Sarsa Markiewicz
Fot. mat. pras.
O TYM JEST GŁOŚNO

Sarsa pokazała pierwsze zdjęcie z dzieckiem! Piosenkarka ukrywała ciążę przez 9 miesięcy

Znamy płeć...

Aleksandra Andrzejak 8 maja 2021 17:46
Sarsa Markiewicz
Fot. mat. pras.

Na początku maja Marta Markiewicz znana jako Sarsa opublikowała w sieci zdjęcie, na którym prezentuje ciążowy brzuszek. Okazało się, że fotografia jest z przeszłości, bo piosenkarka jest już szczęśliwą mamą. Dlaczego przez 9 miesięcy ukrywała ciążę? Dziś pokazała pierwsze zdjęcie maluszka.

Sarsa była w ciąży - szczegóły

Sarsy słuchają miliony. Jej przebój Naucz mnie ma ponad kilkadziesiąt milionów odsłon na YouTubie. Inne hity również cieszą się popularnością. Jej głos porywa tłumy! Poza talentem wokalnym piosenkarka uwielbia zaskakiwać swoimi szalonymi stylizacjami. Tym razem niespodzianka przerosła najśmielsze oczekiwania fanów. Sarsa była w ciąży! Ale nikt o tym nie wiedział...

Zobacz także: Jej piosenki leczą! Sarsa o swoich niezwykłych zdolnościach!

sarsa urodzila
Fot. Damian Klamka/East News

Sarsa, 2019

Sarsa urodziła syna - zdjęcie

Kilka dni temu Sarsa na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym prezentuje ciążowy brzuszek. W opisie widzimy, że zdjęcie pochodzi z przeszłości i zostało wykonane w 2020 roku. Piosenkarka ukrywała ciążę przez 9 miesięcy. Dlaczego? Chciała spokojnie wraz z partnerem Pawłem Smakulskim cieszyć się radosnym czasem. „Jestem szczęśliwa❤️. Cieszę się, że mogę 'osobiście' podzielić się tym z Wami oraz, że mogę to zrobić w momencie kiedy ja czuję, że jest już odpowiedni. Dziękuję wszystkim życzliwym, którzy pozwolili mi ze spokojem celebrować każdy dzień tych wyjątkowych 9 miesięcy” - napisała pod fotografią. 

Z kolei dziś na profilu artystki pojawiło się nowe zdjęcie, na którym widzimy jak rączka maleństwa dotyka dłoni świeżo upieczonej mamy. Wśród emotikon użytych do podpisu posta widzimy znak mężczyzny - to jednoznaczna wskazówka, że 31-latka powitała na świecie synka.

Życzymy całej rodzinie wszystkiego najlepszego! 

Zobacz także: „Bałam się wychodzić z domu!”, Sarsa szczerze o popularności!

Sarsa pokazała syna
Fot. Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.