Angelina Jolie i Shiloh Jolie-Pitt
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Shiloh Jolie-Pitt skończyła już 14 lat! Jak teraz wygląda?

Rodzice są z niej niezwykle dumni

Sabina Zięba 30 maja 2020 09:00
Angelina Jolie i Shiloh Jolie-Pitt
Fot. Getty Images

Ciężko uwierzyć w to, że najstarsze dziecko Angeliny Jolie i Brada Pitta 27 maja skończyło już 14 lat. To właśnie Shiloh Jolie-Pitt jest tą pociechą popularnej pary Hollywood, o której najwięcej się mówi. Wszystko za sprawą pogłosek o zmianie płci. Wiadomo, że mimo tych doniesień, rodzice są z niej niezwykle dumni. Jak teraz wygląda?

14. urodziny Shiloh Jolie-Pitt

Już od kilku tygodni było wiadomo, ze Brad Pitt szykuje dla swojej najstarszej pociechy niezapomniane urodziny. Us Weekly informował, że aktor pragnął, by solenizantka wraz z rodzeństwem odwiedziła go w domu. Magazyn wówczas donosił: „Shiloh będzie oczywiście celebrować swoje urodziny u Angeliny, ale jej tata także pragnie wyprawić przyjęcie dla wszystkich swoich dzieci u siebie. Brad będzie w siódmym niebie, kiedy pociechy odwiedzą go w domu. Planuje zorganizować dla nich wszelkiego rodzaju rozrywki, takie jak gry na świeżym powietrzu oraz inne niespodzianki”.

Wiadomo, że w czasie epidemii dzieci Jolie i Pitta mieszkają z mamą w Los Angeles. Informatorzy serwisu E! donoszą, że ich życie w tym czasie nie zmieniło się zbyt drastycznie, bowiem wszystkie z nich, za wyjątkiem Maddoxa, który edukuje się w Korei, mają nauczanie domowe.

Z okazji urodzin wszystkie media mówią jednak o przyjęciu, które zaplanował dla najstarszej córki Brad Pitt oraz o łączącej ich niezwykłej relacji. Podobno bardzo dobrze się dogadują: „Shiloh jest blisko obojga rodziców. Wszystkie dzieci czekały niecierpliwie na urodziny Shiloh, zaplanowano imprezę z tortem. Brad jest niesamowicie dumny z córki i z tego, jakim jest człowiekiem. Szczególnie podoba mu się to, że Shiloh pozostaje szczera i zawsze jest sobą, poza tym Brad jest pod wrażeniem tego, jak Shiloh traktuje swoje rodzeństwo – jest bardzo dobra dla swoich braci i sióstr”.

Mimo tego aktor stara się nie faworyzować córki i na każdym kroku podkreśla, że dzieci są dla niego najważniejsze na świecie. Nawet podczas tegorocznej gali oscarowej w trakcie odbierania nagrody podziękował swoim wszystkim pociechom i wyznał, że to właśnie one nadają sens jego życiu. Podobno również jego relacje z Angeliną uległy poprawie od momentu ustalenia praw do opieki - gdy wiadomo, na jakich warunkach Pitt może się spotykać z całą szóstką, aktorka jest dużo spokojniejsza.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Shiloh Jolie Pitt (@shiloh.jolie.pitt)

Shiloh Jolie-Pitt

Shiloh Jolie-Pitt
Fot. FORUM

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.