scott Eastwood i Clint Eastwood
Copyright @East News
3/7

31-letni Scott Eastwood to wykapany Clint Eastwood z młodości. I przy okazji jeden z najgorętszych aktorów w Hollywood!

4/7
synowie znanych ojców
Copyright @East News
4/7

24-letni Patrick Schwarzenegger ma zdecydowanie bardziej subtelną urodę niż słynny Terminator. I to nam się podoba! Choć muskulatura Arnolda też robiła na nas wrażenie… 

5/7
synowie znanych ojców
Copyright @East News
5/7

Cóż… Brooklyn Beckham, 18-letni syn Davida i Vicotrii, nie jest tak przystojny jak tata, ale na pewno chce mieć tyle samo tatuaży!

6/7
Colin Hanks i Tom Hanks
Copyright @East News
6/7

Na miejscu 40-letniego Colina Hanksa, bardziej niż urodę, chcielibyśmy po tacie odziedziczyć talent. W końcu Tom Hanks to jeden z najlepszych hollywoodzkich aktorów!

7/7
synowie znanych ojców
Copyright @East News
7/7

35-letni Jesse Johnson jest do swojego ojca, Dona Johnsona, bardzo podobny.

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.