Wojciech Mazolewski, Viva! Moda 2016
Fot. Marta Wojtal/AGORA
O TYM SIĘ MÓWI

Syn Wojciecha Mazolewskiego skończył już 14 lat! 

Muzyk zamieścił w sieci urocze zdjęcie ze swoją pociechą

Olga Figaszewska 23 kwietnia 2020 17:51
Wojciech Mazolewski, Viva! Moda 2016
Fot. Marta Wojtal/AGORA

W wywiadach podkreśla zawsze, że rodzina jest dla niego najważniejsza. Polski gitarzysta basowy, współtwórców yassu, lider zespołów Pink Freud, Bassisters Orchestra i Wojtek Mazolewski Quintet doskonale wie, jak połączyć prywatne z karierą. Czy miłość do muzyki zaszczepił także w swoim synu? Staś obchodził niedawno swoje 14 urodziny! Z tej okazji dumny tata podzielił się z fanami wspólną fotografią z pociechą!

Urodziny syna Wojciecha Mazolewskiego

Zbudowali cudowną relację opartą na zaufaniu i przyjaźni. W jednym z wywiadów dla VIVY! Mody Wojciech Mazolewski wyznał, że zdarza mu się zabierać syna w trasy koncertowe. I takie chwile są dla nich niezapomniane. Łączy ich wspólna pasja. 

Szukasz prezentu urodzinowego dla swojego dziecka? Sprawdź nasze propozycje

„Jest z muzyką od urodzenia. Pamiętam moment, kiedy był bardzo młody, wskoczył na scenę i złapał mnie za nogę. Pochyliłem się, ucałowałem go w głowę. On spojrzał na mnie do góry i mówi: „Tata, daj z siebie wszystko”. Przeżywa muzykę mocno. Cieszy się, chłonie sztukę. Dwa lata temu byliśmy na trasie „Męskiego grania”. Podobały mu się piosenki Dawida Podsiadły. Przedstawiłem Dawidowi Stasia, było to dla niego ważne przeżycie. Zeszłego lata zabrałem go do Olsztyna, gdzie występował Fisz z Emade. Stasiu jest fanem płyty „Mamut”, poznał swojego idola. W trakcie utworu „Zwiedzam świat” stał z boku sceny i śpiewał razem z Fiszem”, wspominał muzyk w 2016 roku.

Syn Wojciecha Mazolewskiego skończył niedawno 14 lat! Z tej okazji muzyk podzielił się z fanami wspólnymi fotografiami z synem. Wspólnie nagrali także wideo. Przy okazji artysta złożył swojej pociesze wyjątkowe życzenia urodzinowe. Przygotował też dla niego przyjęcie. Był tort i balony!

,,Mój kochany syn Staś kończy dziś 14 lat 💥 Happy Birthday 🎉 Niech Moc będzie z Tobą 🎶 ”, napisał na Instagramie Wojciech Mazolewski.

Również życzymy wszystkiego najlepszego!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.