Krystian Wieczorek został po raz pierwszy ojcem. Maria Szafirska urodziła dziecko
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Rewolucja w życiu prywatnym Krystiana Wieczorka! Najpierw nowy dom, a potem...

Jeden z tygodników poznał szczegóły

Rafał Kowalski 19 czerwca 2020 07:45
Krystian Wieczorek został po raz pierwszy ojcem. Maria Szafirska urodziła dziecko
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska od czterech lat tworzą zgodne i udane małżeństwo. Dobrany duet w 2018 roku uzupełniła córeczka pary, która otrzymała imię Lena. Teraz jeden z tygodników dotarł do informacji, według których rodzina zakupiła piękny dom w popularnym - zdaniem części mieszkańców Warszawy - miejscu. Inwestycja została wybrana nie bez powodu…

Krystian Wieczorek kupił nowy dom. Znów zostanie tatą?

Aktor znany z M jak miłość czy serialu Komisarz Alex rzadko opowiada w wywiadach o swoich bliskich. Ale dziennikarze Rewii dotarli do znajomego gwiazdora, który wyznał, że Krystian Wieczorek został właśnie szczęśliwym posiadaczem posiadłości położonej przy Zalewie Zegrzyńskim, który stał się modnym miejscem na mapie Mazowsza. „Dookoła rosną sosny, niedaleko jest piaszczysta plaża i przystań. Ich córeczka ma gdzie się bawić, a uwielbia robić babki z piasku. No i powietrze nad zalewem jest o wiele czystsze niż to w Warszawie. Jednym słowem to idealne warunki, żeby dziecko zdrowo się chowało”, powiedział gazecie informator mając na myśli dwuletnią córkę pary.

Informacja wydaje się w stu procentach prawdziwa, ponieważ niedawno na Instagramie aktora pojawiła się reklama domów położonych we wskazanym powyżej miejscu… „Zalew Zegrzyński, lasy, świeże powietrze, ścieżki rowerowe....Wille nad Zalewem to idealne miejsce dla aktywnych ale i dla tych, którzy szukają spokoju. Szczerze polecam to wyjątkowe miejsce”, napisał gwiazdor seriali, który z pewnością mógł liczyć dzięki takiemu poleceniu na duży rabat.

Według źródła z atutów tamtejszej przyrody będzie też mogła skorzystać druga pociecha Krystiana Wieczorka i Marii Szafirskiej… „Krystian i Marysia myślą o drugim dziecku. Ten dom kupili właśnie z takim zamiarem”, czytamy w Rewii. Czy taka jest jednak prawda? Tygodnik nie dotarł do komentarza samych zainteresowanych.

Pozostaje nam poczekać na potwierdzenie radosnych wieści przez samych zainteresowanych. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.