VIVA! Tylko u nas

MasterClass — sztuka konwersacji. Gościem Mariusza Szczygła był Maciej Stuhr!

Zobacz relację z tego niesamowitego wydarzenia!

REDAKCJA VIVA! 19 lutego 2019 14:23

Za nami kolejny, 12. już wieczór z cyklu „MasterClass – sztuka konwersacji”.  Tym razem gościem Mariusza Szczygła był  Maciej Stuhr, którego możemy oglądać w „Planecie Singli 3”. Co działo się podczas tego niesamowitego wydarzenia? Ten wieczór z pewnością zapadnie wszystkim w pamięci!

MasterClass – sztuka konwersacji z Maciejem Stuhrem

Spotkanie z Maciejem Stuhrem odbyło się 11 lutego na 50 piętrze apartamentowca Złota 44 z widokiem za całą Warszawę. Wydarzenie jak zawsze, rozpoczęło się recitalem pianisty. Tym razem zagrała Zuzanna Pietrzak z impresariatu im. Ludwiga van Beethovena. Wieczór zwieńczyła elegancka kolacja przygotowana przez Sebastiana Maliszewskiego z Restauracji Flaming & Co.

W trakcie tego wyjątkowego wieczoru, Maciej Stuhr w fascynujący sposób opowiadał o swoich zawodowych doświadczeniach. Zdradził, jak grzeczny chłopak, który pragnie się wszystkim podobać, nagle został zmuszony do porzucenia wyłącznie miłego oblicza, i o tym, jak na jego dojrzewanie miały wpływ film „Pokłosie” i teatr Warlikowskiego. 

Mecenasem cyklu spotkań jest marka Nespresso i to ona zapewniła doskonałą kawę Nespresso Café Istanbul. Podczas spotkania uczestniczy  mogli podziwiać zegarki marki Albert Riele – sponsora wydarzenia, których dystrybutorem jest Apart. Sponsorem jest też marka Archidzieło.

Czym jest MasterClass – sztuka konwersacji?

MasterClass. Sztuka konwersacji to cykl kameralnych spotkań przy jednym stole dla tych, którzy celebrują chwile i dla których niewyreżyserowany spektakl twórczej rozmowy i wymiany myśli z drugim człowiekiem stanowi wartość samą w sobie. Koncepcja spotkań oparta jest na zawodowym doświadczeniu w przeprowadzeniu wywiadów psychologicznych z osobistościami świata kultury, biznesu i polityki.

Projekt został zainaugurowany na rynku w lutym 2018 roku Edipresse Polska wraz z prowadzącą Małgorzatą Domagalik przeprowadziło spotkania z osobowościami ze świata kultury, sztuki i biznesu. Gościliśmy Andrzeja Seweryna, Wojciecha Pszoniaka, Dominikę Kulczyk, Romana Polańskiego, Jerzego Stuhra, Jerzego Bralczyka, Krystynę Jandę i Roberta Biedronia. Od sierpnia 2018 roku do projektu w roli prowadzącego dołączył Mariusz Szczygieł

Zobacz, jak wyglądało ostatnie spotkanie z MasterClass. Sztuka konwersacji z Maciejem Stuhrem. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.