Małgorzata Markiewicz, Małgosia Markiewicz
Fot. Instagram @malgorzatamarkiewiczofficial
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Małgorzata Markiewicz urodziła dziecko w szóstym miesiącu. Ciąża była zagrożona

Wokalistka ujawniła prawdę

Konrad Szczęsny 25 września 2020 12:44
Małgorzata Markiewicz, Małgosia Markiewicz
Fot. Instagram @malgorzatamarkiewiczofficial

O tym, że jest w ciąży, wiedzieli tylko najbliżsi. Małgorzata Markiewicz, która jako 13-latka zwyciężyła w jednym z odcinków „Szansy na sukces” z piosenkami Violetty Villas a później współpracowała z Piotrem Rubikiem, urodziła drugie dziecko. Doszło do tego już w szóstym miesiącu. Wokalistka zamieściła w sieci poruszający wpis, w którym opowiedziała o tym, co przeżyła w ostatnich tygodniach...

Małgorzata Markiewicz urodziła synka. Ujawniła osobisty dramat

Piosenkarka opublikowała na swoim profilu na Instagramie emocjonalny wpis, opatrzony zdjęciem z nowo narodzonym dzieckiem. Zdradziła w nim, że w ostatnim czasie milczała, ponieważ jej ciąża była zagrożona. Nie chciała więc informować o stanie błogosławionym nikogo poza najbliższymi.

„Wreszcie razem😄🍼🍭🍬🎉🎀🎈🎈🎈🎈🎈 Kochani, jakiś czas temu zrobiłam sobie dłuższą przerwę od social mediów. Nie byłam wówczas gotowa, aby dzielić się z Wami emocjami, które towarzyszyły mi w tym czasie. Lęk o życie i zdrowie mojego przedwcześnie narodzonego dziecka był ogromny. Jedynym ukojeniem była modlitwa, świadomość wspaniałej opieki nad synkiem oraz wsparcie najbliższych mi osób. Dziś jesteśmy już razem w domu. Antoś jest prześlicznym dzidziusiem i wszystko wskazuje na to, że będzie dobrze”, podkreśliła.

Podziękowała również personelowi szpitala, w którym jej synek przyszedł na świat.

„Nie potrafię opisać jak bardzo jestem wdzięczna całemu Personelowi Szpitala Klinicznego im.Księżnej Anny Mazowieckiej przy ul. Karowej za okazanie nam tak wiele serca. Te trzy trudne miesiące dzięki Waszej troskliwej opiece, empatii i niezwykłemu profesjonalizmowi pozwoliły nam przetrwać i myśleć pozytywnie. Szczególne podziękowania Lekarzom za wspaniałą opiekę, mądre decyzje, profesjonalizm, niezawodną intuicję i empatię: Dr Marcinowi Wronie, Dr Urszuli Majewskiej, Dr Izabeli Falkowskiej, Dr Joannie Selidze-Siweckiej, Dr Pawłowi Bartnikowi, Położnym, Salowym, które towarzyszyły nam przez ten czas pobytu w szpitalu oraz Całemu Personelowi Oddziału Intensywnej Terapii Noworodka oraz Patologii Noworodka za opiekę nad synkiem”, wyliczała. 

„Dziekuję Wszystkim, którzy byli z nami w tych trudnych i jednocześnie pięknych chwilach ❤️❤️❤️❤️❤️ #narodzinydziecka #syn #wcześniak #3miesiącezawcześnie #szpitalklinicznyimieniaksiężnejannymazowieckiej #warszawa #wdzięczność #wp #superexpress”, zakończyła wpis.

W komentarzach zaroiło się od gratulacji oraz życzeń zdrowia dla maluszka i jego mamy, do których również się dołączamy!

Kim jest Małgorzata Markiewicz? Szansa na sukces, współpraca z Piotrem Rubikiem

W wieku 13 lat brawurowo wykonała w jednym z odcinków „Szansy na sukces” utwór „List do matki” z repertuaru Violetty Villas. Wygrała go i dzięki temu pojawiła się w finałowym koncercie w Sali Kongresowej. Wystąpiła również w koncercie Debiutów w ramach XXXV festiwalu w Opolu w 1998 roku. Jako najmłodsza uczestniczka w historii plebiscytu zdobyła wówczas nagrodę radiowej Jedynki, którą wręczył jej Ryszard Rynkowski oraz nagrodę „Rzeczpospolitej”. 

Osiągnięcia były dla niej impulsem, by rozwijać swój talent. Dlatego też we wrześniu 2000 przeprowadziła się do Warszawy, by tu dalej kształcić się muzycznie. Brała także udział w różnego rodzaju festiwalach i konkursach: zarówno krajowych, jak i zagranicznych. 

