KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Kiedyś nazywana najbrzydszą księżniczką Beatrycze też wkrótce wyjdzie za mąż?

Czy czeka nas kolejny królewski ślub?

Weronika Kostyra 18 listopada 2018 19:55
Księżniczka Beatrice, księżniczka Beatrycze, wnuczka królowej Elżbiety II
Fot. East News

Od ślubu księżniczki Eugenii minął zaledwie miesiąc, a już mówi się, że wkrótce w jej ślady pójdzie jej starsza siostra Beatrycze. Córka księcia Andrzeja i Sarah Ferguson  zajmuje odległe miejsce w kolejce do trony, lecz jako wnuczka królowej Elżbiety II budzi zainteresowanie mediów. Właśnie na jaw wyszła informacja, że księżniczka jest zakochana po uszy i niewykluczone, że niedługo stanie na ślubnym kobiercu. Skandal wisi jednak w powietrzu – z ukochanym spotyka się dopiero od dwóch miesięcy, a co gorsza 34-letni Eduardo Mapelli Mozzi jest milionerem, rozwodnikiem i ma dziecko!

Kolejny ślub w rodzinie królewskiej?

Trzydziestoletnia księżniczka Beatrycze jest bardzo towarzyska. Jej znajomość z Eduardo nie trwa długo, lecz rozwija się bardzo szybko. Wybranek jest deweloperem i wychowuje dwuletniego syna Wolfiego z poprzedniego małżeństwa. Edoardo jest miłośnikiem krykieta, psów i opery.

Zakochanej księżniczce nie przeszkadza przeszłość ukochanego. Przedstawiła go już rodzicom i przyjaciołom podczas specjalnie wyprawionego przyjęcia. Wszyscy są zdania, że wkrótce można spodziewać się ich ślubu. „Są bratnimi duszami, cały czas szczerze się śmieją. Byli razem na wakacjach i Beatrycze przedstawiła go Fergie i swojemu tacie. Wszystko toczy się szybko i to nie będzie żadna niespodzianka, jeśli za chwilę się zaręczą”, pisze brytyjski tabloid The Sun.

Wcześniej Beatrycze przez sześć lat spotykała się z Dave’em Clarkiem. Były chłopak księżniczki w lipcu tego roku ożenił się z nową partnerką. Na przełomie 2005 i 2006 roku Beatrycze była też z Paolo Liuzzo, swoją pierwszą miłością. Ich związek zakończył się, gdy do mediów dotarła informacja o jego powiązaniach ze śmiercią amerykańskiego studenta.

Czy w przyszłym roku czeka nas kolejny królewski ślub? 

Ślub księżniczki Eugenii, księżniczka Beatrycze
Fot. Tim Rooke/REX/Shutterstock/East News

Brytyjska sukcesja tronu, księżniczka Beatrycze i księżniczka Eugenia
Fot. East News

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!