Piotr Woźniak-Starak
Fot. Agnieszka Sniezko/East News
WSPOMNIENIE

Nie tylko Julia Starak. Piotr Woźniak-Starak miał liczne rodzeństwo...

Brat producenta żegna go w poruszających słowach...

Redakcja VIVA! 28 sierpnia 2019 13:58
Piotr Woźniak-Starak
Fot. Agnieszka Sniezko/East News

Tragiczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka poruszyła wiele osób. Bliscy producenta filmowego wystosowali wzruszający nekrolog, żegnający ukochanego syna, męża i brata, a także informujący o planowanej uroczystości pogrzebowej, która ma trwać dwa dni. Nekrologi opublikowali również nieznani publicznie brat i siostra Piotra.

Rodzeństwo Piotra Woźniaka-Staraka

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła Polską. Rodzina, przyjaciele oraz współpracownicy od kilku dni żegnają cenionego producenta filmowego, zarówno za pośrednictwem mediów społecznościowych, jak i tradycyjnych nekrologów. Nie brakuje ciepłych słów i wzruszających wspomnień.

Jedną z osób, która zmaga się z bolesną stratą, jest stryjeczny brat Piotra Woźniaka-Staraka. Opublikował nekrolog pełen smutku. „Bracie, wciąż gdzieś gonimy i brak nam czasu na to co naprawdę ważne. Nie nadrobimy już straconych chwil, ale wiedz, że na zawsze pozostaniesz w moim sercu. Choć już nigdy nie będzie nam dane zamienić słowa, czy wymienić uśmiech, a może po prostu uścisnąć się jak bracia, byłeś i będziesz nam bliski”, napisał Marcin Woźniak.

Piotr Woźniak-Starak, Marcin Woźniak, kondolencje
Fot. nekrologi.wyborcza.pl

Piotra Woźniaka-Staraka pożegnała także jego stryjeczna siostra Karolina. „Ani, Julci, Agnieszce i Jerzemu składamy najszczersze, płynące z serca wyrazy współczucia i wsparcia w tych bolesnych i smutnych chwilach”, napisała. Wraz z Marcinem Woźniakiem są dziećmi brata Jerzego Woźniaka, czyli biologicznego ojca tragicznie zmarłego producenta.

Msza żałobna za Piotra Woźniaka-Staraka odbędzie się w czwartek, 29 sierpnia. Następnego dnia, podczas rodzinnej uroczystości, urna z prochami zostanie złożona w Fuledzie koło Giżycka, symbolicznym miejscu dla zmarłego. 

Piotr Woźniak-Starak
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?