Sasha Knezevic, VIVA! 23/2019
Fot. Marlena Bielinska/ MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Sasha Knezevic po raz drugi został tatą. Artysta pokazał urocze zdjęcie z pociechą

Chłopiec czy dziewczynka?

Olga Figaszewska 3 lipca 2022 11:45
Sasha Knezevic, VIVA! 23/2019
Fot. Marlena Bielinska/ MOVE

Serbski model i artysta po raz drugi został tatą. Sasha Knezevic podzieli się z fanami cudowną wiadomością ze pośrednictwem mediów społecznościowych. Były mąż Anji Rubik pokazał urocze zdjęcie maleństwa.

Sasha Knezevic został tatą. Pokazał uroczy kadr

Sasha Knezevic cieszy się sympatią i popularnością fanów. Jego małżeństwo z Anją Rubik nie przetrwało próby czasu. Para rozstała się w 2016 roku. Każde z nich ułożyło swoje życie na nowo. Są szczęśliwi i wciąż się rozwijają. Sasha Knezevic przeprowadził się do Wiednia, gdzie oddał się pasji do sztuki. Maluje, tworzy kolaże, a jego prace możemy podziwiać na światowych wystawach.

W końcu w jego życiu pojawiła się miłość. Wspólnie z ukochaną tworzy szczęśliwą przyszłość. W 2018 roku po raz pierwszy zostali rodzicami chłopca Andrija. „Nie wszystkie dzieła sztuki powstają na płótnie. Z dumą przedstawiam wam tego małego chłopca, mojego syna o imieniu Andrija”, pisał.

Sprawdź też: Poznali się przypadkiem, rozstali przez inne priorytety. Tak kochali się Anja Rubik i Sasha Knezevic

Sasha Knezevic, VIVA! 23/2019
Fot. Marlena Bielinska/ MOVE

Sasha Knezevic w sesji VIVY, 2019 rok

Na próżno szukać zdjęć jego bliskich w sieci. Artysta chroni ich prywatność „Wiem, że syn zmienił moje życie całkowicie. Czuję się bardziej osadzony, cieszę się, kiedy mogę patrzeć, jak małe istnienie rośnie. […] Uwielbiam poświęcać mu mój czas. Staram się być sobą, chcę obserwować syna, być dla niego, chcę, żeby był silnym i pewnym siebie człowiekiem”, opowiadał w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Sasha Knezevic razem z wybranką swojego serca doczekali się teraz drugiej pociechy. Na świecie pojawił się drugi synek pary. Dumny tata zamieścił w sieci urocze zdjęcie z maleństwem i zdradził, jakie imię wybrali dla swojej pociechy. „Marko Knežević 🤍🙏🏼”, napisał.

Pod postem nie zabrakło gratulacji i życzeń. W jednym z komentarzy oznaczono partnerkę Sashy Knezevicia. Na profilu szczęśliwej mamy, Any Ramljak pojawiła się informacja, że chłopczyk przyszedł na świat 11 czerwca 2022 roku.

Dumnym rodzicom serdecznie gratulujemy! 

Zobacz też: Został ojcem, a modeling porzucił na rzecz nowej pasji. Jak wygląda dziś Sasha Knezević?

Sasha Knezevic, VIVA! 23/2019
Fot. Marlena Bielinska/ MOVE

Sasha Knezevic w sesji VIVY, 2019 rok
 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.