Krzysztof Ibisz z synem Vincentem, Krzysztof Ibisz
Fot. Instagram/@Krzysztof Ibisz
O TYM SIĘ MÓWI

Syn Krzysztofa Ibisza wkracza do show-biznesu!

Vincent idzie w ślady znanych rodziców!

Olga Figaszewska 3 września 2020 12:55
Krzysztof Ibisz z synem Vincentem, Krzysztof Ibisz
Fot. Instagram/@Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz jest szczęśliwym tatą wspaniałych chłopców. Prezenter stara się poświęcać swoim pociechom jak najwięcej czasu. Jego najmłodszy syn, Vincent, który jest owocem związku z Anną Nowak-Ibisz jest zafascynowany światem telewizji. Czy pójdzie w ślady sławnych rodziców? Wszystko na to wskazuje!  

Najmłodszy syn Krzysztofa Ibisza. Czy Vincent pójdzie w jego ślady?

Małżeństwo Anny Nowak-Ibisz i Krzysztofa Ibisza zakończyło się 11 lat temu. Byli partnerzy do dziś utrzymują wspaniałe relacje. Wspólnie wychowują swojego syna, Vincenta. 14-latek może na nich liczyć w każdej sytuacji. Rodzice są dumni ze swojej pociechy. Vincent odnosi kolejne sukcesy! Jest zafascynowany światem mediów i telewizji. I to właśnie z nią chciałby związać swoją zawodową drogę. Vincent podgląda tatę podczas pracy na planie programów i był jego asystentem na planie Tańca z Gwiazdami.

„Nie sądziłem, że ten młody człowiek w pełni zafascynowany telewizją, będzie smakował każdy moment spędzony ze mną na planie programu. Jego dojrzałość urzekła moje ojcowskie serce. Brawo synu, mieć takiego partnera w pracy to prawdziwe szczęście!”, pisał na swoim Instgaramie w marcu Krzysztof Ibisz.

Teraz, dzięki kabaretowi Paranienormalni, nastolatek wystąpił na scenie obok swojego taty! Tę informację przekazała Anna Nowak-Ibisz. Dziennikarka jest niesamowicie dumna z syna i mocno go wspiera w stawianiu pierwszych kroków w tym zawodzie.

„Powiem Wam tak – dumna jestem jak paw a nawet jak pawian i jak typowa matka. Jeden telefon ściągnął nas natychmiast z Juraty ! Tak zadowolonego młodego wracającego z wakacji dawno nie widziałam ! Panowie wystąpili razem na scenie i zdradzę Wam tylko, że to syn miał mniejszą tremę. Genów sceny nie wydłubiesz! Dostajesz je do kołyski i ziarno zostaje zasiane”, napisała.

,,Patrzyłam na nich razem z ogromnym ciepłem w sercu, przynosiłam wodę, kawkę, tekst podrzucałam nawet – prowadzącemu, nie synowi i było strasznie fajnie! Dziękujemy kabaretowi @kabaretparanienormalni za zaproszenie i za pomysł! PANOWIE oglądam Was dzisiaj bezapelacyjnie. I choć to wbrew mojej religii. Drodzy Państwo Całym sercem ZAPRASZAM DZISIAJ do POLSATU @polsatofficial o godz.21.10. Wystąpią dwa słońca Ojciec i syn w jubileuszu kabaretu Paranienormalni. Dobrej zabawy Państwu życzę”, zakończyła.

Z kolei Vincent na swoim profilu na Instagramie, dodał: ,,Było fajnie, śmiesznie a najbardziej cenie sobie to, że mogłem wystąpić z zawodowcami".

Życzymy wielu sukcesów! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Powiem Wam tak - dumna jestem jak paw a nawet jak pawian i jak typowa matka ✌️🔥 Jeden telefon ściągnął nas natychmiast z Juraty ! Tak zadowolonego młodego wracającego z wakacji dawno nie widziałam ! Panowie wystąpili razem na scenie i zdradzę Wam tylko, że to syn miał mniejszą tremę 😉 Genów sceny nie wydłubiesz! Dostajesz je do kołyski i ziarno zostaje zasiane 🙌🏻 Patrzyłam na nich razem z ogromnym ciepłem w sercu, przynosiłam wodę, kawkę, tekst podrzucałam nawet - prowadzącemu, nie synowi 😉 i było strasznie fajnie! Dziękujemy kabaretowi @kabaretparanienormalni za zaproszenie i za pomysł! PANOWIE oglądam Was dzisiaj bezapelacyjnie 🔥 I choć to wbrew mojej religii😜Drodzy Państwo Całym sercem ZAPRASZAM do POLSATU @polsatofficial o godz.21.10 📌 Wystąpią dwa słońca Ojciec i syn w jubileuszu kabaretu Paranienormalni 😄🙌🏻 Dobrej zabawy Państwu życzę 🙋🏻‍♀️Drodzy państwo kabaret pocięty został na części o czym niestety wcześniej nie wiedzieliśmy! Trudno! Siła wyższa! zasiądziemy przed telewizorami za tydzień kiedy to CDN 😉#syn #polsat #ojciecisyn #razem #familytime #scena #premiera #doświadczenie #frajda #paranienormalni #duma #sercematki #jaramsie 🙈😄🙏🔥 @krzysztof_ibisz_official @vincentibisz

Post udostępniony przez Anna Nowak Ibisz (@anna_nowak_ibisz_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Z tatą na robocie 😏😅#tanieczgwiazdami #polsat #tataisyn

Post udostępniony przez Vincent Ibisz (@vincentibisz)

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.