Dorota Szelągowska pokazała projekt mieszkania
Fot. Instagram/dotindotin
O TYM SIĘ MÓWI

Syn Doroty Szelągowskiej wkracza do show-biznesu?! Antoni ma już 18 lat!

,,Zdolny, kochany, inteligentny, mądry i zabawny”

REDAKCJA VIVA! 23 października 2019 09:45
Dorota Szelągowska pokazała projekt mieszkania
Fot. Instagram/dotindotin

Syn Doroty Szelągowskiej skończył 18 lat i powoli wkracza do show-biznesu. Antoni myśli poważnie o aktorskiej drodze i miał już okazję sprawdzić się przed kamerą. Z okazji urodzin nastolatka gwiazda opublikowała w sieci poruszający wpis! 

Dorota Szelągowska poruszająco o synu

,,Zdolny, kochany, inteligentny, mądry i zabawny - mój Syn. Właśnie minęło 18 lat od kiedy mam zaszczyt być Jego matką ", napisała Dorota Szelągowska w mediach społecznościowych. Gwiazda podzieliła się z fanami zdjęciami ukochanego syna.

,,Wszystkiego najlepszego dla syna! Przystojniak 😍 Bardzo podobny do Pani tylko w wersji ciemnej 😉pozdrawiam serdecznie", ,,"Ale podobny syn do Pani Dorotki. Mimika ta sama i ten sam szczery uśmiech 😁😁😁", Fajna mama i fajny syn❤️ Najlepszego dla przystojniaka😊", komentują wielbiciele gwiazdy.

Dorota Szelągowska nie ukrywa, że jest bardzo dumna z syna! Nastolatek rozwija swoje zainteresowania i pasje. Wszystko wskazuje na to, że wybierze artystyczną drogę! 

Syn Doroty Szelągowskiej myśli o aktorstwie 

Jak kilka miesięcy temu informował Super Express syn Doroty Szelągowskiej otrzymał propozycję gry w serialu Na Wspólnej. „Wcieli się, oczywiście, w postać swojego rówieśnika, kolegę dotychczasowych młodych bohaterów”, mówi znajomy rodziny.  Antoni ma już na swoim koncie kilka ról teatralnych, a teraz przyszła pora na sprawdzenie swoich sił przed kamerą. Swoją przyszłość zawsze wiązał z aktorstwem. 

Antoni od dawna pracował nad warsztatem aktorskim. Znalazł się również pod skrzydłami jeden z agencji aktorskich. W rozmowie z portalem pomponik.pl Dorota Szelągowska podkreślała, że syn już występuje i spełnia swoje marzenia.

„Chodzi do szkoły, która kształci go w różnych kierunkach, myśli poważnie o aktorstwie, natomiast uważam, że jest to ciężka praca i nie tędy droga. Najpierw trzeba coś osiągnąć, pochodzić na castingi, poczuć smak porażki. Pójście gdzieś, gdzie możesz być wyniesiony na pięć minut, może być krzywdą dla dziecka”, wyznała. 

Dorota Szelągowska
Fot. Pap

Antoni z Adamem Sztabą w 2010 roku

Syn Doroty Szelągowskiej, Adam Sztaba
Fot. Piotr BLAWICKI/East News

Antoni Sztaba, Syn Doroty Szelągowskiej
Fot. agencja Skene/screen strony

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…