Will Smith, Jada Pinkett Smith
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Will Smith przez lata był zdradzany przez żonę! 

Jada miała romans z kolegą ich syna

Sabina Zięba 13 lipca 2020 18:00
Will Smith, Jada Pinkett Smith
Fot. Getty Images

Will Smith i Jada Pinkett są małżeństwem już od 23 lat. Od początku uchodzili za parę idealną. Choć wielokrotnie mówiło się o ich romansach, przez lata żaden z nich nie wyciekł do mediów. Dopiero teraz świat obiegła szokująca informacja. Okazuje się, że mieli swoje przyzwolenie na wiązanie się z innymi partnerami!

Romans Jady Pinkett Smith i Augusta Alsiny

Na początku lipca tego roku, 27-letni wokalista, August Alsiny, zdradził w wywiadzie z Angelą Yee dla The Breakfast Club, że latami utrzymywał bardzo bliską relację z żoną Willa Smitha i to... za jego przyzwoleniem. Wyjawił: „Ja tak naprawdę usiadłem z Willem i odbyliśmy rozmowę. W związku z ich transformacją od małżeństwa do partnerstwa życiowego, o którym rozmawiali kilkukrotnie, i które nie przewidywało relacji romantycznej, on dał mi swoje błogosławieństwo. A ja totalnie oddałem siebie temu związkowi na lata swojego życia. Szczerze, prawdziwie i głęboko ją kochałem. Poświęciłem się temu, oddałem całego siebie”. Choć początkowo manager Pinkett-Smith w rozmowie z portalem TMZ stwierdził, że informacje podane przez Alsina są „absolutnie nieprawdziwe”, teraz kobieta sama potwierdziła owe doniesienia.

Jada zaprosiła do swojego show, które prowadzi na Facebooku, swojego męża. W Red Table Talk nie tylko nie zaprzeczyła słowom młodego muzyka, lecz co więcej, sama przyznała, że faktycznie była z nim związana. Wyznała: „Cztery i pół roku temu rozpoczęłam przyjaźń z Augustem. Staliśmy się bardzo, bardzo dobrymi przyjaciółmi. To wszystko zaczęło się od tego, że on potrzebował pomocy. Ja chciałam mu pomóc zawalczyć o jego zdrowie psychiczne”.

Podobno poznali się przez syna Smithów, Jadena, a owa relacja nałożyła się w czasie z kryzysem w małżeństwie z Willem. Powiedziała: „Cała nasza rodzina się zaangażowała. Znaleźliśmy środki, aby udzielić mu pomocy. Wtedy ja i ty przechodziliśmy przez bardzo trudny okres”. Smith potwierdził w programie: „Skończyłem wtedy z tobą”, a jego małżonka kontynuowała: „Zerwaliśmy. Zdecydowaliśmy, że chcemy pójść osobnymi ścieżkami przez jakiś czas”.

Wówczas zdecydowała się na odważne wyznanie i potwierdziła krążące w mediach doniesienia: „Od tamtego czasu uwikłałam się w różnego rodzaju układy z Augustem. Jedna rzecz, jaką chciałabym wyjaśnić, to odnośnie twojego błogosławieństwa. Jedyną osobą, która udzieliła mi pozwolenia na podjęcie tego kroku w tamtym momencie, byłam ja sama. (...) Widzę, jak on mógł odczytać to jako twoje błogosławieństwo. W końcu byliśmy wtedy w separacji. Chciał pewnie uściślić, że nie zniszczył naszego małżeństwa. Faktycznie, nie był za to odpowiedzialny”.

Nie zakończyła na tym rozmowy, lecz dodatkowo zdradziła szczegóły relacji z 27-letnim raperem. Dodała: „Zdecydowanie byliśmy w związku. Podczas tej konkretnej podróży nauczyłam się tak wiele o sobie samej i byłam w stanie skonfrontować się z moją emocjonalną niedojrzałością, niepewnością, mogłam przejść długi proces leczenia duszy. Na końcu tej drogi zrozumiałam pewne rzeczy dotyczące mnie i Ciebie. On postanowił zerwać ze mną wszelką komunikację, co oczywiście zrozumiałam. Nie rozmawialiśmy ze sobą od tamtego czasu. Dziwne więc, że teraz sobie o tym przypomniał, skoro od tamtych wydarzeń minęło kilka lat”.

