Sylwia Grzeszczak 2020, blond włosy
Fot. Instagram/Sylwia Grzeszczak
Ze świata urody

Sylwia Grzeszczak pokazała się w nowej szokującej fryzurze!

Czy wygląda korzystnie?

Redakcja VIVA! 26 kwietnia 2020 18:31
Sylwia Grzeszczak 2020, blond włosy
Fot. Instagram/Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak to niezwykle aktywna zawodowo młoda artystka. Również w dobie koronawirusa nie zawodzi swoich fanów. Z domowego studia Sylwia Grzeszczak nie tylko nagrywa nowe piosenki, ale także organizuje mini koncerty. Swoje umiejętności pokazała w niedzielne południe w programie Dzień Dobry TVN. Swój występ w śniadaniówce aktywnie promowała na Instagramie. Na chwilę przed połączeniem się ze studiem w Warszawie opublikowała nowe selfie, na którym zachwyciła swoim wyglądem. Gwiazda uwielbia zaskakiwać nowym wizerunkiem, najczęściej zmienia kolor włosów i improwizuje z outfitami scenicznymi. Ostatnia fryzura wyjątkowo przypadła nam do gustu, czyżby mimo braku możliwości pójścia do salonu fryzjerskiego Sylwia Grzeszczak sama improwizowała z odcieniami blondu? Do nowej fryzury wokalistka dobrała bardzo modne w tym sezonie groszki - czyli apaszka na włosy oraz sukienka! Wyglądała bardzo stylowo i eterycznie. Jak Wam się podoba nowa odsłona Sylwii Grzeszczak?

Za chwile mini koncert na końcu programu Dzień Dobry Tvn!!!#ddtvn #muzyka #koncert #music #live #zostańwdomu #występ #kropki #fani #homesweethome #tvn @dziendobrytvn @tvn.pl

Jak zareagowali fani Sylwii Grzeszczak?

Fani wokalistki uwielbiają jej styl i odważne stylizacje. Nic zatem dziwnego, że z przyjemnością śledzą posty artystki i piszą komentarze pod każdym zdjęciem. Co napisali tym razem?

Cudowna osoba o mega osobowosci 😍

SUPER WYSTĘP, już nie mogę doczekać się koncertów

Czekamyyy ❤ Super tak zobaczyć twój uśmiech, wyglądasz pięknie kochana ❤

Oglądałam. Świetnie pani wygląda i głos widzę że w najlepszej formie

Ale Ci ładnie w blondzie. :) 👌🏼

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

...dużo ❤️dla Was #czas #muzyka #kochamwas #dużozdrowia

Post udostępniony przez Sylwia Grzeszczak (@sylwia.grzeszczak.official)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!