Felicite Tomlinson, Louis Tomlinson
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Nie żyje siostra Louisa Tomlinsona z One Direction!

Felicite miała zaledwie 18 lat... Co było przyczyną śmierci?

Olga Figaszewska 15 marca 2019 10:55
Felicite Tomlinson, Louis Tomlinson
Fot. Instagram

To kolejna tragedia w życiu wokalisty One Direction. Nie żyje siostra Louisa Tomlinsona. Felicite miała zaledwie 18 lat… Zmarła w swoim mieszkaniu w zachodnim Londynie. Co było przyczyną jej śmierci?

Nie żyje siostra Louisa Tomlinsona

Felicite Tomlinson była początkującą modelką i projektantką mody. Nastolatka zmarła środę w swoim mieszkaniu położonym w zachodniej części Londynu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że siostra Louisa Tomlinsona nagle straciła przytomność. Natychmiast wezwano pogotowie. Lekarzom mimo błyskawicznie przeprowadzonej akcji ratunkowej nie udało się przywrócić jej czynności życiowych. Ze wstępnych ustaleń wnika, że przyczyną śmierci 18-latki był atak serca.

Do prasy nie przedostały się jeszcze informacje dotyczące okoliczności śmierci Felicite. „W momencie przyjazdu kobieta w wieku 18 lat nie żyła. Sekcja zwłok przeprowadzona zostanie w odpowiednim czasie”, poinformował w rozmowie z mediami Scotland Yard. 

Louis Tomlinson ze względów osobistych odwołuje wszystkie najbliższe koncerty. Pracował właśnie nad solową płytą. Śmierć siostry jest dla niego ogromnym ciosem. Stracił kolejną najważniejszą osobę w swoim życiu. W 2016 roku artysta pożegnał ukochaną mamę, która przez długi czas walczyła z białaczką.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

But what do you do When you can’t help who you love - The Lost Sessions 🗝

Post udostępniony przez Félicité Tomlinson (@felicitegrace)

One Direction: Niall Horan, Liam Payne, Louis Tomlinson, Harry Styles

zespół One Direction
Fot. East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@neil_favila #Missyou

Post udostępniony przez Louis Tomlinson (@louist91)

 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…