Piotr Woźniak-Starak
Fot. Agnieszka Sniezko/East News
WSPOMNIENIE

Nie tylko Julia Starak. Piotr Woźniak-Starak miał liczne rodzeństwo...

Brat producenta żegna go w poruszających słowach...

Redakcja VIVA! 28 sierpnia 2019 13:58
Piotr Woźniak-Starak
Fot. Agnieszka Sniezko/East News

Tragiczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka poruszyła wiele osób. Bliscy producenta filmowego wystosowali wzruszający nekrolog, żegnający ukochanego syna, męża i brata, a także informujący o planowanej uroczystości pogrzebowej, która ma trwać dwa dni. Nekrologi opublikowali również nieznani publicznie brat i siostra Piotra.

Rodzeństwo Piotra Woźniaka-Staraka

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła Polską. Rodzina, przyjaciele oraz współpracownicy od kilku dni żegnają cenionego producenta filmowego, zarówno za pośrednictwem mediów społecznościowych, jak i tradycyjnych nekrologów. Nie brakuje ciepłych słów i wzruszających wspomnień.

Jedną z osób, która zmaga się z bolesną stratą, jest stryjeczny brat Piotra Woźniaka-Staraka. Opublikował nekrolog pełen smutku. „Bracie, wciąż gdzieś gonimy i brak nam czasu na to co naprawdę ważne. Nie nadrobimy już straconych chwil, ale wiedz, że na zawsze pozostaniesz w moim sercu. Choć już nigdy nie będzie nam dane zamienić słowa, czy wymienić uśmiech, a może po prostu uścisnąć się jak bracia, byłeś i będziesz nam bliski”, napisał Marcin Woźniak.

Piotr Woźniak-Starak, Marcin Woźniak, kondolencje
Fot. nekrologi.wyborcza.pl

Piotra Woźniaka-Staraka pożegnała także jego stryjeczna siostra Karolina. „Ani, Julci, Agnieszce i Jerzemu składamy najszczersze, płynące z serca wyrazy współczucia i wsparcia w tych bolesnych i smutnych chwilach”, napisała. Wraz z Marcinem Woźniakiem są dziećmi brata Jerzego Woźniaka, czyli biologicznego ojca tragicznie zmarłego producenta.

Msza żałobna za Piotra Woźniaka-Staraka odbędzie się w czwartek, 29 sierpnia. Następnego dnia, podczas rodzinnej uroczystości, urna z prochami zostanie złożona w Fuledzie koło Giżycka, symbolicznym miejscu dla zmarłego. 

Piotr Woźniak-Starak
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.