Michelle Obama, Barack Obama
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Córki Michelle i Baracka Obamów wyrosły na piękne kobiety!

Zobacz, jak wyglądają!

Olga Figaszewska 29 listopada 2019 07:51
Michelle Obama, Barack Obama
Fot. Getty Images

W sieci rzadko zamieszczają wspólne, rodzinne zdjęcia. Teraz na Instagramie pojawiła się fotografia z córkami byłego prezydenta USA i jego żoną. Malia Ann i Natasha to już piękne kobiety!

Córki Michelle i Baracka Obamów

Aż trudno uwierzyć, że czas tak szybko płynie… Córki Baracka i Michelle Obamów doczekali się dwóch wspaniałych córek. By spełnić swoje marzenie o rodzicielstwie przeszli przez długą drogę. Poddali się zabiegowi in vitro. Kiedy Barack Obama został prezydentem USA, jego córki były małymi dziewczynkami. W 2014 roki dziewczęta zostały zaliczone do grona 25. najbardziej wpływowych nastolatków przez magazyn Time. Pociechy  Obamów uczęszczały do tej samej szkoły co Chelsea Clinton i Archibald Roosevelt - Sidwell Friends School w Waszyngtonie. Niewiele wiedzieliśmy na temat ich życia, zainteresowań… aż do niedawna.   

Starsza córka byłej prezydenckiej  pary USA próbowała swoich sił w branży filmowej. Od zawsze pragnęła zostać producentką.

W 2017 roku Malia Obama postanowiła spełnić swoje marzenie i rozpoczęła płatny staż w wytwórni filmowej „The Weinstein Company”, gdzie powstały takie hity, jak: „Jak zostać królem”, „Zakochany Shakespeare” czy „Pulp Fiction”. Pracowała jako asystentka produkcji przy programie Halle Berry.

Sasha Obama 2008
Fot. Getty Images

Rodzina Obamów w 2008 roku

Dwudziestojednoletnia Malia Ann i osiemnastoletnia Natasha wyrosły na prawdziwe piękności! W sieci pojawiło się rodzinne zdjęcie Obamów. Fotografia została wykonana z okazji Święta Dziękczynienia, które jak zwykle spędzili wspólnie. Córki Michelle i Baracka zachwyciły internautów! Sami zobaczcie! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

From our family to yours, #HappyThanksgiving!

Post udostępniony przez Michelle Obama (@michelleobama)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.