Angelina Jolie i Shiloh Jolie-Pitt
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Shiloh Jolie-Pitt wkrótce będzie obchodziła 15. urodziny! Jak teraz wygląda?

Rodzice są z niej niezwykle dumni

Sabina Zięba 1 stycznia 2021 20:29
Angelina Jolie i Shiloh Jolie-Pitt
Fot. Getty Images

Ciężko uwierzyć w to, że najstarsze dziecko Angeliny Jolie i Brada Pitta za kilka miesięcy będzie obchodziło 15.urodziny. To właśnie Shiloh Jolie-Pitt jest tą pociechą popularnej pary Hollywood, o której najwięcej się mówi. Wszystko za sprawą pogłosek o zmianie płci. Rodzice są z niej niezwykle dumni. Jak teraz wygląda?

Jak wygląda Shiloh Jolie-Pitt?

W maju 2020 roku Brad Pitt przygotował dla swojej najstarszej pociechy niezapomniane, czternaste urodziny. Us Weekly informował wtedy, że aktor pragnął, by solenizantka wraz z rodzeństwem odwiedziła go w domu. Magazyn donosił: „Shiloh będzie oczywiście celebrować swoje urodziny u Angeliny, ale jej tata także pragnie wyprawić przyjęcie dla wszystkich swoich dzieci u siebie. Brad będzie w siódmym niebie, kiedy pociechy odwiedzą go w domu. Planuje zorganizować dla nich wszelkiego rodzaju rozrywki, takie jak gry na świeżym powietrzu oraz inne niespodzianki”.

Wiadomo, że w czasie epidemii dzieci Jolie i Pitta mieszkają z mamą w Los Angeles. Informatorzy serwisu E! donoszą, że ich życie w tym czasie nie zmieniło się zbyt drastycznie, bowiem wszystkie z nich, za wyjątkiem Maddoxa, który edukuje się w Korei, mają nauczanie domowe.

Media rozpisywały się łączącej Brada i jego córkę niezwykłej relacji. Podobno bardzo dobrze się dogadują: „Shiloh jest blisko obojga rodziców. Wszystkie dzieci czekały niecierpliwie na urodziny Shiloh, zaplanowano imprezę z tortem. Brad jest niesamowicie dumny z córki i z tego, jakim jest człowiekiem. Szczególnie podoba mu się to, że Shiloh pozostaje szczera i zawsze jest sobą, poza tym Brad jest pod wrażeniem tego, jak Shiloh traktuje swoje rodzeństwo – jest bardzo dobra dla swoich braci i sióstr”.

Mimo tego aktor stara się nie faworyzować córki i na każdym kroku podkreśla, że dzieci są dla niego najważniejsze na świecie. Nawet podczas gali oscarowej w trakcie odbierania nagrody podziękował swoim wszystkim pociechom i wyznał, że to właśnie one nadają sens jego życiu. Podobno również jego relacje z Angeliną uległy poprawie od momentu ustalenia praw do opieki - gdy wiadomo, na jakich warunkach Pitt może się spotykać z całą szóstką, aktorka jest dużo spokojniejsza. 

Shiloh ma w rodzinie ogromne wsparcie. Nastolatka rozpoczęła terapię hormonalną, która jest pierwszym krokiem w procesie zmiany płci. Podobno dziewczynka od pewnego czasu prosiła, aby rodzina i znajomi nazywali ją John.  A niedawno miała oficjalnie zmienić imię. 

„Lubi się ubierać jak chłopiec. Ona chce być chłopcem. Dlatego musieliśmy zrobić jej krótką fryzurę. Myśli, że jest jednym z braci”, tłumaczyła Angelina Jolie w jednym z wywiadów dla Vanity Fair.  Z kolei, jeśli wierzyć doniesieniom mediów, Brad Pitt podobno nie akceptuje terapii hormonalnej córki, ale szanuje jej wybór.  Zależy mu na tym, by była szczęśliwa. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Shiloh Jolie Pitt (@shiloh.jolie.pitt)

Shiloh Jolie-Pitt

Shiloh Jolie-Pitt
Fot. FORUM

Shiloh Jolie -Pitt z Angeliną Jolie, 2020 rok 

Angelina Jolie, Shiloh Jolie-Pitt, 2020
Fot. EDPI/Backgrid/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?