Księżniczka Beatrice, księżniczka Beatrycze, wnuczka królowej Elżbiety II
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Kiedyś nazywana najbrzydszą księżniczką Beatrycze też wkrótce wyjdzie za mąż?

Czy czeka nas kolejny królewski ślub?

Weronika Kostyra 18 listopada 2018 19:55
Księżniczka Beatrice, księżniczka Beatrycze, wnuczka królowej Elżbiety II
Fot. East News

Od ślubu księżniczki Eugenii minął zaledwie miesiąc, a już mówi się, że wkrótce w jej ślady pójdzie jej starsza siostra Beatrycze. Córka księcia Andrzeja i Sarah Ferguson  zajmuje odległe miejsce w kolejce do trony, lecz jako wnuczka królowej Elżbiety II budzi zainteresowanie mediów. Właśnie na jaw wyszła informacja, że księżniczka jest zakochana po uszy i niewykluczone, że niedługo stanie na ślubnym kobiercu. Skandal wisi jednak w powietrzu – z ukochanym spotyka się dopiero od dwóch miesięcy, a co gorsza 34-letni Eduardo Mapelli Mozzi jest milionerem, rozwodnikiem i ma dziecko!

Kolejny ślub w rodzinie królewskiej?

Trzydziestoletnia księżniczka Beatrycze jest bardzo towarzyska. Jej znajomość z Eduardo nie trwa długo, lecz rozwija się bardzo szybko. Wybranek jest deweloperem i wychowuje dwuletniego syna Wolfiego z poprzedniego małżeństwa. Edoardo jest miłośnikiem krykieta, psów i opery.

Zakochanej księżniczce nie przeszkadza przeszłość ukochanego. Przedstawiła go już rodzicom i przyjaciołom podczas specjalnie wyprawionego przyjęcia. Wszyscy są zdania, że wkrótce można spodziewać się ich ślubu. „Są bratnimi duszami, cały czas szczerze się śmieją. Byli razem na wakacjach i Beatrycze przedstawiła go Fergie i swojemu tacie. Wszystko toczy się szybko i to nie będzie żadna niespodzianka, jeśli za chwilę się zaręczą”, pisze brytyjski tabloid The Sun.

Wcześniej Beatrycze przez sześć lat spotykała się z Dave’em Clarkiem. Były chłopak księżniczki w lipcu tego roku ożenił się z nową partnerką. Na przełomie 2005 i 2006 roku Beatrycze była też z Paolo Liuzzo, swoją pierwszą miłością. Ich związek zakończył się, gdy do mediów dotarła informacja o jego powiązaniach ze śmiercią amerykańskiego studenta.

Czy w przyszłym roku czeka nas kolejny królewski ślub? 

Ślub księżniczki Eugenii, księżniczka Beatrycze
Fot. Tim Rooke/REX/Shutterstock/East News

Brytyjska sukcesja tronu, księżniczka Beatrycze i księżniczka Eugenia
Fot. East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.