O TYM SIĘ MÓWI

Lana i Maciej Rybusowie w niezwykłej, rodzinnej sesji!

Te zdjęcia chwytają za serce!

Olga Figaszewska 30 listopada 2018 11:55

Miesiąc temu Lana i Maciej Rybusowie zostali rodzicami. Wtedy piłkarz podzielił się radosną informacją w sieci, publikując urocze zdjęcie z noworodkiem. „Od dzisiaj jestem Tata <3 Niesamowite uczucie :)”, napisał. Od kilku tygodni we trójkę cieszą się wspólnie spędzanym czasem. Te chwile udało im się uwiecznić w rodzinnej sesji, którą fani sportowca mogą podziwiać na Instagramie jego żony, Lany.

Rodzinna sesja Rybusów

Najbliższe miesiące będą dla niech niezwykle ważne. Maciej i Lana Rybusowie każdego dnia patrzą, jak ich synek zmienia się z dnia na dzień. Postanowili zatrzymać w kadrze te wyjątkowe chwile. Oczywiście dumni rodzice pochwalili się rozczulającymi fotografiami w sieci. Zdjęcia utrzymane w czarno-białej stylistyce podkreślają towarzyszące im emocje i chwytają za serce...  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?