Kamil Durczok, VIVA! październik 2016
Fot. Bartek Wieczorek
Z ŻYCIA GWIAZD

Syn Kamila Durczoka i Marianny Dufek towarzyszył mamie na imprezie modowej...

Czy jest podobny do rodziców?

Redakcja VIVA! 19 października 2019 07:51
Kamil Durczok, VIVA! październik 2016
Fot. Bartek Wieczorek

Kamil Durczok junior jest synem Marianny Dufek i znanego dziennikarza Kamila Durczoka. 22-latek pojawił się niedawno razem z mamą na imprezie modowej. Do tej pory rzadko pojawiał się publicznie, dlatego wszystkich zaskoczyła jego przemiana. Kamil bardzo się zmienił – wydoroślał i stał się mężczyzną. Czy jest podobny do rodziców?

Jak wygląda syn Kamila Durczoka?

Kamil Durczok i Marianna Dufek byli małżeństwem przez ponad dwadzieścia lat. Po ich rozstaniu syn mieszkał z mamą. Dzisiaj jest studentem na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Nie idzie jednak w ślady taty, chciałby zostać specjalistą od mediów internetowych. Przez pewien czas pracował w serwisie internetowym ojca. Łączy ich silna więź, mimo że zapracowany tata w przeszłości nie poświęcał synowi dużo czasu. Docelowo Kamil junior chciałby zająć się programowaniem oraz pozycjonowaniem treści w internecie.

Niedawno Kamil junior towarzyszył mamie na imprezie KTW Fashion Week w Katowicach. Chętnie pozowali razem do zdjęć. Nie da się ukryć, że 22-latek zmężniał i wyprzystojniał. Do którego z rodziców jest bardziej podobny? 

Marianna Dufek, Kamil Durczok Junior
Fot. Forum

Marianna Dufek, Kamil Durczok, Kamil Durczok Junior 2008 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Kamil Durczok Junior z rodzicami, 2008 rok

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Nauczyciel, autorytet, mistrz”, mówi o JANUSZU JÓZEFOWICZU NATASZA URBAŃSKA. A które z nich jest… mistrzem w życiu prywatnym? ŚCIBAKÓWNA i ENGLERT, STUHROWIE, CICHOPEK i HAKIEL, OLBRYCHSCY, CHOTECKA i PAZURA – pary z najdłuższym stażem w polskim show-biznesie. PRZEMYSŁAW KOSSAKOWSKI – pan od rysunków, podróżnik, dziennikarz, a może wkrótce... art terapeuta. OTYLIA JĘDRZEJCZAK o tym, czy marzy o sportowej karierze dla dzieci i o partnerskim związku z narzeczonym Pawłem. W cyklu Extra: DORA MAAR, GALA, MARIA BALOWA, JADWIGA VON UNRUNG… – muzy genialnych malarzy.