Sandra Kubicka, Spotkanie prasowe zorganizowane z okazji premiery perfum stworzonych dla marki Kontigo, Warszawa, 08.07.2020
Fot. Piotr Molecki/East News
O tym jest głośno

Sandra Kubicka i Baron są w związku! Para długo ukrywała tę nowinę

Dlaczego dopiero teraz ich związek wyszedł na jaw?

Marta Nawacka 30 września 2021 07:53
Sandra Kubicka, Spotkanie prasowe zorganizowane z okazji premiery perfum stworzonych dla marki Kontigo, Warszawa, 08.07.2020
Fot. Piotr Molecki/East News

Sandra Kubicka dała się lepiej poznać widzom i zaskarbiła sobie ich sympatię za sprawą 10. edycji „Tańca z Gwiazdami”, w której wzięła udział. Okazuje się, że modelka jest w związku z jurorem The Voice of Poland, Baronem. Aleksander Milwiw-Baron nie chciał jednak na razie podawać do wiadomości publicznej łączącej ich relacji. Co jest tego powodem?

Sandra Kubicka – kim jest?

Sandra Kubicka od dawna jest obecna w show-biznesie. Od najmłodszych lat robiła karierę w modelingu za granicą. Po 14 latach życia w Miami postanowiła jednak wrócić do Polski, na co spory wpływ miało jej rozstanie z ówczesnym narzeczonym, Kaio Alvesem Goncalvesem. Modelka miała stanąć z ukochanym na ślubnym kobiercu, ale pandemia pokrzyżowała ich plany i ostatecznie uczucie zakochanych nie przetrwało. Sympatię widzów zaskarbiła sobie po udziale w 10. edycji Tańca z Gwiazdami.

Czytaj też: Sandra Kubicka o problemach zajściem w ciążę: „Walczę z czasem”

Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke, Taniec z Gwiazdami X edycja, finał
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke, Taniec z Gwiazdami X edycja, odcinek 10 - finał

Sandra Kubicka, Launch platformy Viaplay w Polsce, 03.08.2021, Warszawa
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Sandra Kubicka, Launch platformy Viaplay w Polsce, 03.08.2021, Warszawa

Sandra Kubicka i Baron są w związku

Modelka na co dzień chętnie dzieliła się ze swoimi fanami szczegółami z życia, jednak w ostatnim czasie milczała na temat spraw sercowych. Niedawno zdecydowała się uchylić nieco tajemnicy w kwestii nowego związku. „Jestem zakochana na maksa i nigdy nie miałam tak spokojnej miłości jak teraz. Tego się nie będzie już długo dało ukryć, bo już i tak wszyscy gadają o tym i wiedzą, tylko nie medialnie. Pewnie gdzieś nas wyhaczycie”, wyznała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post. Gdy następnie padło pytanie o to, czy, zgodnie z plotkami, spotyka się z Baronem, Sandra Kubicka odpowiedziała wymijająco: „Nie chcę o tym mówić. Z Baronem znamy się bardzo długo. Jest cudownym mężczyzną. Uwielbiam go”.

Muzyk niedawno był w związku z pisarką, Blanką Lipińską, ale rozstali się po ośmiu miesiącach. Po tym doświadczeniu Baron stara się chronić swoją prywatność i nie wystawiać swojej miłości publicznie. Osoba z otoczenia Sandry Kubickiej i Aleksandra Milwiw-Barona wyjawiła w rozmowie z Pudelkiem, że modelka i juror The Voice of Poland faktycznie od dłuższego czasu są parą. „Sandra i Baron spotykają się już od dłuższego czasu. Można ich spotkać razem na imprezach. Baron bardzo dba, by fotoreporterzy nie wypatrzyli ich razem. Po doświadczeniach z Blanką wie już, jak dobrze ukrywać się przed paparazzi i nie chce wystawiać swojego związku na widok publiczny. To Sandra chciałaby już ujawnić łączącą ich relację i móc pokazywać się z nim na ściankach, ale na prośbę Alka milczy”.  

Zobacz także: Julia Wieniawa i Baron rozstali się?!

Aleksander Milwiw-Baron, 17.12.2020 - Gdynia, Koncert Anioły Grudnia - 50 rocznica wydarzeń grudniowych
Fot. Karol Makurat/REPORTER

Aleksander Milwiw-Baron, 17.12.2020, Gdynia, Koncert Anioły Grudnia, 50. rocznica wydarzeń grudniowych

Aleksander Milwiw-Baron, Uroczysta premiera filmu 365 dni, Warszawa, 6.02.2020
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Aleksander Milwiw-Baron, Uroczysta premiera filmu 365 dni, Warszawa, 6.02.2020

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.