Selena Gomez, jamnik
Fot. Selena Gomez/Instagram
O TYM JEST GŁOŚNO

Selena Gomez zniknęła z Instagrama przez... ślub Justina Biebera?!

Stara miłość nie rdzewieje...?

Konrad Szczęsny 27 września 2018 19:59
Selena Gomez, jamnik
Fot. Selena Gomez/Instagram

To musiał być dla niej bolesny cios. Selena Gomez i Justin Bieber, ku rozpaczy milionów fanów, rozstali się w marcu tego roku. Kulisy ich decyzji nie są do końca znane, ale podejrzewa się, że to matka wokalistki, Mandy Teefey, zażądała od córki zerwania kontaktu z Kanadyjczykiem pod groźbą odwrócenia się od niej całej rodziny. Teraz, gdy dziewczyna podjęła decyzję o zniknięciu z social mediów, wszyscy zastanawiają się czy wpływ na nią miały niedawne zaręczyny i rzekomy ślub Justina Biebera z Hailey Baldwin...

Selena Gomez znika z Instagrama przez ślub Justina Biebera?

Selena Gomez ogłosiła, że zawiesza swoje konta w takich mediach społecznościowych, jak Instagram, Twitter czy Facebook. 

„Robię sobie przerwę od mediów społecznościowych. Znowu. Jestem wdzięczna, że social media dają nam głos, ale jednocześnie doceniam możliwość zrobienia kroku w tył i życia własnym życiem. Trochę dobroci i wsparcia! Pamiętajcie - negatywne komentarze mogą zranić uczucia każdego człowieka”, napisała pod selfie, które zamieściła w sieci.

To uruchomiło falę plotek i spekulacji, dotyczących powodów tak radykalnej decyzji. Dlaczego Selena Gomez ją podjęła? Z jednej strony w grę wchodzić mogą nienawistne komentarze, które co jakiś czas zalewały profile wokalistki. Już raz doprowadziły do zawieszenia przez Selenę Gomez profili w mediach społecznościowych.

Selena Gomez o byłych partnerach i Justinie Bieberze

Z drugiej strony pojawiają się głosy, że ciągłe pytania i odniesienia do nowego związku Justina Biebera są dla Seleny Gomez niezwykle obciążające psychicznie i frustrujące. Tym bardziej, że w niedawnej relacji live, prowadzonej na Instagramie wyznała, że nie jest jej łatwo zapomnieć o dawnych partnerach i tym, co do nich czuła.

„Nie można tak po prostu zapomnieć o kimś. Musicie zrozumieć, dlaczego ciągle trzymacie się tej osoby. Na przykład dlaczego chcecie o niej zapomnieć? Myślę, że wtedy się dopiero zaczyna. Zapytajcie siebie, coś w rodzaju - czy chcecie o niej zapomnieć? Zraniła was? A jeżeli tak, to nie jest zdrowe powracać tego, do tamtych myśli”, powiedziała wówczas.

Czy faktycznie uczucie, jakim darzy Justina, miało wpływ na tę radykalną decyzję?  

Justin Bieber i Selena Gomez rozstali się przez jej mamę
Fot. East News

Justin Bieber, Hailey Baldwin
Fot. East News

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.