Krzysztof Ibisz z synem Vincentem, Krzysztof Ibisz
Fot. Instagram/@Krzysztof Ibisz
O TYM SIĘ MÓWI

Syn Krzysztofa Ibisza wkracza do show-biznesu! Ma już 15 lat

Vincent idzie w ślady znanych rodziców!

Olga Figaszewska 6 lutego 2021 08:55
Krzysztof Ibisz z synem Vincentem, Krzysztof Ibisz
Fot. Instagram/@Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz jest szczęśliwym tatą wspaniałych chłopców. Prezenter stara się poświęcać swoim pociechom jak najwięcej czasu. Jego najmłodszy syn, Vincent, który jest owocem związku z Anną Nowak-Ibisz skończył 15 lat. Dumni rodzice wyprawili mu huczne przyjęcie, zaś przygotowania zrelacjonowali na Instagramie.

Najmłodszy syn Krzysztofa Ibisza. Vincent skończył 15 lat. Zdjęcia z urodzin

Małżeństwo Anny Nowak-Ibisz i Krzysztofa Ibisza zakończyło się 12 lat temu. Byli partnerzy do dziś utrzymują jednak wspaniałe, serdeczne relacje. Wspólnie wychowują swojego syna, Vincenta. 15-latek może na nich liczyć w każdej sytuacji.

Para wyprawiła mu huczne przyjęcie z okazji urodzin. Zdjęcia i nagranie z przygotowań sławny prezenter Polsatu zamieścił w sieci. A jest na co popatrzeć! Starannie nakryty stół, mnóstwo pysznych, wręcz wykwintnych potraw oraz wszystko dopieszczone w najmniejszych detalach – tak dumni rodzice świętowali urodziny syna.

„(…) Tutaj szykują się 15. urodziny młodego. Ale uwaga, tym razem młody to nie jestem ja! To Vincent!”, podkreślił dumny tata w relacji na Instagramie.

„Na szczęście ja normalna z całej tej rodziny jestem…”, zripostowała była żona, której dobry humor nie opuszczał. „Dziś imprezka, świętujemy 15 ur @vincentibisz. Wielkie przygotowania”, podpisał zamieszczone w sieci materiały prezenter.

Na nagraniu widzimy, jak była żona Krzysztofa Ibisza pracowała w kuchni w pocie czoła, przygotowując wyszukane smakołyki. W komentarzach zaroiło się od ciepłych słów! Internauci składają najlepsze życzenia Vincentowi Ibiszowi oraz wyrażają podziw dla ciepła i serdeczności, jakie panują między prezenterem Polsatu i Anną Nowak-Ibisz.

I trudno im się dziwić! My także dołączamy się do życzeń dla młodszego syna Krzysztofa Ibisza...

Krzysztof Ibisz, Anna Nowak-Ibisz, Vincent Ibisz, 23.06.2012 rok, Warszawa
Fot. TRICOLORS/East News

Krzysztof Ibisz, Anna Nowak-Ibisz, Vincent Ibisz, 23.06.2012 rok, Warszawa 

Krzysztof Ibisz, Vincent Ibisz, 06.03.2020 rok, Taniec z gwiazdami
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Krzysztof Ibisz, Vincent Ibisz, 06.03.2020 rok, Taniec z gwiazdami 

Vincent Ibisz pójdzie w ślady sławnych rodziców? Jest zafascynowany telewizją

Rodzice są dumni ze swojej pociechy, która odnosi kolejne sukcesy! Jest zafascynowany światem mediów i telewizji. I to właśnie z nią chciałby związać swoją zawodową drogę. Vincent podgląda tatę podczas pracy na planie programów i był jego asystentem na planie Tańca z Gwiazdami.

„Nie sądziłem, że ten młody człowiek w pełni zafascynowany telewizją, będzie smakował każdy moment spędzony ze mną na planie programu. Jego dojrzałość urzekła moje ojcowskie serce. Brawo synu, mieć takiego partnera w pracy to prawdziwe szczęście!”, pisał na swoim Instgaramie w marcu 2020 roku Krzysztof Ibisz.

