Olga Figaszewska 28 sierpnia 2017 07:30
1/9
Sobowtórka Seleny Gomez, Sofia Solares
Copyright @Instagram
1/9

Selena Gomez ma bliźniaczkę?! Interent właśnie oszalał na punkcie dziewczyny, która mogłaby zostać uznana za jej zaginioną siostrę. Poznajcie Sofię Solares!

 

Zobacz też: Wygląda i zachowuje się jak... Kim Kardashian! Co wiemy o Chantel Jeffries?

 

Polecamy też: Księżna Kate ma bliźniaczkę? Podobieństwo jest uderzające!

 

Sobowtórka Seleny Gomez


Pochodzi z Meksyku i ma 23 lata! W Stanach Zjednoczonych, Sofia Solares określana jest mianem doppelgänger (sobowtórki) Gomez. Na Instagramie śledzi ją już ponad 335 tysięcy osób (profil Sofii znajdziecie tutaj). Nawet wiernym fanom Seleny trudno jest wychwycić różnice.  Dziewczyna wyraźnie naśladuje swoją idolkę, co podkreślają makijaż, fryzury, stylizacje, nie mówiąc już o identycznym pozowaniu do zdjęć. Mimo to, w wywiadzie dla jednego z tabloidów zaznacza, że zawsze stara się być sobą i nie zamierza udawać kogoś, kim nie jest. Czy porównania do Seleny Gomez bywają uciążliwe? Skąd! „Nie przeszkadzają mi porównania do Seleny, ale na pewno nie chcę zatracić siebie, starając się być kimś, kim nie jestem”, odpowiedziała Solares.

 

Sofia wierzy, że dzięki swojemu podobieństwu do Gomez uda się im ze sobą spotkać. Fani już oznaczają ją pod kolejnymi zdjęciami królowej Instagrama. Możliwe, że marzenie dziewczyny wkrótce się spełni.  „Uwielbiam Selenę Gomez i jestem jej fanką. Byłoby to spełnieniem marzeń, gdyby dowiedziała się o moim istnieniu i poświęciła kilka sekund, aby coś do mnie napisać. Prawdopodobnie popłakałabym się ze szczęścia!”,  wyznała dziewczyna portalowi E! News.

 

Czy podobieństwo rzeczywiście jest uderzające? Sprawdźcie to w naszej galerii!

 

Zobacz też: Gosling, Hadid, DiCaprio... Te gwiazdy mają sobowtóry! Zobaczcie niesamowite zdjęcia. Podobni?

5/9
Sobowtórka Seleny Gomez, Sofia Solares
Copyright @Instagram
5/9
6/9
Sobowtórka Seleny Gomez, Sofia Solares
Copyright @Instagram
6/9

Sofia Solares, sobowtórka Seleny Gomez!

 

Zobacz też: Wygląda i zachowuje się jak... Kim Kardashian! Co wiemy o Chantel Jeffries?

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.