Księżna Meghan, książę Harry
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

To koniec małżeństwa Meghan i Harry'ego? Szokujące doniesienia zachodnich mediów!

„Harry przeprowadzając się do Stanów, wykopał sobie własny grób”

Olga Figaszewska 11 września 2020 15:52
Księżna Meghan, książę Harry
Fot. East News

Uciekli do Ameryki, by budować szczęśliwą przyszłość dla siebie i swojego synka, Archiego. Tymczasem od wielu tygodni zachodnie media podają, że małżeństwo Meghan i Harry’ego przechodzi poważny kryzys. Czy to oznacza, że ich związek przejdzie do historii?  Na jaw wychodzą kolejne szczegóły.

Kryzys w małżeństwie Meghan i Harry’ego

Od kilku miesięcy Meghan i Harry wiodą spokojne życie z dala od królewskiego protokołu. Jednak media nie odstępują ich nawet na krok. Co więcej, książęca para Sussex jest częstym bohaterem okładek amerykańskich tabloidów. A te donoszą o coraz częstszych kryzysach w związku pary.

Z najnowszych informacji wynika, że Meghan i książę Harry czują się osamotnieni i zagubieni. Niedawno przeprowadzili się do nowego domu w Santa Barbara wartego 14 mln dolarów. Posiadłość stała się ich więzieniem. To tu zaszywają się przed okiem kamer i aparatów. Nie przypuszczali, że „nowe życie” będzie dla nich tak dojmujące. Podobno dopiero teraz zrozumieli konsekwencje swojej decyzji.

Księżna Meghan, książę Harry
Fot. TOBY MELVILLE/AFP/East News

„Są bardzo samotni w nowym miejscu. Śpią w osobnych sypialniach. Meghan jest na wczesnym etapie drugiej ciąży. To tak naprawdę jedyna rzecz, która trzyma ich razem”, mówił informator Life&Style.

Harry’emu brakuje kontaktu z najbliższymi. W nowym miejscu nie mają żadnych przyjaciół i znajomych, kogoś komu mogą zaufać.  „Harry tęskni za starym życiem w Anglii. Jest zagubiony. Tak naprawdę może liczyć tylko na babkę. Brat William uważa, że ulegając żonie i przeprowadzając się do Stanów, wykopał sobie własny grób”, podaje magazyn Life&Style.

Poza tym, od pewnego czasu mówi się także o problemach finansowych Meghan i Harry’ego. „Oni nie są wcale tak bogaci, jak ludziom się wydaje. Na zakup domu wzięli kredyt, zapłacili ogromny podatek od nieruchomości. Dlatego zmuszeni byli nawiązać współpracę z Netflixem. Potrzebują pieniędzy! ”, podaje gazeta.

Czy Meghan wkrótce ogłosi szczęśliwą informację i ich rodzina się powiększy? Fani pary nie wierzą w doniesienia prasy, jakoby nad małżeństwem Meghan i Harry'ego zbierały się czarne chmury i mocno  trzymają za nich kciuki. 

Harry i Meghan mowa ciała 2020

Książę harry, Księżna Meghan
Fot. materialy prasowe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.