Barrie Drewitt-Barlow, Tony Drewitt-Barlow
Fot. East News
O NICH SIĘ MÓWI

Rozstał się z mężem po 32 latach związku, ponieważ... zakochał się w chłopaku swojej córki!

Poznajcie nietypową rodzinę Drewitt-Barlow!

Ksenia Krasko 21 listopada 2019 07:48
Barrie Drewitt-Barlow, Tony Drewitt-Barlow
Fot. East News

Tą sprawą od kilku dni żyją zachodnie media! Barrie i Tony Drewitt-Barlow to pierwsi homoseksualni ojcowie w Wielkiej Brytanii. Właśnie ogłosili, że rozwodzą się po 32 latach szczęśliwego związku. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie prawdziwie zaskakujące kulisy tego rozstania.

Barrie i Tony Drewitt-Barlow: kim są?

Jak donosi portal Daily Mail, decyzję o rozwodzie podjął 50-letni Barrie Drewitt-Barlow, ponieważ zakochał się w chłopaku swojej córki. Scott Hutchison jest o połowę młodszy od swojego wybranka. Wcześniej spotykał się z 19-letnią Saffron, ale nigdy nie ukrywał swojej biseksualnej orientacji.

„Nie mam kryzysu wieku średniego. To prawdziwe uczucie”, przyznał Barrie Drewitt-Barlow w wywiadzie z dziennikiem The Sun. Jednak nie tylko rozwód mężczyzn wzbudza emocje – okazuje się, że panowie postanowili zamieszkać razem, wraz z pięciorgiem dzieci i nowym chłopakiem jednego z nich. 55-letni Tony Drewitt-Barlow popiera nowy związek byłego partnera i cieszy się, że układa sobie życie na nowo.

„Ja i Tony zamieniliśmy się z kochanków w przyjaciół”, wyznał Barrie Drewitt-Barlow. Co ciekawe, były partner nie tylko zachęcił go do budowania nowego związku, ale także przyjął rolę mediatora, gdy para postanowiła przekazać wiadomość córce. „Oczywiście na początku była zła. [...] Ale Saffron widzi, jak bardzo jesteśmy szczęśliwi i zaakceptowała to. Na pewno pojawią się osoby, które będą miały z tym problem, ale mnie to nie obchodzi”.

„Tony i ja jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak to wszystko się potoczyło i zawsze będziemy dla siebie wsparciem”, wyznał Barrie Drewitt-Barlow. „Jeśli uważacie, że to, co robimy, jest złe, przygotujcie się na to, co będzie dalej!”, napisał na swoim Facebooku, sugerując, że to nie koniec niespodzianek.

Barrie i Tony Drewitt-Barlow zostali pierwszymi homoseksualnymi ojcami w Wielkiej Brytanii dwadzieścia lat temu, ale pobrali się w 2014 roku. Szacuje się, że majątek pary wynosi około 40 milionów funtów. Razem wychowują piątkę dzieci.

W 1999 roku surogatka urodziła im pierwsze bliźniaki – córkę Saffron i syna Aspena. Co ciekawe, każdy mąż jest ojcem jednego dziecka, dlatego dziewczynka i chłopiec w rzeczywistości są przyrodnim rodzeństwem. Średni syn pary – Orlando – ma szesnaście lat, a bliźniaki Jasper i Dallas niedawno świętowali dziewiąte urodziny. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…