Dorota Szelągowska, VIVA! 2020
Fot. Iza Grzybowska
O TYM JEST GŁOŚNO

Syn Doroty Szelągowskiej jest zakochany! Antoni Sztaba tworzy parę ze znaną aktorką

Ich romantyczne zdjęcia krążą po sieci

Rafał Kowalski 29 lipca 2023 11:06
Dorota Szelągowska, VIVA! 2020
Fot. Iza Grzybowska

Wyprowadził się od mamy, zamieszkał w Łodzi i robi wszystko, by realizować swoją największą pasję. Antoni Sztaba uczy się w szkole aktorskiej i właśnie z tą artystyczną profesją wiąże przyszłość. W wizjach o kolejnych latach życia jest też miejsce dla drugiej połówki. Z kim syn Doroty Szelągowskiej tworzy szczęśliwy związek?

Antoni Sztaba – w czym zagrał?

„Nie nosi mojego nazwiska, nie jest z nim kojarzony i nie dlatego dostał się na studia. Po prostu jest zdolny i jestem z niego taka dumna”, mówiła Dorota Szelągowska o sukcesach Antka, który nie tylko jest uczniem PWSFTviT w Łodzi, ale też ma na koncie już pierwsze role.

Na pewno pamiętają go fani Na wspólnej, Teatr Słowackiego w Krakowie nawiązał z nim współpracę np. przy musicalu 1989, a fani książek Katarzyny Pużyńskiej zobaczą niedługo aktorka w serialu Lipowo zrealizowanym na podstawie jednej z fabuł pisarki.

Rozpędzająca się kariera nie przeszkodziła Antoniemu w układaniu swoich prywatnych spraw…

Zobacz też: Dorota Szelągowska rozczarowała internautów. Wytknęli jej nieodpowiedzialne zachowanie

Antoni Sztaba i Mila Jankowska są parą. Zdjęcia

Wczoraj na jego profilu pojawiły się romantyczne zdjęcia z aktorką serialu HBO #BringBackAlice. Mowa o Mili Jankowskiej, która również umieściła post na swoim Instagramie. Jego opis wieńczy emotikona pary, która trzyma się za ręce. Jedna z fotografii, zamieszczona w karuzeli jako druga, przez wielu może zostać odebrana jako dość odważna. 

Co jeszcze wiemy o aktorce? Mila Jankowska zagrała też w O psie, który jeździł koleją; 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy czy w serialu Rodzina na Maxa.

Czekamy na kolejne sukcesy tej pary! 

Czytaj także: W ich związku doszło do poważnego rozłamu. Z czasem Urszula i Tomasz Kujawski dali sobie drugą szansę

Dorota Szelągowska, VIVA!

Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.