Fot. instagram.com/rozamance/
O TYM JEST GŁOŚNO

Rozalia Mancewicz po raz drugi została mamą. Chłopiec czy dziewczynka?

Była Miss Polonia pokazała urocze zdjęcie maleństwa

Olga Figaszewska 6 marca 2021 18:15
Fot. instagram.com/rozamance/

Rozalia Mancewicz została po raz drugi mamą! Była Miss Polonia podzieliła się z fanami uroczą fotografią maleństwa za pośrednictwem Instagrama! Wybrała dla swojej pociechy piękne imię!

Rozalia Mancewicz urodziła

Miss Polonia 2010 i jej mąż, Marcin Jaworski powitali na świecie drugie dziecko. W jednym z wywiadów Rozalia Mancewicz podkreślała, że chciałaby mieć dużą rodzinę. Pięć lat temu małżonkowie doczekali się pierwszej pociechy, synka Henryka. A teraz dołączyła do nich córeczka. Szczęśliwi rodzice wybrali dla niej piękne imię!

Rozalia Mancewicz opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie z maleństwem, które opatrzyła następującym podpisem: „Cześć świecie, poznajcie naszą małą dziewczynkę Zosię”.

Widać, że dziewczynka i jej mama czują się bardzo dobrze! Rozalia Mancewicz wygląda zjawiskowo, a uśmiech nie schodzi z jej twarzy. Pod postem gwiazdy zaroiło się od gratulacji! 

Również się do nich dołączamy. Życzymy wszystkiego dobrego!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…