Fot. instagram.com/rozamance/
O TYM JEST GŁOŚNO

Rozalia Mancewicz po raz drugi została mamą. Chłopiec czy dziewczynka?

Była Miss Polonia pokazała urocze zdjęcie maleństwa

Olga Figaszewska 6 marca 2021 18:15
Fot. instagram.com/rozamance/

Rozalia Mancewicz została po raz drugi mamą! Była Miss Polonia podzieliła się z fanami uroczą fotografią maleństwa za pośrednictwem Instagrama! Wybrała dla swojej pociechy piękne imię!

Rozalia Mancewicz urodziła

Miss Polonia 2010 i jej mąż, Marcin Jaworski powitali na świecie drugie dziecko. W jednym z wywiadów Rozalia Mancewicz podkreślała, że chciałaby mieć dużą rodzinę. Pięć lat temu małżonkowie doczekali się pierwszej pociechy, synka Henryka. A teraz dołączyła do nich córeczka. Szczęśliwi rodzice wybrali dla niej piękne imię!

Rozalia Mancewicz opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie z maleństwem, które opatrzyła następującym podpisem: „Cześć świecie, poznajcie naszą małą dziewczynkę Zosię”.

Widać, że dziewczynka i jej mama czują się bardzo dobrze! Rozalia Mancewicz wygląda zjawiskowo, a uśmiech nie schodzi z jej twarzy. Pod postem gwiazdy zaroiło się od gratulacji! 

Również się do nich dołączamy. Życzymy wszystkiego dobrego!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?