Jaki ojciec, taki syn? Przekonaj się!

Damian Duda 30 stycznia 2018 09:50

Niedaleko pada jabłko od jabłoni? To stwierdzenie nie zawsze się sprawdza. Synowie gwiazd kina i sportu sami urastają do rangi celebrytów, których życiem interesuje się cały świat. Media śledzą ich każdy krok, a obserwatorzy wróżą karierę na miarę ich sławnych rodziców. Jednak czy dzieci osób znanych — z tzw. nazwiskiem — mają łatwiej? Nie zawsze. Dzieci celebrytów często w wywiadach przyznają, że posiadanie sławnego rodzica wcale nie pomaga. Wręcz przeciwnie — utrudnia. Ciągłe porównania oraz presja ze strony mediów jest nie do udźwignięcia.

Postanowiliśmy przyjrzeć się synom... sławnych ojców. Czy dzieci gwiazd mają szansę na podbicie show-biznesu? Sprawdźcie!  

1/7
Jude Law i Raffert Law
Copyright @East News
1/7

Rafferty Law nie jest tak przystojny jak ojciec Jude Law. Uważacie, że mimo to syn aktora podbije show-biznes?

2/7
synowie znanych ojców
Copyright @East News
2/7

Czy 16-letni Paris Brosnan pójdzie w ślady ojca? Jeśli, oprócz urody, odziedziczył także zmysłowy uśmiech  Pierce'a Brosonana nie oprze mu się ani żadna dziewczyna ani Hollywood. 

3/7
Scott Eastwood i Clint Eastwood
Copyright @East News
3/7

31-letni Scott Eastwood to wykapany Clint Eastwood z młodości. I przy okazji jeden z najgorętszych aktorów w Hollywood!

4/7
synowie znanych ojców
Copyright @East News
4/7

24-letni Patrick Schwarzenegger ma zdecydowanie bardziej subtelną urodę niż słynny Terminator. I to nam się podoba! Choć muskulatura Arnolda też robiła na nas wrażenie… 

5/7
synowie znanych ojców
Copyright @East News
5/7

Cóż… Brooklyn Beckham, 18-letni syn Davida i Vicotrii, nie jest tak przystojny jak tata, ale na pewno chce mieć tyle samo tatuaży!

6/7
Colin Hanks i Tom Hanks
Copyright @East News
6/7

Na miejscu 40-letniego Colina Hanksa, bardziej niż urodę, chcielibyśmy po tacie odziedziczyć talent. W końcu Tom Hanks to jeden z najlepszych hollywoodzkich aktorów!

7/7
synowie znanych ojców
Copyright @East News
7/7

35-letni Jesse Johnson jest do swojego ojca, Dona Johnsona, bardzo podobny.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.