Dominika Tajner-Wiśniewska
Fot. Instagram @dominika_tajner_wisniewska
Z ŻYCIA GWIAZD

Wiadomo już, dlaczego syn Dominiki Tajner trafił do szpitala! „Rodzina czeka teraz na wyniki badań”

Jaki jest stan zdrowia Maksymiliana?

Weronika Kostyra 14 czerwca 2019 10:40
Dominika Tajner-Wiśniewska
Fot. Instagram @dominika_tajner_wisniewska

Kilka tygodni temu Dominika Tajner przeżywała bardzo trudne chwile. Jej syn, Maksymilian, trafił do szpitala. Trzynastolatek nagle stracił przytomność po czym został przewieziony do jednej z warszawskich placówek. Jego stan był bardzo ciężki, lecz nie można było postawić diagnozy. Chłopiec opuścił już szpital i wraca do zdrowia. Teraz wiadomo już, co było przyczyną jego nagłych problemów ze zdrowiem.

Jaki jest stan zdrowia syna Dominiki Tajner?

Na samym początku nie było wiadomo, dlaczego stan chłopca się pogorszył. Miał drgawki i wysoką gorączkę, po czym stracił przytomność. Sytuację utrudniał fakt, że w długi weekend majowy wielu lekarzy wybrało się na urlop. Mimo wielu badań nie potrafili oni postawić diagnozy. Dla Dominiki Tajner był to naprawdę trudny czas. Wydała jedynie oświadczenie, w którym poprosiła o wsparcie i modlitwę.

Na szczęście najgorsze już za nimi. Maksymilian opuścił już szpital i mimo że nadal trwają badania, a chłopiec dochodzi do zdrowia, znana jest przyczyna całej sytuacji. Maksymilian miał wysoką gorączkę i trudno było nawiązać z nim kontakt. Jak udało nam się wcześniej dowiedzieć chłopiec przeszedł wirusowe zapalenie mózgu. Teraz magazyn Fakt podał dodatkowe informacje. Powodem pogorszenia się stanu zdrowia syna Domini Tajner mogło być ukąszenie kleszcza. „Objawy, jakie miał Maksymilian, wskazują właśnie, że mogło dojść do ukąszenia. Na szczęście doszedł już do siebie i czuje się tak, jakby nic się nie wydarzyło. Rodzina czeka teraz na wyniki badań. Przy okazji chcą wykluczyć inne choroby, jakie wywołuje ugryzienie kleszcza”, czytamy.

Mimo całej powagi sytuacji, dobrze, że Maksymilian natychmiast trafił do szpitala i lekarzom udało się ustalić przyczynę silnych objawów. To wielka ulga dla całej rodziny. Życzymy Maksymilianowi jak najszybszego powrotu do pełni sił! 

Dominika Tajner-Wiśniewska
Fot. East News

Wszystkie żony Michała Wiśniewskiego: Mandaryna, Dominika Tajner, Anna Świątczak i Magda Femme
Fot. Voyo Bakiewicz

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!