Xavier Wiśniewski z tatą, MIchał Wiśniewski
Fot. Lukasz Kalinowski/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Syna Michała Wiśniewskiego czeka matura. Co dalej? „To najtrudniejszy temat w naszym domu"

18-letni Xavier wciąż się waha. Mama namawia go na...

Rafał Kowalski 15 stycznia 2021 12:59
Xavier Wiśniewski z tatą, MIchał Wiśniewski
Fot. Lukasz Kalinowski/East News

Xavier Wiśniewski to najstarsze dziecko Michała Wiśniewskiego i Marty Mandaryny Wiśniewskiej. Choć trudno w to uwierzyć nastolatek skończy w 2021 roku 19 lat i będzie zdawał maturę. Kilka miesięcy temu sieć obiegły informacje o tym, że Xavier został managerem koncertowym swojego taty, jednak młodzieniec nie planuje związać z tym swojej przyszłości. Temat jego studiów i kierunku kariery zawodowej budzi w rodzinnym domu wielkie emocje…

Kim chce zostać Xavier Wiśniewski? Waha się między dwiema profesjami

Dokładnie rok temu 18-letni syn lidera Ich Troje wyznał w rozmowie  z WP, że próbuje różnych zawodowych wyzwań. Dzięki temu uda mu się ustalić, co najbardziej go pociąga. „Cały czas myślę o piłce nożnej, bo jestem dziennikarzem, piszę dla polskiego oddziału Manchesteru United. Miałem też staż w „Przeglądzie Sportowym”. Po szkole jeździłem do chłopaków i siedziałem od 15:00 do 23:00 w redakcji”, opowiadał Xavier Wiśniewski, który potem zaskoczył nas jeszcze pisaniem książki czy prowadzeniem zajęć z tańca.

Xavier Wiśniewski
Fot. EASTNEWS / KAMIL PIKLIKIEWICZ

Mama nastolatka jest dumna z jego osiągnięć. W najnowszym wywiadzie zdradziła, co jeszcze pasjonuje jej syna. „On jest zdecydowanym humanistą. Pisze teksty, artykuły, opowiadania. Teraz wydał też własną piosenkę, z własnym tekstem. Siedzi na górze i ja tylko słyszę, jak on tupie albo tańczy. Uwielbia muzykę. Sprawia mu tu ogromną radość”, powiedziała Mandaryna portalowi JastrząbPost. Dodała też, że w tym roku 18-latka czeka matura, której jako matka trochę się obawia… „Boje się,  że on siedzi w domu i uczy się zdalnie a potem jak dzieci wrócą do szkoły, to nauczyciele nie będą wiedzieli, które zaległości ogarniać najpierw”, wyznała piosenkarka.

Okazuje się, że sam Xavier ma tyle hobby, że nie wie, które powinno stać się jego zawodem. „To jest najtrudniejszy temat u nas w domu. Chciałby iść na dziennikarstwo. Ale żeby być dziennikarzem, nie trzeba do końca iść na te studia", przekonuje i namawia syna Mandaryna. „On chciałby także być menadżerem sportu, sport go bardzo kręci, jego konikiem jest piłka nożna. Uwielbia to, kocha i chciałby może jedną nogą spełniać się w tym kierunku. Bije się z myślami”, wyjawia w tym samym wywiadzie była żona Michała Wiśniewskiego i dodała, że niezdecydowanie nastolatka jest na tyle duże, że jednego dnia chce on studiować w Polsce, a drugiego za granicą.

Do lata, kiedy należy podjąć ostateczną decyzję, jeszcze trochę czasu. Wierzymy, że Xavier świetnie sobie poradzi – szczególnie przy wsparciu obojga rodziców. 

Xavier Wiśniewski, Mandaryna
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.