Omenaa Mensah z córką Vanessą
Fot. Krzysztof Opalinski
VIVA! Tylko u nas

Dlaczego Omenaa Mensah zniknęła z TVN? Już wiadomo! Prezenterka po raz drugi została mamą! Chłopiec czy dziewczynka?

Gabriela Czernecka 18 stycznia 2018 08:40
Omenaa Mensah z córką Vanessą
Fot. Krzysztof Opalinski

Omenaa Mensah została mamą! Niewiele osób wiedziało, że Omenaa Mensah jest w drugiej ciąży. Prezenterce udało się utrzymać tę wiadomość w tajemnicy. Pogodynka po raz drugi została mamą. Chłopiec czy dziewczynka? Już wiadomo! Po raz pierwszy Omenaa Mensah w Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym, dlaczego zniknęła na dziewięć miesięcy, jak udało się jej utrzymać tę informację z dala od mediów i czym teraz planuje się zająć.

Polecamy: Córka Omeny Mensah: „Na początku się bałam Afrykanów”. Omenaa i Vanessa rozmawiają o swoich korzeniach

Omenaa Mensah urodziła drugie dziecko. Chłopiec czy dziewczynka?

Omenaa Mensah właśnie po raz drugi została mamą. Nawet fani gwiazdy, nie wiedzieli, że pogodynka  TVN spodziewa się dziecka. Gwiazda od lat nie ma na koncie żadnych skandali, czy burzliwych romansów, a swoje życie prywatne trzyma z dala od świata mediów. Jakiś czas temu na swoim Instastories na Instagramie pokazała czarno-białe zdjęcie dłoni ukochanego. "Szczęście", podpisała je. Już wówczas internauci życzyli swojej idolce szczęścia w miłości. Nikt nie przypuszczał, że rodzina Omenyy Mensah się powiększy!

Fani pogodynki zwrócili uwagę, że ta na jakiś czas zniknęła z telewizji. Jedynie na Instagramie Omenaa Mensah co jakiś czas dzieliła się z internautami fotografiami. Dlaczego na kilka miesięcy Omenaa Mensah zniknęła z telewizji? Pogodynka TVN w rozmowie z Dzień Dobry TVN podzieliła się z widzami dobrą wiadomością. Właśnie po raz drugi została mamą! "Okazuje się, że można w Polsce zostać szczęśliwie mamą, tak by to utrzymać w swojej, rodzinnej tajemnicy, cieszyć się tym szczęściem w swoim gronie, bliskich, jak się tego chce", powiedziała Omenaa Mensah. Prezenterka została mamą prawie miesiąc temu!

Zobacz: Omenaa Mensah z córką Vanessą w naszym wideo z sesji! Ależ Vanessa jest podobna do pięknej mamy!​

Omenaa Mensah po raz drugi została mamą

Jak udało się jej utrzymać informacje o ciąży w tajemnicy? "Jeśli nie chcesz robić ze swojego życia prywatnego robić publicznej szopki i szanujesz ten wspaniały czas i jest to takie Twoje marzenie i ono się w końcu spełnia, chcesz je mieć za siebie, nie chcesz mieć tego stresu fotoreporterów i nie musisz w jakiś sposób promować siebie za pomocą prywatności, to właśnie ja tak postanowiłam", wyznała. Jakiej płci jest drugie dziecko Omenyy Mensah? "Z ukochanym mężczyzną można mieć albo dziewczynkę albo chłopczyka tak? To nie ma tak naprawdę znaczenia", żartowała Omenaa. Na ręku prezenterki dostrzeżono dwie bransoletki z małymi symbolami - dziewczynki i chłopczyka, a prezenterka tajemniczo dodała: "marzenia się spełniają". Omenaa Mensah urodziła chłopca! 

Jak na razie prezenterka nie planuje powrotu do stacji. Wciąż rozwija działalność swojej fundacji, ale przez ostatnie miesiące podjęła się kolejnego wyzwania. "To marka mebli bardzo luksusowych, które produkujemy we Włoszech i to tak zajmowało mnie przez ostatnie miesiące", opowiada Omenaa. Przypomnijmy, że Omenaa Mensah jest mamą Vanessy. Pogodynka w lutym ubiegłego roku udzieliła wywiadu dla magazynu Zwierciadło, w którym wyznała, że "Vanessa dopinguje ją do urodzenia jej siostrzyczki lub braciszka" . Jak widać, marzenie Vanessy Mensah o rodzeństwie właśnie się spełniło!

Młodej mamie serdecznie gratulujemy!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…