Krzysztof Cugowski
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Krzysztof Cugowski z najmłodszym synem w Dzień Dobry TVN. Podobny do ojca?

Jaki ojciec, taki syn?

Gabriela Czernecka 3 maja 2018 17:15
Krzysztof Cugowski
Fot. East News

Zespół Braci Cugowskich od ponad dwudziestu lat podbija serca polskiej publiczności. Niewielu jednak wie, że Krzysztof Cugowski ma nie dwóch, a trzech synów! Kim jest Krzysztof Cugowski Junior? Najmłodszy z braci zadebiutował właśnie na kanapie Dzień Dobry TVN. Czy on również pójdzie w ślady ojca i zostanie muzykiem?

Synowie Krzysztofa Cugowskiego: Krzysztof Cugowski Junior

„Czym ty się zajmujesz? Co robisz? Skąd ty się wziąłeś?”, pytała Kinga Rusin. Nic dziwnego, skoro niewiele osób wiedziało w ogóle o jego istnieniu. Po dzisiejszym porannym programie stacji TVN to się jednak zmieni. 

Krzysztof Cugowski Junior może  nie jest tak popularny jak jego bracia, to jednak nie znaczy, że nie ma nic związanego ze światem show-biznesu. Chłopak zadebiutował właśnie w programie Dzień Dobry TVN, gdzie gościł wraz ze swoim ojcem, Krzysztofem Cugowskim. W przeciwieństwie do swoich braci, Junior nie zajmuje się muzyką! „Studiuje aktorstwo, to znaczy teatr w Anglii. Próbuję swoich sił może nie w muzyce, ale w podobnej branży”, powiedział w rozmowie z Kingą Rusin i Piotrem Kraśko. 

Jak jego pasję komentuje ojciec? Krzysztof Cugowski jest dumny z syna! „W związku z tym, że moi rodzice w młodości mówili, że będę pianistą, miałem być prawnikiem. Wiem doskonale, że to jest zły pomysł, jeśli rodzice próbują naciskać. Dlatego Krzysiu miał wolną rękę i to on zdecydował, co ma robić”, mówi. 

Dlaczego Krzysztof Cugowski Junior nie zajmuje się muzyką?

Dlaczego mimo artystycznej duszy, Krzysztof Cugowski Junior nie poszedł w świat muzyki? Powód jest dość... banalny. „Nie chciałem być tym następnym bratem, który poszedł w muzykę, bo to byłoby pójście na łatwiznę. Dlatego pomyślałem, że chcę zrobić coś innego. Bracia mi pokazywali, że się da i można dobić swego nawet pod presją”, powiedział.

To jednak nie znaczy, że chłopak całkowicie odcina się od muzyki. W zeszłym roku Krzysiek dołączył do ojca i braci i nagrali razem album „Zaklęty krąg”, który miał premierę we wrześniu. I choć Cugowski senior zakończył już występy z „Budką Suflera”, chętnie koncertuje z zespołem synów. „To najlepszy pomysł, jaki mieliśmy”, podkreśla artysta. W jednym z wywiadów jego bracia, Piotr i Wojciech wyznali, że Krzysiek interesuje się muzyką i gra na gitarze, ale ma bardziej artystyczną duszę i sporo czasu, by zastanowić się, co chce robić w życiu. 

Coś w tym jest. Jak na razie, Krzysztof Cugowski Junior spełnia się jako początkujący aktor. Czy za parę lat pójdzie w ślady ojca i braci? To się okaże.  

Krzysztof Cugowski z synem Krzysztofem Cugowskim Juniorem
Fot. Jakub Orzechowski/Gazeta

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.