Sara James wywiad po Eurowizji
Fot. Dawid Ziemba/materiał promocyjny
O TYM SIĘ MÓWI

Sara James przekazała fanom smutną wiadomość. Nastoletnia artystka jest w żałobie

13-latka otrzymała ogrom potrzebnego jej teraz wsparcia

Rafał Kowalski 23 grudnia 2021 11:54
Sara James wywiad po Eurowizji
Fot. Dawid Ziemba/materiał promocyjny

Ogromny sukces na Eurowizji Junior, jakim był zdobycie przez Sarę James 2. miejsca, przysłonił smutne wydarzenie z życia 13-letniej piosenkarki. Nie żyje babcia artystki.

Sara James zadedykowała zmarłej babci piosenkę

Dzień do Eurowizji Junior reprezentantka Polski wróciła do kraju. Już we wtorek udzieliła wielu wywiadów wszystkim chętnym redakcjom i była w świetnym nastroju. Przynajmniej sprawiała takie wrażenie.

W tym samym czasie na TikToku młodej gwiazdy pojawiło się czarno-białe wideo zadedykowane przez Sarę ukochanej osobie. „Dziękuję babciu”, napisała 13-letnia piosenkarka dodając obok emotikonę czarnego serca i znicza, co wszyscy fani odczytali jako informację o śmierci babci Sary.

Po filmikiem nagranym do piosenki grupy Sales o tytule Pope Is a Rockstar pojawiła się wiele komentarzy ze wsparciem. „Trzymaj się Sara, wszystko się ułoży”; „Babcia jest z Ciebie na pewno bardzo dumna i z góry bardzo ci kibicuje”; „Trzymaj się dla babci”, to tylko niektóre z nich.

I my dołączamy się do tych pięknych słów.

CZYTAJ TEŻ: Sarę James czeka wymagający czas. Z zaległościami w szkole pomoże jej ojczym. Jaką mają relację?

@sara_james_music

Thank you grandma[*]🖤

♬ Pope Is a Rockstar - Sales

Sara James o babci
Fot. Mateusz Wlodarczyk / Forum

Sara James
Fot. Dawid Ziemba mat. promocyjny

Sukces Polski na Eurowizji Junior 2021

Przypomnijmy, że Sara James w utworem Somebody otarła się o zwycięstwo w Paryżu. Do Armenii , która ostatecznie wygrała konkurs, zabrakło jej jedynie sześciu punktów. Drugie miejsce to wspaniały wynik, a najważniejsze, że nastoletnia wokalistka była zadowolona z tego, jak się zaprezentowała przed wieloma milionami widzów.

Jak Sara oceniała swój występ?  „Jestem dumna i z siebie, i z tancerek. One prezentowały poziom światowy. Ale też jestem wobec siebie samokrytyczna… Wiadomo, że tak było dużo niedoskonałości i zawsze można je poprawić, ale tam było tyle emocji, że nie myślisz na eurowizyjnej scenie o śpiewaniu najczyściej, tylko o tym, by się dobrze bawić. Bo to emocje i ludzi pod sceną będę pamiętała do końca życia. Mi dużo osób mówi, że zrobiłam to najlepiej jak mogłam, więc może tak jest”, opowiadała VIVIE.pl Sara James, z którą rozmawialiśmy tuż po przylocie do Polski.

Obejrzyj też: Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Oto zdanie Sary James 

Wszystkie części rozmów z wokalistką znajdziesz na YouTubie Magazynu VIVA!. 

Sara James o Eurowizji wywiad
Fot. ANDRES PUTTING/EBU

TAGI #Sara James

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.