29 lutego 2016 21:48
1/5
Robert Pattinson dla Dior
Copyright @ 001943© DJ / LAN/EAST NEWS
1/5

Marka Dior po raz kolejny zdecydowała się na współpracę z Robertem Pattinsonem. Brytyjski aktor wziął udział w kampanii, która światło dzienne ujrzy już 1 kwietnia 2016. Autorem sesji zdjęciowej został sam Karl Lagerfeld. Słynny projektant postawił na tradycyjną czerń i biel, która podkreśla elegancję ubrań z kolekcji jesiennej.

 

Dyrektor Christian Dior Couture, Sidney Toledano powiedział magazynowi "WWD" o współpracy z brytyjskim aktorem: "Zgłosiliśmy się do Roberta Pattinsona, gdy był już twarzą perfum Dior Homme. Był podekscytowany, gdy usłyszał, że będzie reklamował też modę. A gdy powiedzieliśmy mu, że fotografował go będzie Karl Lagerfeld, zareagował z jeszcze większym entuzjazmem" i dodał, że "kampania idealnie oddaje ducha Dior Homme".

 

Polecamy także: Moda. Trening stylu: kolory, wzory, neony. Cel: nowa szafa na wiosnę. Trenerka: Agnieszka Ścibior.

2/5
Robert Pattinson dla Dior
Copyright @001943© DJ / LAN/EAST NEWS
2/5

Stylizacja Roberta Pattinsona w kampanii Dior Homme jest wyraźnie inspirowana Jamesem Deanem. Kraciasta koszula, charakterystyczne okulary przeciwsłoneczne, pozy, i oczywiście fryzura brytyjskiego aktora od razu kojarzą się ze słynnym "buntownikiem bez powodu". Trzeba przyznać, że ten styl idealnie pasuje do Roberta, który prywatnie nosi się podobnie, elegancko z nutą nonszalancji. 

 

Polecamy także: Debiutancka kolekcja Rihanny na Tygodniu Mody w Nowym Jorku! Sukces czy... porażka?

3/5
Robert Pattinson dla Dior
Copyright @001943© DJ / LAN/EAST NEWS
3/5

Robert Pattinson jest pierwszym celebrytą reklamującym kolekcję Dior Homme Ready to Wear. To wyróżnienie oznacza, że dom mody musi być bardzo zadowolony ze współpracy z aktorem. Przypomnijmy, że została ona nawiązana, gdy na topie była jeszcze saga "Zmierzch", w której Pattinson zagrał główną rolę, wampira amanta o imieniu Edward. Cykl już nie jest popularny. Jednak nie wpłynęło to na kontrakt aktora ze słynnym domem mody.  

 

Polecamy: Legendarne top modelki z lat 90. powracają w kampaniach Balmain i Giorgio Armani! Stęskniliście się?

4/5
Robert Pattinson dla Dior
Copyright @001943© DJ / LAN/EAST NEWS
4/5

Robert Pattinson został twarzą perfum Dior w 2013, i od tego czasu wziął w kilku kampaniach - między innymi w pełnym erotyzmu spocie, w którym mogliśmy go oglądać w gorących scenach z modelką Camille Rowe. 

 

Polecamy: Niezwykły pokaz najnowszej kolekcji Kanye Westa. Nowy Jork jeszcze czegoś takiego nie widział!

5/5
Robert Pattinson dla Dior Homme intense
Copyright @Dior Homme intense
5/5

W ostatniej kampanii perfum Dior Homme Intense City Robert Pattinson przechadza się ulicami Nowego Jorku. A na budynkach, które mija w rytm piosenki "All I Need" L'Orange & Jeremiah Jae pojawiają się napisy niczym z internetowych motywatorów: "Życie jest krótkie", "Łam zasady (po to są)", "Wybaczaj szybko", "Śnij jakbyś miał żyć wiecznie" -  cytaty z Jamesa Deana. 
 

Polecamy także: Moda. Trening stylu: kolory, wzory, neony. Cel: nowa szafa na wiosnę. Trenerka: Agnieszka Ścibior.

 

Autorem filmu jest mistrz czarno-białej fotografii, Peter Lindbergh.

 

 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.