Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, Meghan Markle
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Do sieci wyciekło stare CV Meghan. Uwagę zwracają „specjalne umiejętności”

Wiedzieliście, że zna język hiszpański?

Gabriela Czernecka 11 grudnia 2018 07:51
Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, Meghan Markle
Fot. East News

Ile wzrostu ma księżna Meghan? Ile zna języków? W sieci pojawiło się stare CV Meghan, które przed laty rozsyłała w poszukiwaniu pracy. Dzięki niemu możemy się m.in. dowiedzieć, w czym zagrała księżna Meghan lub jakie są jej specjalne umiejętności. Wiedzieliście, że Meghan umie mówić po hiszpańsku? Poznajcie szczegóły! 

Stare CV Meghan Markle

Zanim Meghan podbiła serca Brytyjczyków jako księżna Sussex robiła karierę jako aktorka. Przede wszystkim fani jej talentu mieli okazję podziwiać ją w roli Rachel w serialu Suits. Dzięki CV, które wyciekło do sieci, mamy okazję dowiedzieć się czegoś więcej o księżnej. Informuje ono m.in. o jej wzroście, wadze czy szczególnych umiejętnościach! Jak donosi The Sun, opublikował je w sieci anonimowy internauta. 

Jeszcze przed ślubem Meghan z księciem poinformowano, że ta zakończy swoją karierę aktorską, ale wcześniej jak każdy aktor rozsyłała swoje CV w poszukiwaniu pracy. Jak podaje portal dailystar.co.uk, życiorys księżnej najprawdopodobniej pochodzi z czasów, kiedy aktorka miała 24 lata.

Czego można się dowiedzieć z CV Meghan Markle?

CV Meghan zawiera choćby spis jej najważniejszych ról filmowych: Meghan zagrała m.in. w takim filmie jak: Twój na zawsze, Zupełnie jak miłość (gdzie zagrała u boku Ashtona Kutchera), a także ról w sztukach teatralnych, tj.: Damn Yankees, Back County Crimes czy Annie

Na dokumencie podany jest także wzrost Meghan i jej waga. Meghan ma 170 cm wzrostu i ważyła 51 kg. Najciekawszy jest jednak punkt o dodatkowych umiejętnościach. W tej rubryce aktorka pochwaliła się, że uprawia kickboxing, tańczy balet i jazz oraz.... stepuje! Poza tym wymienia także biegłą znajomość hiszpańskiego i francuskiego! Wiedzieliście, że Meghan ma takie zdolności lingwistyczne? 

 

Meghan Markle
Fot. Vanity Fair Instagram
 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.