Boże Narodzenie 2019, Rozenek, Majdan, Olejnik
Fot. instagram.com @m_rozenek @monikaolejnik_official
O TYM SIĘ MÓWI

„Kochajcie się, radujcie się i bądźcie zdrowi!”. Oto najpiękniejsze świąteczne życzenia gwiazd

Czego nam życzą?

Ksenia Krasko 25 grudnia 2019 10:15
Boże Narodzenie 2019, Rozenek, Majdan, Olejnik
Fot. instagram.com @m_rozenek @monikaolejnik_official

Wiele osób z niecierpliwością czeka na te magiczne dni! Święta Bożego Narodzenia to czas przyjemnego odpoczynku, spotkań rodzinnych, przepięknych dekoracji świątecznych, pysznych potraw i... najszczerszych życzeń.

Gwiazdy również celebrują ten wyjątkowy czas w gronie najbliższych, jednak nie zapominają o swoich fanach i składają im życzenia z pomocą portali społecznościowych. Oto najpiękniejsze z nich – i mamy szczerą nadzieję, że wszystko się spełni!

Gwiazdy na Boże Narodzenie 2019

Anna i Robert Lewandowscy uwielbiają spotkania świąteczne z bliskimi. Ze względu na radosną nowinę o powiększeniu rodziny, w tym roku Święta są dla nich tym bardziej wyjątkowe. „Dla Was najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, aby przyjście na świat Chrystusa przyniosło ze sobą radość, pokój, nadzieję i miłość”, napisała Anna Lewandowska, publikując piękne zdjęcie z mężem i Klarą.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We wish you all a wonderful Christmas full of love 🎀🎄🙏 _____________________ Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy. Czas wyłącznie dla rodziny, czas dla nas🤰🏼👩‍❤️‍💋‍👩👨‍👩‍👧. Czas wyciszenia, ale i radości z bycia z najbliższymi nam osobami. Żebyście, mogli być wszyscy razem, zdrowi, uśmiechnięci w gronie tych, których KOOOCHACIE. Dla Was najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, aby przyjście na świat Chrystusa🙏🌟 przyniosło ze sobą radość, pokój, nadzieję i miłość.❣️🎀🎄 Wszystkim moi kochani życzę cudownych, pełnych miłości i bliskości Świąt 🙂 #christmastime

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Tegoroczne Boże Narodzenie jest wyjątkowe również dla Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana – para poinformowała niedawno, że wkrótce powitają na świecie jeszcze jednego synka. „Kochajcie się, radujcie się i bądźcie zdrowi”, czytamy na profilu Perfekcyjnej Pani Domu.

Edyta Górniak nie mogła nie złożyć życzeń swoim fanom. „Dziękuję za to, że jesteście częścią mojego życia. I dziękuję, że ja mogę być częścią Waszego”, napisała na swoim Instagramie. „Wzajemnej Miłości, radości serca, czułości i zatrzymania się, życzę Wam Kochani w te piękne Święta...”, dodała artystka.

„Chcemy Wam życzyć prostych rzeczy. Bądźcie dla siebie mili, uśmiechajcie się, bądźcie zdrowi, szanujcie i dostrzegajcie małe, dobre rzeczy, które Wam się przydarzają. Dbajcie i pielęgnujcie miłość. Bo cóż innego tak naprawdę się liczy...”, napisał Borys Szyc, publikując czułe zdjęcie z ukochaną Justyną Nagłowską

Ewa Chodakowska złożyła bardzo emocjonalne życzenia swoim fanom. „Życzę Ci w te święta spotkania ze sobą.. Wybaczenia sobie.. Pokochania siebie.. Tak żeby w nadchodzącym roku, umiejętnie darząc się miłością, móc pokochać ludzi, którzy staną na Twojej drodze.. Z którymi - KTO WIE - może kiedyś zbudujesz TO o czym marzysz...”, czytamy na jej profilu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chciałabym Ci złożyć życzenia, które ukoją Twój ból.. które wypełnią pustkę.. które zaleczą rany.. które ciepło przytulą.. Mam ogromne szczęście spędzać świąteczny czas w spokoju z Rodziną, ciesząc się zdrowiem i beztroską.. celebrując każdą wspólną chwilę, dzieląc się miłością i dobrym słowem... JESTEM WDZIĘCZNA 🙏🏻 Jednocześnie nie zapominam o tych, którzy nie mieli w życiu tyle szczęścia.. RODZINY się nie wybiera.. ta jest nam dana.. to przypadek w jakim domu się rodzimy.. Wiem o tym.. Nie zapominam tez o tych, którzy gdzieś po drodze pogubili się.. podjęli niewłaściwe decyzje i dzisiaj mierzą się z konsekwencjami.. Którzy potrzebują dużo siły i zapewnienia, ze WSZYSTKO SIĘ UŁOŻY.. Kochanie.. CIERPLIWOŚCI ❣️ Ocieram Twoje łzy i tule mocno ❤️ Spójrz na czas Bożego Narodzenia, jak na czas Twojego NARODZENIA SIĘ NA NOWO.. ROZPOCZNIJ WSZYSTKO OD NOWA! Na własnych warunkach! Według własnych zasad! Bazując na MIŁOŚCI DO SIEBIE ... Tylko w taki sposób będziesz w stanie pokochać drugiego człowieka, tylko wtedy będziesz pamiętać o szacunku do siebie.. O swojej indywidualności.. Autonomiczności.. życzę Ci w te święta spotkania ze sobą.. wybaczenia sobie .. pokochania siebie.. Tak żeby w nadchodzącym roku, umiejętnie darząc się miłością, móc pokochać ludzi, którzy staną na Twojej drodze.. z którymi - KTO WIE - może kiedyś zbudujesz TO o czym marzysz... Ja licząc swoje błogosławieństwa, marzę tylko o jednym.. NIECH NIC SIĘ NIE ZMIENIA 🙏🏻 AMEN ❤️ #merrychristmas

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

„Pięknego czasu świątecznego z książkami i marzeniami” – tego życzy nam Monika Olejnik! „Pamiętajmy proszę o Tych, którzy są sami lub są za daleko od szczęścia. Nie wstydźmy się okazywać naszych uczuć, miłości i czułości”, dodała dziennikarka.

„Odrobiny spokoju w tym codziennym pędzie, miłości rozgrzewającej serce i uśmiechu rozpuszczającego każdy lód!”, napisała Małgorzata Kożuchowska na swoim Instagramie, składając świąteczne życzenia fanom. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.