Shiloh, Angelina Jolie
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Brada Pitta i Angeliny Jolie to wykapany tata!

Podobieństwo Shiloh jest uderzające...

Weronika Kostyra 8 października 2019 17:53
Shiloh, Angelina Jolie
Fot. East News

Angelina Jolie dumnie promuje swój najnowszy film Czarownica 2 na całym świecie. W czasie premier na czerwonym dywanie towarzyszą jej dzieci. Podczas pokazu w Rzymie największą uwagę zwracała Shiloh Nouvel, najstarsza biologiczna córka Brada Pitta i aktorki. Trzynastolatka od najmłodszych lat zachowuje się i ubiera jak chłopiec. Krótka fryzura i męskie ubranie podkreśliły fakt, że Shiloh jest coraz bardziej podobna do swojego ojca!

Shiloh to wykapany tata

Podobieństwo Shiloh do Brada Pitta jest wprost uderzające. Mają takie same oczy i kształt twarzy, a obecnie także fryzurę. Nie można jej jednak odmówić także podobieństwa do mamy. Jej uśmiech jest identyczny jak Angeliny Jolie. Uroda Shiloh to idealna mieszanka genów jej rodziców, którzy są uważani za jedne z najbardziej atrakcyjnych osób na świecie.

Po rozwodzie pary aktorów dzieci spędzają więcej czasu z mamą. Niedawno mówiono jednak, że Shiloh nie chce już z nią mieszkać. Miała podobno przeprowadzić się do ojca. Powodem miał być sposób, w jaki Angelina rozwiązuje problemy, dotyczących opieki nad dzieckiem. Plotki wydają się jednak wyssane z palca. Shiloh ma znakomite relacje z obojgiem rodziców, o czym świadczą jej najnowsze zdjęcia.

Shiloh Nouvel Jolie-Pitt jest pierwszym biologicznym dzieckiem Angeliny Jolie i Bradem Pittem. Przyszła na świat w wyniku cesarskiego cięcia 27 maja 2006 roku w Namibii. Aby uniknąć polowań paparazzi, jej rodzice postanowili sami sprzedać pierwsze zdjęcia córki prasie za 4 miliony dolarów. Pieniądze te zostały przeznaczone na cele charytatywne. Shiloh została pierwszym niemowlęciem, którego figura stanęła w słynnym Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud w Londynie.

Dziewczynka interesuje się fotografią, ale najczęściej mówi się o niej w kontekście jej płci. Trzynastoletnia Shiloh od najmłodszych lat zachowuje się i ubiera jak chłopiec – nosi krótko ostrzyżone włosy i spędza czas głównie w towarzystwie braci. Na ślubie rodziców ubrana była w garnitur, a nie w sukienkę, jak jej siostry. Podobno prosi także, by zwracać się do niej jak do chłopca. Angelina Jolie już w 2010 roku w Vanity Fair mówiła: „[Shiloh] chce być chłopcem. Dlatego obcięliśmy jej włosy. Dlatego pozwalamy jej na noszenie chłopięcych ubrań. Uważa, że jest jednym z braci”. Kolejne zdjęcia dorastającej Shiloh potwierdzają te informacje i świadczą o tym, że dziewczynka jest konsekwentna. Kilkukrotnie pojawiały się też doniesienia, że rozpoczęła terapię hormonalną w ramach procedury zmiany płci. Wciąż jednak jest na nią za wcześnie. Rodzice akceptują jej przemianę i wspierają ją, mimo wcześniejszych plotek, że Brad Pitt jest jej przeciwny. 

Angelina Jolie, Shiloh, Zahara
Fot. Getty Images

Angelina Jolie, Shiloh, Zahara
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…