O TYM SIĘ MÓWI

Lana i Maciej Rybusowie w niezwykłej, rodzinnej sesji!

Te zdjęcia chwytają za serce!

Olga Figaszewska 30 listopada 2018 11:55

Miesiąc temu Lana i Maciej Rybusowie zostali rodzicami. Wtedy piłkarz podzielił się radosną informacją w sieci, publikując urocze zdjęcie z noworodkiem. „Od dzisiaj jestem Tata <3 Niesamowite uczucie :)”, napisał. Od kilku tygodni we trójkę cieszą się wspólnie spędzanym czasem. Te chwile udało im się uwiecznić w rodzinnej sesji, którą fani sportowca mogą podziwiać na Instagramie jego żony, Lany.

Rodzinna sesja Rybusów

Najbliższe miesiące będą dla niech niezwykle ważne. Maciej i Lana Rybusowie każdego dnia patrzą, jak ich synek zmienia się z dnia na dzień. Postanowili zatrzymać w kadrze te wyjątkowe chwile. Oczywiście dumni rodzice pochwalili się rozczulającymi fotografiami w sieci. Zdjęcia utrzymane w czarno-białej stylistyce podkreślają towarzyszące im emocje i chwytają za serce...  

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.