Selena Gomez, jamnik
Fot. Selena Gomez/Instagram
O TYM JEST GŁOŚNO

Selena Gomez zniknęła z Instagrama przez... ślub Justina Biebera?!

Stara miłość nie rdzewieje...?

Konrad Szczęsny 27 września 2018 19:59
Selena Gomez, jamnik
Fot. Selena Gomez/Instagram

To musiał być dla niej bolesny cios. Selena Gomez i Justin Bieber, ku rozpaczy milionów fanów, rozstali się w marcu tego roku. Kulisy ich decyzji nie są do końca znane, ale podejrzewa się, że to matka wokalistki, Mandy Teefey, zażądała od córki zerwania kontaktu z Kanadyjczykiem pod groźbą odwrócenia się od niej całej rodziny. Teraz, gdy dziewczyna podjęła decyzję o zniknięciu z social mediów, wszyscy zastanawiają się czy wpływ na nią miały niedawne zaręczyny i rzekomy ślub Justina Biebera z Hailey Baldwin...

Selena Gomez znika z Instagrama przez ślub Justina Biebera?

Selena Gomez ogłosiła, że zawiesza swoje konta w takich mediach społecznościowych, jak Instagram, Twitter czy Facebook. 

„Robię sobie przerwę od mediów społecznościowych. Znowu. Jestem wdzięczna, że social media dają nam głos, ale jednocześnie doceniam możliwość zrobienia kroku w tył i życia własnym życiem. Trochę dobroci i wsparcia! Pamiętajcie - negatywne komentarze mogą zranić uczucia każdego człowieka”, napisała pod selfie, które zamieściła w sieci.

To uruchomiło falę plotek i spekulacji, dotyczących powodów tak radykalnej decyzji. Dlaczego Selena Gomez ją podjęła? Z jednej strony w grę wchodzić mogą nienawistne komentarze, które co jakiś czas zalewały profile wokalistki. Już raz doprowadziły do zawieszenia przez Selenę Gomez profili w mediach społecznościowych.

Selena Gomez o byłych partnerach i Justinie Bieberze

Z drugiej strony pojawiają się głosy, że ciągłe pytania i odniesienia do nowego związku Justina Biebera są dla Seleny Gomez niezwykle obciążające psychicznie i frustrujące. Tym bardziej, że w niedawnej relacji live, prowadzonej na Instagramie wyznała, że nie jest jej łatwo zapomnieć o dawnych partnerach i tym, co do nich czuła.

„Nie można tak po prostu zapomnieć o kimś. Musicie zrozumieć, dlaczego ciągle trzymacie się tej osoby. Na przykład dlaczego chcecie o niej zapomnieć? Myślę, że wtedy się dopiero zaczyna. Zapytajcie siebie, coś w rodzaju - czy chcecie o niej zapomnieć? Zraniła was? A jeżeli tak, to nie jest zdrowe powracać tego, do tamtych myśli”, powiedziała wówczas.

Czy faktycznie uczucie, jakim darzy Justina, miało wpływ na tę radykalną decyzję?  

Justin Bieber i Selena Gomez rozstali się przez jej mamę
Fot. East News

Justin Bieber, Hailey Baldwin
Fot. East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?