Katarzyna Nosowska, Uroda Życia, maj 2016 	Katarzyna Nosowska, Uroda Życia, maj 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
DZIECI GWIAZD

„Dałam mu dużo wolności”. Kim jest Mikołaj Krajewski, syn Kasi Nosowskiej?

Czy pójdzie w ślady mamy?!

Olga Figaszewska 29 marca 2018 09:30
Katarzyna Nosowska, Uroda Życia, maj 2016 	Katarzyna Nosowska, Uroda Życia, maj 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Dzieci gwiazd wkraczają do show-biznesu. Ostatnio głośno zrobiło się o synu Katarzyny Nosowskiej i byłego partnera artystki, muzyka Adama Krajewskiego. Czy pójdzie w ślady rodziców i rozpocznie muzyczną karierę? Czym zajmuje się Mikołaj Krajewski? 

Kim jest syn Katarzyny Nosowskiej?

Artystka chroni swoje życie prywatne swojej rodziny. Dwa lata temu Katarzyna Nosowska po raz pierwszy podzieliła się z internautami zdjęciem syna. Napisała wtedy na Facebooku: „Pozwalam sobie, tu, na Wasze ręce złożyć podziękowanie za najciekawsze doświadczenie mojego życia.. Dziękuję :) Być mamą 20-latka - cud”. Dziś Mikołaj Krajewski ma 22 lata. Na co dzień pracuje w jednej z restauracji, pasjonuje się koszykówką i właśnie wstąpił w szeregi jednej ze znanych agencji modelingowych Model Plus.

Chłopak ma również za sobą aktorski debiut. Zagrał w klipie do coveru piosenki King zespołu T. Love.

Katarzyna Nosowska o synu

Katarzynę Nosowską łączy z Mikołajem wyjątkowa więź. To najważniejsza osoba w jej życiu. „Zawsze dużo rozmawialiśmy, bo wiem, że jestem w tym dobra. Dałam mu dużo wolności i uczyłam go, żeby nie bał się mówić. Nawet tego, co myśli o mnie, bo uważam, że przychodzi moment, kiedy każdy ma prawo powiedzieć rodzicom, że się mylą”, mówiła dwa lata temu w wywiadzie dla Urody Życia.

Artystka urodziła Mikołaja w wieku 25 lat. W jednym z wywiadów wyznała, że ciąża i oczekiwanie na dziecko, sprawiły że stała się silniejsza.

„Byłam strasznie, przeokrutnie szczęśliwa. Dokładnie pamiętam, jak idę ulicą od lekarza i się do siebie uśmiechałam, taka silna i dumna. Dla mnie ciąża była jak jakaś dawka mocy, nagle wszystkie luki, które we mnie były, obawy, nieśmiałość, lęki - wszystko zostało zapełnione”, wyznała na łamach pisma Gaga.

Mikołaj wyrósł na przystojnego mężczyznę. Uważacie, że jest podobny do Katarzyny Nosowskiej? 

 

 

@modelpluswarsaw 🙄 📸: @kamilkotarba (🙏🏻) #model

Post udostępniony przez Krajan (@krajan3)

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…