Kamil Durczok, VIVA! październik 2016
Fot. Bartek Wieczorek
Z ŻYCIA GWIAZD

Syn Kamila Durczoka i Marianny Dufek towarzyszył mamie na imprezie modowej...

Czy jest podobny do rodziców?

Redakcja VIVA! 19 października 2019 07:51
Kamil Durczok, VIVA! październik 2016
Fot. Bartek Wieczorek

Kamil Durczok junior jest synem Marianny Dufek i znanego dziennikarza Kamila Durczoka. 22-latek pojawił się niedawno razem z mamą na imprezie modowej. Do tej pory rzadko pojawiał się publicznie, dlatego wszystkich zaskoczyła jego przemiana. Kamil bardzo się zmienił – wydoroślał i stał się mężczyzną. Czy jest podobny do rodziców?

Jak wygląda syn Kamila Durczoka?

Kamil Durczok i Marianna Dufek byli małżeństwem przez ponad dwadzieścia lat. Po ich rozstaniu syn mieszkał z mamą. Dzisiaj jest studentem na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Nie idzie jednak w ślady taty, chciałby zostać specjalistą od mediów internetowych. Przez pewien czas pracował w serwisie internetowym ojca. Łączy ich silna więź, mimo że zapracowany tata w przeszłości nie poświęcał synowi dużo czasu. Docelowo Kamil junior chciałby zająć się programowaniem oraz pozycjonowaniem treści w internecie.

Niedawno Kamil junior towarzyszył mamie na imprezie KTW Fashion Week w Katowicach. Chętnie pozowali razem do zdjęć. Nie da się ukryć, że 22-latek zmężniał i wyprzystojniał. Do którego z rodziców jest bardziej podobny? 

Marianna Dufek, Kamil Durczok Junior
Fot. Forum

Marianna Dufek, Kamil Durczok, Kamil Durczok Junior 2008 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Kamil Durczok Junior z rodzicami, 2008 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…