Kamil Durczok, VIVA! październik 2016
Fot. Bartek Wieczorek
Z ŻYCIA GWIAZD

Syn Kamila Durczoka i Marianny Dufek towarzyszył mamie na imprezie modowej...

Czy jest podobny do rodziców?

Redakcja VIVA! 19 października 2019 07:51
Kamil Durczok, VIVA! październik 2016
Fot. Bartek Wieczorek

Kamil Durczok junior jest synem Marianny Dufek i znanego dziennikarza Kamila Durczoka. 22-latek pojawił się niedawno razem z mamą na imprezie modowej. Do tej pory rzadko pojawiał się publicznie, dlatego wszystkich zaskoczyła jego przemiana. Kamil bardzo się zmienił – wydoroślał i stał się mężczyzną. Czy jest podobny do rodziców?

Jak wygląda syn Kamila Durczoka?

Kamil Durczok i Marianna Dufek byli małżeństwem przez ponad dwadzieścia lat. Po ich rozstaniu syn mieszkał z mamą. Dzisiaj jest studentem na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Nie idzie jednak w ślady taty, chciałby zostać specjalistą od mediów internetowych. Przez pewien czas pracował w serwisie internetowym ojca. Łączy ich silna więź, mimo że zapracowany tata w przeszłości nie poświęcał synowi dużo czasu. Docelowo Kamil junior chciałby zająć się programowaniem oraz pozycjonowaniem treści w internecie.

Niedawno Kamil junior towarzyszył mamie na imprezie KTW Fashion Week w Katowicach. Chętnie pozowali razem do zdjęć. Nie da się ukryć, że 22-latek zmężniał i wyprzystojniał. Do którego z rodziców jest bardziej podobny? 

Marianna Dufek, Kamil Durczok Junior
Fot. Forum

Marianna Dufek, Kamil Durczok, Kamil Durczok Junior 2008 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Kamil Durczok Junior z rodzicami, 2008 rok

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?