O TYM SIĘ MÓWI

Zobacz, jak wygląda nowa ukochana Sashy Knezevica!

Podobna do Anji Rubik?

Olga Figaszewska 25 sierpnia 2018 08:55

To był koniec najpopularniejszego małżeństwa świata mody! Trzy temu Anja Rubik i jej mąż, Sasha Knezevic postanowili się rozstać. Zapewniali wówczas, że nadal się kochają i przyjaźnią. Podobno para nie mogła się porozumieć się co do planów na przyszłość. Anja nie była gotowa na powiększenie rodziny, czego tak Sasha bardzo pragnął. Małżeństwo coraz bardziej się od siebie oddalało. Dziś każde z nich układa sobie życie po swojemu. Sasha znalazł miłość swojego życia i niedawno został ojcem. Co wiemy o jego ukochanej?

Kim jest nowa partnerka Sashy Knezevica?

Sasha Knezevic spędza obecnie sporo czasu z synkiem i ukochaną. Narodziny Andrija są przełomem w jego życiu. „Nie wszystkie dzieła sztuki powstają na płótnie. Jestem szczęśliwy i dumny, że mogę przedstawić Wam tego małego chłopca, mojego syna o imieniu Andrija”, napisał.

Jednak o tajemniczej miłości modela nadal wiemy niewiele. Tym razem postanowił jednak uchylić rąbka tajemnicy. Właśnie zamieścił na Instagramie czułe zdjęcie z wybranką swojego serca. Skąpani w promieniach słońca, tulą się do siebie na leżakach. Nowa partnerka Sashy Knezevica w przeciwieństwie do Anji Rubik reprezentuje zupełnie inny typ urody. Jednak nie można jej odmówić, że jest piękną kobietą! Widać, że są bardzo szczęśliwi.

Uważasz, że nowa partnerka Sashy Knezevica jest podobna do Anji Rubik? 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.