Michelle Obama, Barack Obama
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Czym zajmują się dziś córki Michelle i Baracka Obamów? Starsza z nich rusza na podbój Hollywood

Obie wyrosły na przepiękne kobiety!

Olga Figaszewska 28 marca 2022 15:55
Michelle Obama, Barack Obama
Fot. Getty Images

Malia i Natasha wyrosły na wspaniałe, dojrzałe kobiety, a dziś każda z nich snuje swoje własne plany na przyszłość i realizuje swoje osobiste marzenia. Starsza córka ma w planach podbicie Hollywood, młodsza - spokojne życie w gronie najbliższych. Co słychać dziś u córek Michelle i Baracka Obamów?

Córki Michelle i Baracka Obamów

Aż trudno uwierzyć, że czas tak szybko płynie… Córki Baracka i Michelle Obamów doczekali się dwóch wspaniałych córek. By spełnić swoje marzenie o rodzicielstwie przeszli przez długą drogę. Poddali się zabiegowi in vitro. Kiedy Barack Obama został prezydentem USA, jego córki były małymi dziewczynkami. W 2014 roku dziewczęta zostały zaliczone do grona 25. najbardziej wpływowych nastolatków przez magazyn Time. Pociechy  Obamów uczęszczały do tej samej szkoły co Chelsea Clinton i Archibald Roosevelt - Sidwell Friends School w Waszyngtonie. Niewiele wiedzieliśmy na temat ich życia, zainteresowań… aż do niedawna.   

23-letnia Malia Ann i 20-letnia Natasha wyrosły na prawdziwe piękności! Dwa lata temu zachwycały na wspólnym, rodzinnym zdjęciu.

Sprawdź: Była jego oczkiem w głowie. Kim jest Agnieszka Gołas-Ners, córka aktora?

Michelle Obama, Barack Obama, Malia  Obama, Natasha Obama, Chicago, USA, 02.11.2004 rok
Fot. Scott Olson/Getty Images

Michelle Obama, Barack Obama, Malia  Obama, Natasha (Sasha) Obama, Chicago, USA, 02.11.2004 rok

Michelle Obama, Barack Obama, Malia  Obama, Natasha Obama, Waszyngton, USA, 04.01.2005 rok
Fot. Alex Wong/Getty Images

Michelle Obama, Barack Obama, Malia Obama, Natasha Obama, Waszyngton, USA, 04.01.2005 rok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

From our family to yours, #HappyThanksgiving!

Post udostępniony przez Michelle Obama (@michelleobama)

Malia i Natasha Obama. Czym zajmują się dzisiaj?

Starsza córka byłej prezydenckiej pary USA ma już 23 lata. Wielokrotnie próbowała swoich sił w branży filmowej, od zawsze pragnęła zostać producentką. W 2017 roku Malia Obama postanowiła spełnić swoje marzenie i rozpoczęła płatny staż w wytwórni filmowej „The Weinstein Company”, gdzie powstały takie hity, jak: „Jak zostać królem”, „Zakochany Shakespeare” czy „Pulp Fiction”. Pracowała jako asystentka produkcji przy programie Halle Berry.

W ostatnim czasie zaś znany scenarzysta, aktor i muzyk Donald Glover potwierdził, że zatrudnił Malię do pracy przy nadchodzącym serialu platformy Amazon. 23-latka ukończyła Harvard zaledwie rok temu, a już udało się jej załapać jako scenarzystka przy produkcji wstępnie zatytułowanej „Hive".

Młodsza córek zaś studiowała przed dwa lata na Uniwersytecie Michigan, obecnie transferuje swoje papiery na uniwersytet w Kalifornii i nie zapowiada się, aby szła w ślady medialnej reszty rodziny. Zdecydowanie dba o swoją prywatność, choć chętnie pojawia się na rodzinnych fotografiach. Wygląda na to, że nie zależy jej na byciu w centrum zainteresowania mediów.  

Czytaj także: Nietypowe małżeństwo z własnymi zasadami. Historia miłości Willa Smitha i Jady Pinkett-Smith

Michelle Obama, Barack Obama, Malia  Obama, Natasha Obama, Denver, USA, 28.08.2008 rok
Fot. Ralf-Finn Hestoft/Corbis via Getty Images

Michelle Obama, Barack Obama, Malia Obama, Natasha Obama, Denver, USA, 28.08.2008 rok

Sasha Obama 2008
Fot. Getty Images
Rodzina Obamów w 2008 roku

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.