Romans Willa Smitha i Margot Robbie

W trakcie owego głośnego odcinka programu Red Table Talk, padła również niezręczna wymiana zdań między małżonkami. Will mówi wówczas: „Nie chcę już przez to przechodzić. Odegram się najpierw na Tobie”, zapowiadając, że zamierza zdradzić Jadę. Ona z kolei odpowiada: „Odegrasz się na mnie? Myślę, że już się na mnie odegrałeś. Myślę, że jesteśmy kwita”, potwierdzając doniesienia, że nie tylko ona była niewierna.

Na fali tych wydarzeń, fani zaczęli przyglądać się przeszłości małżonków. Skojarzyli słowa Jady z plotkami dotyczącymi romansu Willa z Margot Robbie. Kilka lat temu, gdy pracowali razem na planie filmów Focus oraz Legion Samobójców, blond aktorka udzieliła wywiadu, w którym dokładnie opisała jak wygląda wnętrze przyczepy znanego artysty, łącznie z informacją, że... na jej suficie znajdują się lustra! Ponadto Radar Online donosił wówczas, że Smith i Robbie opuścili przyjęcie wystawione z okazji zakończenia zdjęć do Focus, gdyż, według naocznych świadków, Margot wskoczyła na plecy Willa, a ten zabrał ją do swojej luksusowej przyczepy.

Czyżby to jednak Will pierwszy zdradził małżonkę?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Margot Robbie (@margotrobbieofficial)

Historia miłości Willa Smitha i Jady Pinkett Smith

Will i Jada poznali się na planie sitcomu The Fresh Prince of Bel-Air w 1994 roku. Smith był wówczas w związku małżeńskim z Sheree Zampino, z którą ma jednego syna, Treya. Pinkett nie otrzymała roli, ponieważ była za niska, lecz przyszli małżonkowie już wtedy zwrócili na siebie uwagę.

W jednym z wywiadów Will wspominał: „Wiedziałem, że w naszej energii jest coś, co mogłoby stać się magią”. Jednak ponieważ był żonaty, postanowił nie zbliżać się do Jady. Raz niespodziewanie wpadli na siebie w restauracji, kiedy aktorowi towarzyszyła żona. Wspominał ten moment: „Uświadomiłem sobie, że nie jestem z osobą, z którą powinienem być. Siedziałam i płakałam i śmiałam się w niekontrolowany sposób. Wiedziałam, że to Jada jest kobietą, z którą powinienem być, ale nigdy się nie rozwiodłem... Usiadłem z Sheree i zacząłem wracać do normalnego życia”.

Dopiero po jego rozwodzie w 1995 roku, zaczęli się spotykać. To dla Willa Jada przeprowadziła się z Baltimore do Kalifornii. Pobrali się już dwa lata później, w Sylwestra 1997/1998. Jak donosił magazyn People, nie wysyłali żadnych zaproszeń, z obawy, że ta informacja wycieknie do mediów. Już wtedy Pickett była w ciąży, a ich pierwsze dziecko, Jaden, przyszedł na świat zaledwie kilka miesięcy później. W 2000 roku powitali z kolei córkę, Willow.

Przez lata głośno było o nich przez wzgląd na sposób wychowywania dzieci. Will Smith w jednym z wywiadów wyjawił: „Nie karzemy dzieci. Umówiliśmy się z nimi, że biorą odpowiedzialność za swoje życie. Mamy taką koncepcję, żeby tak wcześnie, jak to tylko możliwe, kontrolowały swoje życie. W naszym przypadku kary przynosiły zbyt wiele negatywnych skutków. (...) Kiedy coś robią, mówimy im, że mogą to robić dopóty, dopóki będą nam w stanie udowodnić, że to rzeczy, które dobrze wpłyną na ich życie”.

Powszechnie wiadomo było, że ich pociechy uczą się w scjentologicznej szkole, a takie podejście do wychowania, zgadza się z nakazami sekty. Według scjentologów dzieci to mali dorośli, dlatego powinny być odpowiedzialne za swoje czyny, nie potrzebują też kontroli i nakazów dorosłych. Smith zaprzeczał jednak, by był scjentologiem i dodał: „Jestem chrześcijaninem. Studiuję wszystkie religie i szanuję wszystkich ludzi oraz wszystkie życiowe drogi”.

Do tej pory para nigdy nie pojawiła się razem w filmie, bądź programie telewizyjnym. Jednak wspólnie realizują obrazy za pośrednictwem ich firmy produkcyjnej, Overbrook Entertainment .

Jada Pinkett Smith i Will Smith w 2005 roku

Will Smith, Jada Pinkett Smith, 2005
Fot. Getty Images

TAGI #Will Smith

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.