Robert Lewandowski
Fot. Instagram @_rl9
O NIM JEST GŁOŚNO

Szykują się zmiany w życiu Roberta Lewandowskiego!

Piłkarz szczerze o odejściu z klubu i o… nowej fryzurze

Olga Figaszewska 31 maja 2018 09:55
Robert Lewandowski
Fot. Instagram @_rl9

Ruszyły przygotowania do Mistrzostw Świata 2018. Już 4 czerwca poznamy pełen skład polskiej drużyny. Obecnie piłkarze przebywają na zgrupowaniu w Arłamowie. Jeszcze przed wyjazdem, Robert Lewandowski udzielił wywiadu, w którym odpowiedział nie tylko na pytania dotyczące życia zawodowego… Co zdradził?

Robert Lewandowski o karierze, rodzinie i... nowej fryzurze!

W ostatnim wywiadzie dla WP Sportowe Fakty, Robert Lewandowski wyjawił kulisy rozstania z menadżerem, Cezarym Kucharskim. Powodem był „głód gry”, chęć rozwoju. „Chciałem się rozwijać na różnych płaszczyznach. Z Czarkiem mieliśmy różne zdania. Dlatego przestaliśmy współpracować. Za te lata mogę mu podziękować. Ale nasze różnice w pewnym momencie były coraz większe”, zdradził.

Piłkarz został również zapytany o finał Ligii Mistrzów. Okazuje się, że kapitan polskiej reprezentacji nie oglądał meczu. Dlaczego? „Moja mama miała 60. urodziny. Stwierdziłem, że skupię się na tej imprezie. Wynik znam. Widziałem minutę meczu. Wybrałem w tym momencie dla mnie i dla mojej rodziny ważniejszą rzecz”, skomentował.

Niedawno Lewandowski zaskoczył fanów zmianą fryzury. Czy na Mistrzostwach Świata możemy spodziewać się piłkarza w nowej odsłonie? „Z biegiem czasu staję się bardziej otwarty. Nie boję się zmian, ale nie myślałem jeszcze o tym. Przede wszystkim muszę się dobrze czuć. Czy mi się coś przyśni dwa dni przed meczem… Jeszcze nie planowałem. Może przed samym meczem nastąpi jakaś zmiana, ale to nic planowanego, tylko inwencja twórcza”, zakończył. Co do samych marzeń i planów związanych z MŚ, dla Roberta Lewandowskiego morale drużyny są najważniejsze i ma nadzieję, że obrana strategia przyniesie efekty.

Robert Lewandowski odchodzi z Bayernu Monachium?!

O odejściu Lewandowskiego z Bayernu Monachium mówi się od kilku miesięcy. Sportowe media spekulowały, że angażem napastnika były zainteresowane między innymi: Manchester United, Paris Saint Germain czy Chelsea Londyn. Nowy agent Roberta Lewandowskiego, Pini Zahavi, w rozmowie z niemieckim dziennikiem Bild  powiedział, że jego podopieczny potrzebuje nowych wyzwań.

„Robert czuje, że potrzebuje zmiany i nowych wyzwań w karierze. Władze Bayernu o tym wiedzą. Nie chodzi nawet o konkretny klub, bo Robert to taki piłkarz, którego chcieliby wszyscy”, powiedział. Podobno Chelsea za przejście Lewandowskiego jest w stanie zapłacić ponad 115 milionów euro!

W środę podczas konferencji prasowej na zgrupowaniu w Arłamowie, kapitan polskiej reprezentacji postanowił odnieść się do informacji: „Kompletnie nie myślę o sprawach klubowych. Sprawami transferu zajmuje się mój menedżer. Ja chcę skupić się wyłącznie tym, co najważniejsze, czyli przygotowaniem się do MŚ. Po to jest menedżer, by się zajmować innymi sprawami, a ja skupiam się na tym, by jak najlepiej wypaść na mistrzostwach świata”.

Od 2014 roku Lewandowski w barwach Bayernu rozegrał 195 meczów i strzelił 151 goli.  

Klara Lewandowska kończy roczek
Fot. @annalewandowskahpba/Instagram

Jak jego zawodowe plany wpłyną na rodzinę?

Fot. East News

Podobał Ci się w tej fryzurze?

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.