Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Lewandowski opowiedział o trudnym porodzie Anny Lewandowskiej

„Sytuacja była trudna. Ania wymagała dłuższej obserwacji”

Olga Figaszewska 26 listopada 2018 12:10
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Takiego wywiadu jeszcze nie było! Robert Lewandowski pojawił się w nowym cyklu Wywiadówka na blogu Baby by Ann. Sportowiec po raz pierwszy opowiedział o tacierzyństwie, miłości, relacjach z córeczką i trudnym porodzie żony.

Robert Lewandowski o trudnym porodzie Anny Lewandowskiej

Półtora roku temu spełniło się marzenie Ani i Roberta Lewandowskich. Na świat przyszła ich córeczka, Klara. W rozmowie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz, Robert Lewandowski wyznał, że ojcostwo spowodowało w jego życiu ogromne zmiany. „Jak wracam do domu smutny, bo nie udało się wygrać meczu i patrzę na Klarę, która mnie wita albo śpi smacznie w łóżeczku, wtedy wiem, co w życiu jest ważne: RODZINA”, mówi.

Kapitan polskiej reprezentacji mocno przeżywał okres ciąży Ani. Dodawało mu to odwagi i chęci do działania. „Czułem się jeszcze najbardziej spełniony, jeszcze odważniejszy, nawet bardziej pewny siebie niż wcześniej”, czytamy na blogu Baby By Ann.

Ciąża Ani była dla niego czasem większej świadomości. Robert Lewandowski zdawał sobie sprawę z tego, że teraz wszystko będzie wyglądało zupełnie inaczej. Ale nie przewidział takiego spektrum zmian. Rozmawiając ze znanymi ojcami, który opowiadali mu o swoich dzieciach, czuł, ze są szczęśliwi. Ale zrozumiał to dopiero, kiedy Klara pojawiła się na świecie. Jeszcze kiedy córeczka była w brzuszku mówił do niej, opowiadał o tym, jak będą spędzać wspólnie czas. „Po prostu chciałem, żeby poznawała mój głos, żeby się oswoiła. Żeby wiedziała, że mówi do niej tatuś”. zdradził. Przez cały czas starał się  wspierać żonę. Towarzyszył Ani przy porodzie, który okazał się być bardzo trudny, wyczerpujący.

„Cały czas do niej mówiłem, ale widząc, ile ją to kosztuje, ile wysiłku i bólu, ogarniała mnie niemoc. Chciałem pomóc, a nie wiedziałem, czy mi się udaje, czy dobrze robię, próbowałem wszystkiego, więcej nie mogłem, nie byłem w stanie, to mnie  jakoś zamykało –  chciałem coś więcej, coś jeszcze dla niej zrobić”, wyznał Katarzynie Burzyńskiej-Sychowicz.

„Sytuacja była trudna: bezpośrednio po porodzie Ania wymagała dłuższej obserwacji lekarskiej, żeby można było stwierdzić, że wszystko jest ok. Potem, jak to minęło, było łatwiej, już nie bałem się tak, jak przez te pierwsze godziny. To, co razem przeszliśmy podczas porodu, bardzo nas wzmocniło na bardzo daleko w przód. I to, że wszystko się dobrze skończyło, było szczęściem”, zakończył.

Jakim ojcem jest Robert Lewnadowski?

Robert Lewandowski przyznał, że do ojcostwa podchodzi wyzwaniowo. Jest dobry, cierpliwym, wyrozumiałym ojcem. Poświęca dziecku sporo uwagi. Klara daje mu wiele radości. Otworzyła go na świat, na ludzi. Zawsze by zamkniętym człowiekiem, nie mówił o emocjach. Córeczka ośmieliła go do mówienia o tym, co czule. „Jej uśmiech i ta bezwarunkowa miłość, którą ma dla nas, miłość, której nie widzę, ale ją czuję…Dla mnie jako faceta to jest najfajniejsze. Poznajemy się wzajemnie każdego dnia”, dodaje. 

Piłkarz nie wyklucza, że w niedalekiej przyszłości ich rodzina może się powiększyć. Robert Lewandowski zdradził, że marzy o kolejnym dziecku! „Mam nadzieję, że Klara będzie miała rodzeństwo. Nie wiem, kiedy, bo zaplanować tego się nie da i zdajemy sobie z tego sprawę. Czas pokaże”, powiedział.  

 

 

Robert Lewandowski pofarbował włosy?
Fot. Instagram@_rl9

Klara Lewandowska - efekt Klary / Instagram
Fot. Instagram

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"Jej uśmiech i ta bezwarunkowa miłość, którą ma dla nas, miłość, której nie widzę, ale ją czuję…Dla mnie jako faceta to jest najfajniejsze. Ta mała istota daje mi tyle radości, tyle mnie uczy! Poznajemy się wzajemnie każdego dnia." www.blog.babybyann.com Pierwsza taka rozmowa Roberta♥️ Sama czytam ten wywiad już któryś raz... jestem dumna i totalnie wzruszona. Taki jest właśnie mój wspaniały mąż. Kocham♥️ To pierwszy taki wywiad Roberta @_rl9 , oraz pierwsza WYWIADÓWKA z cyklu znani Tatusiowie dla @babybyann przeprowadzona przez @katarzyna_burzynska_sychowicz Czytaliscie już? #photo @anetazamielska #WORK @aga_ball @ewapuchowska #babybyann #wywiad #wywiadowka #robertlewandowski #annalewandowska "Her smile and the unconditional love she has for us, the love I cant see, but the love I feel ... For me as a man this is the coolest thing.This little person gives me so much joy, and she is teaching me so much! We get to know each other every day. " @babybyann This is the first such personal interview with Robert

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.