KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Rodzinna sesja księżnej Kate i księcia Williama rozczuliła fanów rodziny królewskiej! 

Książę Louis skradł całe show!

Olga Figaszewska 20 maja 2019 10:08

Te zdjęcia udowadniają, że są taką samą rodziną, jak każda. Rodzina księcia Williama spędziła cudowny czas w ogrodzie stworzonym przez księżną Kate! Fani brytyjskiej rodziny królewskiej nie mogą oderwać wzroku od fotografii pociech książęcej pary. George, Charlotte i Louis byli zachwyceni atrakcjami, które przygotowano specjalnie dla nich!

Urocze fotografie księżnej Kate i księcia Williama z dziećmi

Niedzielne popołudnie Kate i William spędzili wraz z dziećmi w ogrodzie Chelsea Flower Show. Miejsce zostało zaprojektowane przez księżną oraz architektów krajobrazu Andree Daviesa i Adama White’a. Jest rwący strumyk, kładki, huśtawki linowe czy domek na drzewie! Co ciekawe George, Charlotte, a nawet Louis pomagali mamie w dekorowaniu ogrodu!

Księżna pragnie zaangażować wszystkich do spędzania czasu na świeżym powietrzu, które ma znaczący wpływ na zdrowie i rozwój dziecka.

„Uważam, że natura i aktywne korzystanie z jej uroków na zewnątrz ma ogromne korzyści dla naszego dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego, szczególnie dla małych dzieci. Naprawdę mam nadzieję, że ten las, który stworzyliśmy naprawdę inspiruje rodziny, dzieci i społeczności do wyjazdu na zewnątrz, cieszenia się przyrodą i na zewnątrz oraz wspólnego spędzania czasu”, zdradziła księżna Kate w wywiadzie dla BBC.

George, Charlotte i Louis mogli w końcu cieszyć się zielonym zakątkiem. Zabawie nie było końca! Fani zauważają, że dzieci książęcej pary rosną, jak na drożdżach. Najbardziej ujęło ich zdjęcia księcia Louisa!

Zobaczcie te zdjęcia! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.