Sandra Kubicka co sobie zmieniła
Fot. sandrakubicka/Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Sandra Kubicka: „Bardzo mi przykro, kiedy czytam, że jest babiarzem”

Modelka reaguje na komentarze na temat byłych związków ukochanego

Olga Figaszewska 14 października 2021 09:04
Sandra Kubicka co sobie zmieniła
Fot. sandrakubicka/Instagram

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron nie kryją dłużej swojego uczucia. Zakochani potwierdzili medialne doniesienia. Są szczęśliwi i cieszą się każdą wspólną chwilą. W mediach społecznościowych pojawiły się ich pierwsze wspólne zdjęcia. Fani pospieszyli z gratulacjami, ale nie brakowało osób, które wytykają muzykowi miłosne podboje. Sandra Kubicka postanowiła rozprawić się z tymi komentarzami.

Sandra Kubicka o byłych związkach ukochanego

Oboje mają za sobą kilka związków. Od pewnego czasu Sandra Kubicka i Baron budują szczęście u swojego boku. Chociaż znają się od kilku lat, to dopiero teraz połączyło ich coś wyjątkowego. Wcześniej nie byli gotowi na ten krok. Dziś darzą się miłością, szacunkiem i szczerością.

„Pierwszy raz czuję, że jestem w dojrzałym związku, gdzie nie ma żadnej kłótni, zazdrości, rywalizacji. Jest tylko miłość, szacunek i szczerość. Dbamy o siebie i swoje uczucia. Alek dodał mi na nowo pewności siebie, którą ludzie mi odebrali… sprawił, że znów czuję się piękna. Połączyło nas wiele, ale głównie wspólna perspektywa na życie. Jesteśmy kompatybilni i to jest dla nas najważniejsze”, pisała modelka na Instagramie.

Zobacz też: Dziękuję, że jesteś”... Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron potwierdzili związek!

Wśród licznych gratulacji znalazły się także uszczypliwe wpisy. Niektórzy postanowili wytknąć ukochanemu gwiazdy niestałość w uczuciach i kilka zakończonych medialnych relacji. W jednym z wywiadów Sandra Kubicka odniosła się do tych krytycznych słów.

„Bardzo mi przykro, kiedy czytam w mediach, że jest babiarzem. Alek jest przystojnym mężczyzną. To oczywiste, że kobiety za nim szalały, szaleją i będą szaleć”, mówiła modelka w rozmowie z Plotkiem. Sandra Kubicka podkreśla, że każdy ma swój bagaż osobistych doświadczeń. Sama również długo szukała prawdziwego uczucia.

„To jest bardzo głupie, bo każdy chce kochać i znaleźć miłość. Niektórzy szukają jej dłużej, inni krócej. Ja też wielokrotnie się spaliłam, ale najważniejsze, by znaleźć, kogoś, kto jest z tobą kompatybilny. Alek jest ze mną”, zwierzała się. I dodawała w rozmowie z Plotkiem:

„Jesteśmy ze sobą codziennie. Jeśli oboje jesteśmy w Warszawie, nie ma dnia dnia, ani nocy, byśmy nie spędzali czasu razem, więc można powiedzieć, że praktycznie mieszkamy ze sobą”.

Zakochani nie przejmują się słowami internautów. Spędzają ze sobą każdą wolną chwilę. A my życzymy im wszystkiego najlepszego!

Czytaj także: Sandra Kubicka i Baron są w związku! Para długo ukrywała tę nowinę

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.