Sandra Kubicka, Spotkanie prasowe zorganizowane z okazji premiery perfum stworzonych dla marki Kontigo, Warszawa, 08.07.2020
Fot. Piotr Molecki/East News
O tym jest głośno

Sandra Kubicka i Baron są w związku! Para długo ukrywała tę nowinę

Dlaczego dopiero teraz ich związek wyszedł na jaw?

Marta Nawacka 30 września 2021 07:53
Sandra Kubicka, Spotkanie prasowe zorganizowane z okazji premiery perfum stworzonych dla marki Kontigo, Warszawa, 08.07.2020
Fot. Piotr Molecki/East News

Sandra Kubicka dała się lepiej poznać widzom i zaskarbiła sobie ich sympatię za sprawą 10. edycji „Tańca z Gwiazdami”, w której wzięła udział. Okazuje się, że modelka jest w związku z jurorem The Voice of Poland, Baronem. Aleksander Milwiw-Baron nie chciał jednak na razie podawać do wiadomości publicznej łączącej ich relacji. Co jest tego powodem?

Sandra Kubicka – kim jest?

Sandra Kubicka od dawna jest obecna w show-biznesie. Od najmłodszych lat robiła karierę w modelingu za granicą. Po 14 latach życia w Miami postanowiła jednak wrócić do Polski, na co spory wpływ miało jej rozstanie z ówczesnym narzeczonym, Kaio Alvesem Goncalvesem. Modelka miała stanąć z ukochanym na ślubnym kobiercu, ale pandemia pokrzyżowała ich plany i ostatecznie uczucie zakochanych nie przetrwało. Sympatię widzów zaskarbiła sobie po udziale w 10. edycji Tańca z Gwiazdami.

Czytaj też: Sandra Kubicka o problemach zajściem w ciążę: „Walczę z czasem”

Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke, Taniec z Gwiazdami X edycja, finał
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke, Taniec z Gwiazdami X edycja, odcinek 10 - finał

Sandra Kubicka, Launch platformy Viaplay w Polsce, 03.08.2021, Warszawa
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Sandra Kubicka, Launch platformy Viaplay w Polsce, 03.08.2021, Warszawa

Sandra Kubicka i Baron są w związku

Modelka na co dzień chętnie dzieliła się ze swoimi fanami szczegółami z życia, jednak w ostatnim czasie milczała na temat spraw sercowych. Niedawno zdecydowała się uchylić nieco tajemnicy w kwestii nowego związku. „Jestem zakochana na maksa i nigdy nie miałam tak spokojnej miłości jak teraz. Tego się nie będzie już długo dało ukryć, bo już i tak wszyscy gadają o tym i wiedzą, tylko nie medialnie. Pewnie gdzieś nas wyhaczycie”, wyznała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post. Gdy następnie padło pytanie o to, czy, zgodnie z plotkami, spotyka się z Baronem, Sandra Kubicka odpowiedziała wymijająco: „Nie chcę o tym mówić. Z Baronem znamy się bardzo długo. Jest cudownym mężczyzną. Uwielbiam go”.

Muzyk niedawno był w związku z pisarką, Blanką Lipińską, ale rozstali się po ośmiu miesiącach. Po tym doświadczeniu Baron stara się chronić swoją prywatność i nie wystawiać swojej miłości publicznie. Osoba z otoczenia Sandry Kubickiej i Aleksandra Milwiw-Barona wyjawiła w rozmowie z Pudelkiem, że modelka i juror The Voice of Poland faktycznie od dłuższego czasu są parą. „Sandra i Baron spotykają się już od dłuższego czasu. Można ich spotkać razem na imprezach. Baron bardzo dba, by fotoreporterzy nie wypatrzyli ich razem. Po doświadczeniach z Blanką wie już, jak dobrze ukrywać się przed paparazzi i nie chce wystawiać swojego związku na widok publiczny. To Sandra chciałaby już ujawnić łączącą ich relację i móc pokazywać się z nim na ściankach, ale na prośbę Alka milczy”.  

Zobacz także: Julia Wieniawa i Baron rozstali się?!

Aleksander Milwiw-Baron, 17.12.2020 - Gdynia, Koncert Anioły Grudnia - 50 rocznica wydarzeń grudniowych
Fot. Karol Makurat/REPORTER

Aleksander Milwiw-Baron, 17.12.2020, Gdynia, Koncert Anioły Grudnia, 50. rocznica wydarzeń grudniowych

Aleksander Milwiw-Baron, Uroczysta premiera filmu 365 dni, Warszawa, 6.02.2020
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Aleksander Milwiw-Baron, Uroczysta premiera filmu 365 dni, Warszawa, 6.02.2020

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.