Jakiś czas później, dzięki kabaretowi Paranienormalni, nastolatek wystąpił na scenie obok swojego taty! Tę informację przekazała Anna Nowak-Ibisz. Dziennikarka jest niesamowicie dumna z syna i mocno go wspiera w stawianiu pierwszych kroków w tym zawodzie.

„Powiem Wam tak – dumna jestem jak paw a nawet jak pawian i jak typowa matka. Jeden telefon ściągnął nas natychmiast z Juraty ! Tak zadowolonego młodego wracającego z wakacji dawno nie widziałam ! Panowie wystąpili razem na scenie i zdradzę Wam tylko, że to syn miał mniejszą tremę. Genów sceny nie wydłubiesz! Dostajesz je do kołyski i ziarno zostaje zasiane”, napisała.

,,Patrzyłam na nich razem z ogromnym ciepłem w sercu, przynosiłam wodę, kawkę, tekst podrzucałam nawet – prowadzącemu, nie synowi i było strasznie fajnie! Dziękujemy kabaretowi @kabaretparanienormalni za zaproszenie i za pomysł! PANOWIE oglądam Was dzisiaj bezapelacyjnie. I choć to wbrew mojej religii. Drodzy Państwo Całym sercem ZAPRASZAM DZISIAJ do POLSATU @polsatofficial o godz.21.10. Wystąpią dwa słońca Ojciec i syn w jubileuszu kabaretu Paranienormalni. Dobrej zabawy Państwu życzę”, zakończyła (post pochodzi z września 2020 roku).

Z kolei Vincent na swoim profilu na Instagramie dodał: ,,Było fajnie, śmiesznie a najbardziej cenie sobie to, że mogłem wystąpić z zawodowcami".

Życzymy wielu sukcesów!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Powiem Wam tak - dumna jestem jak paw a nawet jak pawian i jak typowa matka ✌️🔥 Jeden telefon ściągnął nas natychmiast z Juraty ! Tak zadowolonego młodego wracającego z wakacji dawno nie widziałam ! Panowie wystąpili razem na scenie i zdradzę Wam tylko, że to syn miał mniejszą tremę 😉 Genów sceny nie wydłubiesz! Dostajesz je do kołyski i ziarno zostaje zasiane 🙌🏻 Patrzyłam na nich razem z ogromnym ciepłem w sercu, przynosiłam wodę, kawkę, tekst podrzucałam nawet - prowadzącemu, nie synowi 😉 i było strasznie fajnie! Dziękujemy kabaretowi @kabaretparanienormalni za zaproszenie i za pomysł! PANOWIE oglądam Was dzisiaj bezapelacyjnie 🔥 I choć to wbrew mojej religii😜Drodzy Państwo Całym sercem ZAPRASZAM do POLSATU @polsatofficial o godz.21.10 📌 Wystąpią dwa słońca Ojciec i syn w jubileuszu kabaretu Paranienormalni 😄🙌🏻 Dobrej zabawy Państwu życzę 🙋🏻‍♀️Drodzy państwo kabaret pocięty został na części o czym niestety wcześniej nie wiedzieliśmy! Trudno! Siła wyższa! zasiądziemy przed telewizorami za tydzień kiedy to CDN 😉#syn #polsat #ojciecisyn #razem #familytime #scena #premiera #doświadczenie #frajda #paranienormalni #duma #sercematki #jaramsie 🙈😄🙏🔥 @krzysztof_ibisz_official @vincentibisz

Post udostępniony przez Anna Nowak Ibisz (@anna_nowak_ibisz_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Z tatą na robocie 😏😅#tanieczgwiazdami #polsat #tataisyn

Post udostępniony przez Vincent Ibisz (@vincentibisz)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.