Sia
Fot. MediaPunch/REX/Shutterstock/EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Sia adoptowała dwójkę dzieci! 

W poruszającej rozmowie opowiedziała o swojej decyzji

Redakcja VIVA! 20 maja 2020 16:51
Sia
Fot. MediaPunch/REX/Shutterstock/EAST NEWS

To bez wątpienia jedna z najbardziej tajemniczych gwiazd. Rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Teraz australijska wokalistka w jednym z wywiadów wyznała, że postanowiła adoptować dwóch chłopców. W poruszającej rozmowie wytłumaczyła powody decyzji.

Sia adoptowała dzieci

Wcześniej uważana za świetną autorkę tekstów, w końcu doczekała się sławy, o której nigdy nie marzyła. Popularność przyniósł jej utwór Chandelier, a także wizerunek sceniczny. To jeden z jej znaków rozpoznawczych. Sia występuje w ogromnych perukach, które zasłaniają jej twarz. Porusza głosem, piękną duszą i dobrym sercem. Głośno mówi o sprawach ważnych i nie boi się szczerze wyrażać swojej opinii. Australijska wokalistka wiele lat temu wyznała, że jest biseksualna. Dotychczas związana była z wieloma mężczyznami. Po licznych zawodach miłosnych postanowiła, ze będzie wiodła życie singielki. Niedawno postanowiła adoptować dzieci.

Informacją podzieliła się już na początku roku w wywiadzie dla GQ, kiedy to opowiadała o swojej fascynacji jednym z muzyków:

„Znaczna część naszej relacji mija nam na unikaniu seksu, żeby nie zrujnować naszych kontaktów zawodowych. On jest super przystojny. W tym roku wysłałam do niego SMS-a: "Posłuchaj, jesteś jedną z pięciu osób, które mnie seksualnie pociągają i teraz gdy postanowiłam, że będę do końca życia sama i adoptowałam syna, nie mam czasu na związki. Więc jeśli jesteś zainteresowany seksem bez zobowiązań, odezwij się!".

Teraz w rozmowie z Sirius XM zdradziła, że w ubiegłym roku adoptowała dwóch chłopców. „Obaj mieli po 18 lat, teraz mają po 19. Kocham ich”, wyznała. Sia może im zagwarantować lepszy start w dorosłość. Chłopcy przybywali wcześniej w rodzinie zastępczej. Nie ukrywa, że wszyscy starają się odnaleźć w nowej rzeczywistości w dobie koronawirusa. Wolny czas poświęcają na własny rozwój. Nie wiadomo, jak się nazywają. Wokalistka nie chce ujawniać ich imion w trosce o bezpieczeństwo .

„Dla nich obojga to trudny czas, dla jednego bardziej niż dla drugiego. Robią rzeczy, które są dla nich dobre, więc to pomaga. Mocno skupiają się na nauce, to dobrze”, zdradziła wokalistka.  

Sia
Fot. Evan Agostini/Invision/AP/East News

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.