Robert El Gendy
Fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER
DZIECI GWIAZD

Robert El Gendy pokazał synów. Chłopcy są bardzo podobni do przystojnego taty

Najnowsze zdjęcie jest niezwykle urocze

Karol Sowa 21 maja 2023 09:56
Robert El Gendy
Fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER

Jakiś czas temu Robert El Gendy wraz z Tamarą Gonzalez Pereą (znaną również pod pseudonimem jako Macedamian Girl) prowadził słynny program śniadaniowy — Pytanie na śniadanie. Z czasem jednak zrezygnował i postanowił realizować swoją pasję w dziennikarstwie sportowym. Niedawno ulubieniec widzów opublikował urocze zdjęcia z dziećmi. Jak wyglądają? Czy podobne są do przystojnego taty?

Robert El Gendy pokazał synów

Dziennikarz już od dłuższego czasu nie ukrywa swoich dzieci. Chętnie pozuje z nimi do zdjęć, a następnie publikuje je w sicie. Niedawno znowu to zrobił. Tym razem postanowił zabrać swoje pociechy na plan serialu Komisarz Alex. „Myślę, że życie nie pisze scenariuszy, ale każda scena ma swojego reżysera…", napisał pod fotografią.

Widać, że chłopcy odziedziczyli urodę po ojcu. Z pewnością dzieci są jego oczkiem w głowie. 

CZYTAJ TEŻ: Małgorzata Pieńkowska: „Byłam samotną matką, po różnych przejściach”

Kim jest Robert El Gendy?

Dziennikarz o korzeniach polsko-egipskich od lat związany jest z TVP. W życiu zawodowym wciąż spełnia marzenia, a prywatnie jest szczęśliwym ojcem trójki dzieci oraz mężem Agaty. Niestety o jego ukochanej niewiele wiadomo, ponieważ prezenter konsekwentnie chroni swoją prywatność. Mimo że od czasu do czasu publikuje rodzinne zdjęcia, rzadko opowiada o kulisach zacisza domowego.

Jak informują niektóre źródła, w 2009 roku oświadczył się swojej przyszłej żonie. Pierścionek zaręczynowy wręczył Agacie podczas wspólnej podróży do Wielkiego Kanionu Kolorado. Następnie para doczekała się trzech synów: Maćka, Kuby oraz Oliwiera. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Pola Wiśniewska na pierwszym zdjęciu z synkiem! Noel jest naprawdę uroczy

Robert El Gendy, 2019 rok

Robert El Gendy
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Dlaczego Robert El Gendy zrezygnował z „Pytania na śniadanie"?

Decyzja o rezygnacji zaskoczyła jego fanów. W rozmowie z portalem Jastrząbpost Robert El Gendy przyznał, że „to jest program, który zawsze jest bliski mojemu sercu, bo jak zaczynałem 18 lat temu pracę w telewizji, to byłem zapatrzony na redakcję „Pytania” i na sport. To jest niezwykły dar, bo ja realizuję swoje marzenia. To, że dzisiaj mnie nie ma w tym formacie, to nie ma znaczenia, bo ja wspominam ten program jako jedną z najlepszych przygód, jaką miałem na swojej ścieżce zawodowej", mówił.

Dodał również, że być może niebawem znowu zobaczymy go w słynnej śniadaniówce. „Z Tamarą tworzyliśmy duet niezwykle egzotyczny i barwny, za co jej bardzo dziękuję. Pozwoliło nam to posmakować czegoś innego, rozwinąć się. Mam wrażenie, że cały czas to robię, idę w dobrym kierunku. Dziękuję też widzom, bo nigdy nie miałem tak bliskiego kontaktu z widzem. Coś się kończy, coś zaczyna. Ja podchodzę do życia bardzo pozytywnie i każde doświadczenie jest lekcją życia. Staje się mocniejszy i nie rezygnuję ze swoich marzeń. Wierzę, że śniadaniówka jest wpisana w moje DNA, uwielbiam to. Uwielbiam to miejsce. Ja tam kiedyś może wrócę", podsumował. 

Prezenterowi oraz jego najbliższym życzymy wszystkiego, co najlepsze. 

CZYTAJ TEŻ: Katarzyna Figura jest nie do poznania! Aktorka ścięła i przefarbowała włosy

Robert El Gendy, 2019 rok

Robert El Gendy
Fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.