Co takiego powiedziała?

Monika Katarzyna Krupska 28 września 2018 18:58

W mediach gości już od kilku lat, ale dopiero niedawno zrobiło się o niej głośno. Wszystko z powodu debiutanckiej płyty, która podbija rynek muzyczny. Sara Boruc-Mannei po latach wróciła do śpiewania i wszystkich pozytywnie zaskoczyła. Jej utwór Łapię tlen w serwisie YouTube wyświetliło ponad 450 tys. osób i licznik wciąż rośnie! Żona Artura Boruca promując krążek udzieliła kilku wywiadów i treści tych rozmów... bardzo zaskoczyły! Bo piosenkarka nie boi się mówić nie tylko o muzyce, a otwracie przyznaje, jak życie polskich WAGs wygląda!

Przeczytajcie pod naszymi zdjęciami najlepsze wypowiedzi Sary. Dobrze mówi?  

1/5
Sara Boruc
Copyright @instagram@mannei_is_her_name
1/5

„Żadna z nas nie byłaby tu, gdzie jest, gdyby nie sławny mąż. Ale to nie jest nic złego, to normalne. Ja się przed tym nie wzbraniam”, wyznała Sara Boruc w programie Kuby Wojewódzkiego. 

2/5
Sara Boruc
Copyright @instagram@mannei_is_her_name
2/5

„Do tej pory nie zrobiliśmy z Arturem żadnej wspólnej sesji i wywiadu do kolorowych pism. Uważam to za słabe i nie chcę opowiadać o naszym życiu, miłości i o tym, co robimy w łóżku, bo nie ukrywajmy, do tego to się sprowadza (...) 

3/5
Sara Boruc
Copyright @East News
3/5

(...) Do tego te infantylne sesje zdjęciowe w nie swoich domach, z kryształowymi żyrandolami, marmurami…”, wyznała Piotrowi Grabarczykowi z portalu grabari.pl. 

4/5
Sara Boruc
Copyright @East News
4/5

„My tak nie żyjemy. Mieszkamy w wynajętym domu, z meblami kupionymi na szybko w Ikei, a takie sesje kreują jakieś fałszywe wyobrażenie i ludziom się potem wydaje, że mieszkamy w pałacach (śmiech)”, dodała Grabariemu. 

5/5
Sara Boruc
Copyright @East News
5/5

„Dużo może mówię, za bardzo jestem szczera. Nie pilnuję też tego często w wywiadach. Nie zastanawiam się, co wypada mi powiedzieć, co powinnam powiedzieć albo co ucieszy ludzi. Mówię po prostu to, co myślę”, powiedziała w jednym z wywiadów. 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.