Sarsa, 2019
Fot. Mateusz Jagielski/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Sarsa zdradziła płeć i imię dziecka! Wokalistka otworzyła się na temat macierzyństwa

„Macierzyństwo, pandemia i natura pozwoliły mi bardziej zrozumieć samą siebie”

Olga Figaszewska 24 września 2021 20:52
Sarsa, 2019
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Sarsa kilka miesięcy temu została mamą. Wspólnie z ukochanym cieszą się każdym dniem z maleństwem. Dopiero teraz wokalistka zdradziła płeć i imię pociechy. Gwiazda The Voice of Poland doczekała się synka czy córeczki? W jej życiu nastąpiła prawdziwa rewolucja. Co w nowym wywiadzie mówiła o macierzyństwie? 

Sarsa  zdradziła płeć i imię dziecka

Zachwyca oryginalną barwą głosu, wizerunkiem i roztacza wokół siebie aurę tajemniczości. Serca fanów zdobyła przebojem Naucz mnie. Osiągała kolejne sukcesy, a jej dokonania zwieńczały nagrody i wyróżnienia. Wokalistka niewiele mówi na temat swojego życia prywatnego. Niedawno usunęła się w cień, a fani jej talentu zastanawiali się, co stało się z artystką. W tym czasie przygotowywała się do najważniejszej roli w życiu.

Przez dziewięć miesięcy udawało jej się ukrywać informację o tym, że ich rodzina wkrótce się powiększy. Teraz Sarsa jest już szczęśliwą mamą. Artystka w maju podzieliła się z fanami cudowną nowiną.

„Jestem szczęśliwa. Cieszę się, że mogę 'osobiście' podzielić się tym z Wami oraz, że mogę to zrobić w momencie kiedy ja czuję, że jest już odpowiedni. Dziękuję wszystkim życzliwym, którzy pozwolili mi ze spokojem celebrować każdy dzień tych wyjątkowych 9 miesięcy”, pisała wtedy na Instagramie. Gwiazda ani jej partner, Paweł Smakulski nie zdradzili płci ani imienia maleństwa.

Zobacz też: Sarsa pokazała pierwsze zdjęcie z dzieckiem! Piosenkarka ukrywała ciążę przez 9 miesięcy

EN_01380503_0023, Sarsa, 2019
Fot. Jan BIELECKI/East News

Sarsa o macierzyństwie i nowej płycie

W nowym wywiadzie dla Onet Kultura wokalistka otworzyła się na temat macierzyństwa. Sarsa zdradziła, że uwielbia być mamą. Nie zawsze było łatwo, ale na każdym kroku Marta Markiewicz może liczyć na wsparcie ukochanego. Przy okazji zdradziła, że w tym roku powitali na świecie synka. Chłopiec otrzymał wyjątkowe imię.

Paweł jest cudownym rodzicem. Doskonale rozumie, że moja praca zmusza mnie czasami do dłuższych wyjazdów. Wtedy nie muszę się martwić, czy Leonard będzie bezpieczny. Uwielbiam obserwować ich codzienność”, wyznała gwiazda.

Na razie artystka kolekcjonuje piękne momenty z synkiem. Nie chce utracić żadnej chwili i żyje codziennością. Postanowiła przystopować. „Kiedyś nie pozwalałam sobie na czas wolny. Wydawało mi się, że ciągle muszę pracować. W końcu zrozumiałam, że odpoczynek jest tak samo ważny, jak obowiązki”, mówiła w Onet Kultura. Nie zrezygnowała jednak ze swojej pasji i tworzyła materiał na nową płytę. 23 września usłyszeliśmy nowy singiel artystki, który zapowiada jej album. 

„Macierzyństwo, pandemia i natura, którą właśnie obserwujesz, pozwoliły mi bardziej zrozumieć samą siebie. W końcu znalazłam w sobie odwagę, by pisać piosenki o tym, co mi leży na sercu. (…) Przeprodukowana, wygładzona, perfekcyjna muzyka zaczęła być dla mnie niewystarczająca i sięgnęłam do głębszych obszarów mojej osobowości”, tłumaczyła w rozmowie z Onet Kultura.

Życzymy wszystkiego, co najlepsze! Posłuchajcie nowego singla Sarsy!  

EN_01389659_2224, Sarsa, 2019 rok
Fot. Karol Makurat/REPORTER

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.