Sara Boruc, VIVA! Moda
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative
O TYM SIĘ MÓWI

„Żadna z nas nie może o sobie powiedzieć, że byłaby tam, gdzie jest, gdyby nie mąż”  

Zaskakujące słowa Sary Boruc-Mannei o WAGs!

VIVA! 26 września 2018 11:55
Sara Boruc, VIVA! Moda
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative

Za nami kolejny odcinek programu Kuby Wojewódzkiego. Tym razem zaproszenie showmana przyjęli Sara Boruc Mannei i Jacek Braciak. Żona Artura Boruca niedawno ogłosiła w mediach społecznościowych, że wydaje płytę! To jej debiut! W programie opowiedziała o swoim podboju rynku muzycznego, biznesie i życiu WAGs. Co zdradziła? 

Sara Boruc-Mannei o życiu WAGs i muzycznej karierze 

Markowe ubrania, modne dodatki, świetne samochody… Jednym słowem, bajka! Tak wyobrażamy sobie codzienność partnerek gwiazd futbolu. Zazwyczaj postrzegane są jako żony piłkarzy, zawsze w cieniu słynnych mężów. Anna Lewandowska, Sara Boruc, Célia Jaunat i Marina Łuczenko-Szczęsna od dawna walczą o swoją pozycję i udowadniają, że mają również swoje pasje i zajęcia. Dopełniają swoich partnerów i razem pracują na wspólny sukces! Zapowiadając swojego gościa, Kuba Wojewódzki pokusił się o wytłumaczenie różnicy między przeciętną kobietą a WAG: „Przeciętna żona wstaje rano, maluje się i idzie do pracy. Żona piłkarza wstaje, maluje się i już jest po pracy”.

Sara Boruc-Mannei  nie zależało na brylowaniu na ściankach i kolejnych okładkach. W jednym z wywiadów podkreślała, że nie czuła się na tyle interesująca, by ktokolwiek mógł składać jej takie propozycje. Nie zdradza zbyt wiele na temat swojego życia i miłości. Tymczasem spełnia swoje marzenia i wciąż angażuje się w kolejne projekty. Zajęła się modą, projektuje biżuterię i spełnia się muzycznie! Właśnie nagrała swój debiutancki album!

„Długo nie byłam ulubienicą polskich mediów, ale to się ostatnio zmieniło. Założyłam firmę biżuteryjną, która nie powstała znikąd i świetnie prosperuje. No i wydałam płytę”, mówiła w rozmowie z Kubą Wojewódzkim.  Okazuje się, że w tworzeniu krążka pomagał jej mąż! Artur Boruc wykonał wraz z ukochaną jeden z utworów! „Ja uważam że jestem artystką i nie chodzi tylko o muzykę, ale o duszę. Wcześniej ta moda jakoś się kręciła, myślę, że do tego też trzeba mieć artystyczną duszę. Pamiętasz jak się ze mnie naśmiewałeś cztery lata temu, czy będzie ta płyta, czy nie będzie? Uważam, że to jest bardzo kobieca płyta. Oczywiście, faceci też mogą jej słuchać, może się czegoś nauczą”, dodała. 

Na pytanie prowadzącego, która żona piłkarza realizuje się najbardziej poza mężem, Sara Boruc-Mannei odpowiedziała... milczeniem. Kuba Wojewódzki skomentował: „Dlaczego nie odpowiedziałaś: Anna Lewandowska?”. 

„Bo powiedziałeś, poza mężem. Uważam, że żadna z nas nie może o sobie powiedzieć, że byłaby tam, gdzie jest, gdyby nie mąż.  Dziewczyny też mają tego świadomość. To na pewno dużo ułatwia i otwiera wiele drzwi. Nie ma w tym nic złego. Po to jesteśmy razem, żeby sobie pomagać i się wspierać”, odpowiedziała gwiazda. 

Zgadzasz się ze słowami Sary Boruc-Mannei? 

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.