Paulina Smaszcz-Kurzajewska, VIVA 1/2020
Fot. Zuza Krajewska/Warsaw Creatives
O TYM SIĘ MÓWI

Syn Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego wziął ślub. Dziennikarka pokazała, jak wyglądała para młoda!

Kim jest żona Franciszka Kurzajewskiego?

Gabriela Czernecka 13 września 2021 19:43
Paulina Smaszcz-Kurzajewska, VIVA 1/2020
Fot. Zuza Krajewska/Warsaw Creatives

Syn Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego wziął ślub. 24-letni Franciszek Kurzajewski stanął na ślubnym kobiercu u boku ukochanej Laury. Radosną nowiną podzieliła się na Instagramie sama dziennikarka, która nie tylko pokazała, jak wygladała para młoda, ale zaprezentowała również swoją kreację. Poznajcie szczegóły.

Syn Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego wziął ślub

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski byli razem małżeństwem przez ponad 20 lat. Para rozstała się w ubiegłym roku. W trakcie małżeństwa doczekali się dwóch synów - 24-letniego Franciszka i 15-letniego Juliana. Franciszek studiował za granicą. Jego pasje to jazda konna, ale i bieganie, które regularnie trenuje z tatą i jego znajomymi. Z kolei Julek jest jeszcze uczniem szkoły podstawowej.

Zobacz: Jak Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski dogadują się po rozwodzie? To zaskakujące! 

Dziennikarka chętnie opowiada o tym, jak bardzo jest dumna z osiągnięć synów. Podkreśla, że ma z nimi przyjacielską relację, ale bardzo jej zależało na tym, by wychować ich na odpowiedzialnych mężczyzn: „Chcę, żeby wyszli z domu i potrafili ugotować, posprzątać, uprać i zadbać o kobietę”, mówiła jakiś czas temu w rozmowie z Newseria Lifestyle.

W zeszłym roku w VIVIE! opowiedziała o tym, jak synowie przyjęli decyzję o rozwodzie. „Razem im powiedzieliśmy. Franek, nasz starszy syn pomógł nam przekazać to młodszemu. Niesamowite, jakie dzieci są mądre. Przyjęły to ze spokojem, tylko zapytały: „Powiedzcie jak teraz będzie?””, opowiadała nam dziennikarka. „Mija już kilka miesięcy, a Julek mówi: „Wiesz mamo, właściwie dla mnie nic się nie zmieniło. Jak tata wyjeżdżał to ty byłaś, jak ty wyjeżdżałaś, był tata. Wciąż jest tak samo”. Poza tym, chodzimy razem na obiady, normalnie rozmawiamy, dzielimy się opieką na Julkiem. Nasi synowie widzą, że się szanujemy, akceptujemy sytuację, że nie rzucamy się sobie do gardeł. W całej tej sytuacji to nasi synowie są najważniejsi”, dodała wtedy.

Franciszek Kurzajewski wziął ślub. Kim jest jego żona?

Okazuje się, że starszy z synów Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego właśnie się ożenił. „Laura Esmeralda Vaccari & Franciszek Maciej Kurzajewski powiedzieli sobie TAK”, napisała świeżo upieczona teściowa pod zdjęciem państwa młodych. W komentarzach szybko posypały się gratulacje i życzenia. Co wiadomo o żonie Franciszka Kurzajewskiego? Laura Vaccari pochodzi z Werony. Wiadomo jedynie, że podobnie jak Franciszek, studiowała w Izraelu. Prawdopodobnie właśnie tam się poznali. 

Zobacz również: Maciej Kurzajewski zabrał synów na salony! Co wiemy o Julianie i Franciszku?

Na Instagramie Pauliny Smaszcz mamy także okazję zobaczyć, jak dziennikarka prezentowała się na ślubie syna. Zobaczcie zdjęcia, a my życzymy młodej parze wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.