Boże Narodzenie 2019, Rozenek, Majdan, Olejnik
Fot. instagram.com @m_rozenek @monikaolejnik_official
O TYM SIĘ MÓWI

„Kochajcie się, radujcie się i bądźcie zdrowi!”. Oto najpiękniejsze świąteczne życzenia gwiazd

Czego nam życzą?

Ksenia Krasko 25 grudnia 2019 10:15
Boże Narodzenie 2019, Rozenek, Majdan, Olejnik
Fot. instagram.com @m_rozenek @monikaolejnik_official

Wiele osób z niecierpliwością czeka na te magiczne dni! Święta Bożego Narodzenia to czas przyjemnego odpoczynku, spotkań rodzinnych, przepięknych dekoracji świątecznych, pysznych potraw i... najszczerszych życzeń.

Gwiazdy również celebrują ten wyjątkowy czas w gronie najbliższych, jednak nie zapominają o swoich fanach i składają im życzenia z pomocą portali społecznościowych. Oto najpiękniejsze z nich – i mamy szczerą nadzieję, że wszystko się spełni!

Gwiazdy na Boże Narodzenie 2019

Anna i Robert Lewandowscy uwielbiają spotkania świąteczne z bliskimi. Ze względu na radosną nowinę o powiększeniu rodziny, w tym roku Święta są dla nich tym bardziej wyjątkowe. „Dla Was najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, aby przyjście na świat Chrystusa przyniosło ze sobą radość, pokój, nadzieję i miłość”, napisała Anna Lewandowska, publikując piękne zdjęcie z mężem i Klarą.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We wish you all a wonderful Christmas full of love 🎀🎄🙏 _____________________ Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy. Czas wyłącznie dla rodziny, czas dla nas🤰🏼👩‍❤️‍💋‍👩👨‍👩‍👧. Czas wyciszenia, ale i radości z bycia z najbliższymi nam osobami. Żebyście, mogli być wszyscy razem, zdrowi, uśmiechnięci w gronie tych, których KOOOCHACIE. Dla Was najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, aby przyjście na świat Chrystusa🙏🌟 przyniosło ze sobą radość, pokój, nadzieję i miłość.❣️🎀🎄 Wszystkim moi kochani życzę cudownych, pełnych miłości i bliskości Świąt 🙂 #christmastime

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Tegoroczne Boże Narodzenie jest wyjątkowe również dla Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana – para poinformowała niedawno, że wkrótce powitają na świecie jeszcze jednego synka. „Kochajcie się, radujcie się i bądźcie zdrowi”, czytamy na profilu Perfekcyjnej Pani Domu.

Edyta Górniak nie mogła nie złożyć życzeń swoim fanom. „Dziękuję za to, że jesteście częścią mojego życia. I dziękuję, że ja mogę być częścią Waszego”, napisała na swoim Instagramie. „Wzajemnej Miłości, radości serca, czułości i zatrzymania się, życzę Wam Kochani w te piękne Święta...”, dodała artystka.

„Chcemy Wam życzyć prostych rzeczy. Bądźcie dla siebie mili, uśmiechajcie się, bądźcie zdrowi, szanujcie i dostrzegajcie małe, dobre rzeczy, które Wam się przydarzają. Dbajcie i pielęgnujcie miłość. Bo cóż innego tak naprawdę się liczy...”, napisał Borys Szyc, publikując czułe zdjęcie z ukochaną Justyną Nagłowską

Ewa Chodakowska złożyła bardzo emocjonalne życzenia swoim fanom. „Życzę Ci w te święta spotkania ze sobą.. Wybaczenia sobie.. Pokochania siebie.. Tak żeby w nadchodzącym roku, umiejętnie darząc się miłością, móc pokochać ludzi, którzy staną na Twojej drodze.. Z którymi - KTO WIE - może kiedyś zbudujesz TO o czym marzysz...”, czytamy na jej profilu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chciałabym Ci złożyć życzenia, które ukoją Twój ból.. które wypełnią pustkę.. które zaleczą rany.. które ciepło przytulą.. Mam ogromne szczęście spędzać świąteczny czas w spokoju z Rodziną, ciesząc się zdrowiem i beztroską.. celebrując każdą wspólną chwilę, dzieląc się miłością i dobrym słowem... JESTEM WDZIĘCZNA 🙏🏻 Jednocześnie nie zapominam o tych, którzy nie mieli w życiu tyle szczęścia.. RODZINY się nie wybiera.. ta jest nam dana.. to przypadek w jakim domu się rodzimy.. Wiem o tym.. Nie zapominam tez o tych, którzy gdzieś po drodze pogubili się.. podjęli niewłaściwe decyzje i dzisiaj mierzą się z konsekwencjami.. Którzy potrzebują dużo siły i zapewnienia, ze WSZYSTKO SIĘ UŁOŻY.. Kochanie.. CIERPLIWOŚCI ❣️ Ocieram Twoje łzy i tule mocno ❤️ Spójrz na czas Bożego Narodzenia, jak na czas Twojego NARODZENIA SIĘ NA NOWO.. ROZPOCZNIJ WSZYSTKO OD NOWA! Na własnych warunkach! Według własnych zasad! Bazując na MIŁOŚCI DO SIEBIE ... Tylko w taki sposób będziesz w stanie pokochać drugiego człowieka, tylko wtedy będziesz pamiętać o szacunku do siebie.. O swojej indywidualności.. Autonomiczności.. życzę Ci w te święta spotkania ze sobą.. wybaczenia sobie .. pokochania siebie.. Tak żeby w nadchodzącym roku, umiejętnie darząc się miłością, móc pokochać ludzi, którzy staną na Twojej drodze.. z którymi - KTO WIE - może kiedyś zbudujesz TO o czym marzysz... Ja licząc swoje błogosławieństwa, marzę tylko o jednym.. NIECH NIC SIĘ NIE ZMIENIA 🙏🏻 AMEN ❤️ #merrychristmas

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

„Pięknego czasu świątecznego z książkami i marzeniami” – tego życzy nam Monika Olejnik! „Pamiętajmy proszę o Tych, którzy są sami lub są za daleko od szczęścia. Nie wstydźmy się okazywać naszych uczuć, miłości i czułości”, dodała dziennikarka.

„Odrobiny spokoju w tym codziennym pędzie, miłości rozgrzewającej serce i uśmiechu rozpuszczającego każdy lód!”, napisała Małgorzata Kożuchowska na swoim Instagramie, składając świąteczne życzenia fanom. 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.