Pippa Middleton
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Jaką suknię ślubną będzie na sobie miała Pippa Middleton? Jej wesele już w najbliższą sobotę!

Weronika Kostyra 16 maja 2017 17:00
Pippa Middleton
Fot. Getty Images

Ślub siostry księżnej Kate, Pippy Middleton i jej wybranka – milionera Jamesa Metthwsa odbędzie się już w najbliższą sobotę, 20 maja. Cała Wielka Brytania żyje tym wydarzeniem, a na światło dzienne wychodzą kolejne szczegóły dotyczące uroczystości.

Ceremonia będzie miała miejsce w kościele świętego Marka w miejscowości Englefield, nieopodal rodzinnej rezydencji Middletonów, tam też odbędzie się wesele, na które zaproszono 350 gości. Wezmą w nim udział oczywiście księżna Kate i książę William z dziećmi oraz książę Harry ze swoją dziewczyną Meghan Markle, mimo wcześniejszych plotek, że panna młoda nie życzy sobie jej obecności w tym najważniejszym dniu w życiu.

Suknia ślubna Pippy Middleton

Wedle plotek panna młoda wystąpi w sukni zaprojektowanej przez Gilesa Deacona. Pippa Middleton nie mówi nic na jej temat, ale otoczenie projektanta zdradziło, że jest prosta, elegancka i cała uszyta ręcznie. Do tej pory niewiele osób ją widziało, bo jest pilnie strzeżoną tajemnicą.

Pippa Middleton na suknię ślubną wyda 10 tysięcy funtów (ponad 50 tysięcy złotych). Welon, który stworzył słynny modysta Stephen Jones, ma kosztować 2 tysiące funtów, czyli przeliczając na złotówki - 10 tysięcy. Makijaż panny młodej wykona wizażystka Hannah Martin, a uczesze ją słynny fryzjer Richard Ward, który przygotował też ślubną fryzurę Kate. Młoda para zdecydowała się na obrączki od Cartiera, które będą wykonane z platyny i wysadzane brylantami. Ich cena to 20 tysięcy funtów, czyli ponad 100 tysięcy złotych...

Źródło podało także, że w ostatnich miesiącach suknia ślubna była przerabiana i dopasowywana aż pięć razy ze względu na drastyczną zmianę wagi. Pippa intensywnie przygotowuje się do ślubu, jej były trener przyznał, że trenuje bardzo dużo. Jest zresztą znana jako miłośniczka sportu. Przygotowując się do swojego „wielkiego dnia” biega, pływa, ćwiczy Pilates i chodzi na siłownię. Trener dodał, że przygotowania do ślubu są jak przygotowania do maratonu albo zawodów sportowych – zbliżający się termin jest stały i działa niezwykle motywująco.

Ślub siostry księżnej i milionera sam będzie miał iście królewską oprawę. Jak wyceniono jego organizacja kosztuje parę młodą bagatela 250 tysięcy funtów, czyli prawie 1,3 miliona złotych! Sam szampan, którego potrzeba aż 233 butelek, będzie kosztować 9,5 tysięcy funtów (prawie 50 tysięcy złotych). Razem z winami i innymi napojami na sam alkohol wydadzą około 18 tysięcy funtów (ponad 90 tysięcy złotych). Z kolei tort dla takiej liczby gości wart będzie 3 tysiące funtów (15 tysięcy złotych)!

Kate aktywnie wspiera młodszą siostrę w planowaniu ślubnej uroczystości, zostanie też jej świadkiem. Ceremonia budzi bardzo duże zainteresowanie, szczególnie lokalni mieszkańcy na pewno tłumnie przyjdą oglądać z dozwolonej odległości ślub oraz znanych gości.

Zobacz także: Najbardziej wpływowe siostry świata? Zdradzamy sekrety intymnej relacji księżnej Kate i Pippy Middleton!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…