W 2005 roku podjęła współpracę z Piotrem Rubikiem, który był wówczas u szczytu popularności. Stała się członkinią oratorium „Tu es Petrus” i zastąpiła w nim Olgę Szomańską. Dyrygent i kompozytor zaprosił ją do współpracy przy kolejnym projekcie, jakim było wydanie oratorium „Psałterz wrześniowy”, zamykającym tryptyk. Zyskało ono zresztą status diamentowej płyty. To właśnie jej głos można usłyszeć w piosence „Psalm dla Ciebie” u boku Janusza Radka. Utwór został m.in. przebojem roku 2007 według słuchaczy RMF FM, zaś występy na festiwalach w Opolu i Sopocie otrzymały nagrody publiczności i wyróżnienie jako najciekawsze spośród zaprezentowanych. 

W kolejnych latach Małgorzata Markiewicz pracowała i tworzyła w środowisku jazzowym. Wiosną tego roku po raz kolejny zrobiło się o niej głośno w mediach za sprawą programu Polsatu „The Four. Bitwa o sławę”. Brawurowo wykonała przed jurorami „Piosenkę księżycową” Varius Manx. Dopuszczono ją do dalszego etapu, w którym zmierzyła się z jednym z mistrzów: Samim Harbem. Wybrała „Pamięć” z musicalu „Koty”, zaś jej konkurent „Someone You Loved” Lewisa Capaldiego. Widzowie wydali werdykt, że nie powinna zasiąść na krześle mistrza i tym samym pożegnała się z programem.

Prywatnie Małgorzata Markiewicz jest w związku małżeńskim z Michałem Zaborskim znanym z Atom String Quartet. Wychowują razem 2-letnią córkę Amelię. Antoni jest ich drugim dzieckiem.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wreszcie razem😄🍼🍭🍬🎉🎀🎈🎈🎈🎈🎈 Kochani, jakiś czas temu zrobiłam sobie dłuższą przerwę od social mediów. Nie byłam wówczas gotowa, aby dzielić się z Wami emocjami, które towarzyszyły mi w tym czasie. Lęk o życie i zdrowie mojego przedwcześnie narodzonego dziecka był ogromny. Jedynym ukojeniem była modlitwa, świadomość wspaniałej opieki nad synkiem oraz wsparcie najbliższych mi osób. Dziś jesteśmy już razem w domu. Antoś jest prześlicznym dzidziusiem i wszystko wskazuje na to, że będzie dobrze. Nie potrafię opisać jak bardzo jestem wdzięczna całemu Personelowi Szpitala Klinicznego im.Księżnej Anny Mazowieckiej przy ul. Karowej za okazanie nam tak wiele serca. Te trzy trudne miesiące dzięki Waszej troskliwej opiece, empatii i niezwykłemu profesjonalizmowi pozwoliły nam przetrwać i myśleć pozytywnie. Szczególne podziękowania Lekarzom za wspaniałą opiekę, mądre decyzje, profesjonalizm, niezawodną intuicję i empatię: Dr Marcinowi Wronie, Dr Urszuli Majewskiej, Dr Izabeli Falkowskiej, Dr Joannie Selidze-Siweckiej, Dr Pawłowi Bartnikowi, Położnym, Salowym, które towarzyszyły nam przez ten czas pobytu w szpitalu oraz Całemu Personelowi Oddziału Intensywnej Terapii Noworodka oraz Patologii Noworodka za opiekę nad synkiem. Dziekuję Wszystkim, którzy byli z nami w tych trudnych i jednocześnie pięknych chwilach ❤️❤️❤️❤️❤️ #narodzinydziecka #syn #wcześniak #3miesiącezawcześnie #szpitalklinicznyimieniaksiężnejannymazowieckiej #warszawa #wdzięczność #wp #superexpress

Post udostępniony przez Małgorzata Markiewicz (@malgorzatamarkiewiczofficial)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ze wzruszeniem patrzę na tę wzajemną miłość taty do córci i córci do taty.. Dzięki całej sytuacji związanej z koronawirusem, jesteśmy 24h razem, co nie było takie oczywiste przy bardzo częstym podróżowaniu mojego męża po świecie przez ostatnie lata. Przez te ostatnie tygodnie nabrał pewności w zajmowaniu się Amelką i dziś jest już tatą na pełny etat, ogarniającym kąpiele, usypianie, robienie jedzonka, zabawę, ubieranie i wszystko co sprawia, że może w pełni poczuć się rodzicem 😁 Teraz już wiem, że jak zniknę na kilka godzin, to sobie świetnie ze wszystkim poradzi. A ja moge wreszcie trochę odetchnąć choć na kilka miesięcy 😄 🤰🏻#pregnant #tataicórka #miłość #rodzicielstwo #familytime

Post udostępniony przez Małgorzata Markiewicz (@malgorzatamarkiewiczofficial)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.